Australian Open: Gálfi Dalma elkapta a koronavírust

Gálfi Dalma karanténba került (Fotó: Dömötör Csaba, archív)
Gálfi Dalma koronavírusos, így karanténba került az ausztrál nyílt teniszbajnokság előtt – írja az MTI.
A világranglista 124. helyén álló játékos közösségi oldalán azt írta: Melbourne-be érkezését követően lett pozitív a tesztje, és bár enyhe tünetei vannak, karanténba került.
„Amilyen gyorsan lehet, szeretnék visszatérni a pályára” – fogalmazott Gálfi, aki a magyar szövetség közösségi oldala szerint a következő tíz napban biztosan nem tud majd rendesen edzeni.
Az év első Grand Slam-viadalának selejtezője – amelyben Gálfi is érdekelt – január 10-én kezdődik, az egy héttel később rajtoló főtáblán három magyar, Fucsovics Márton, Udvardy Panna és Bondár Anna biztosan érdekelt lesz.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Wimbledon: Gálfi Dalma búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.23. 15:41

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


