Telt házas mérkőzésekre számítanak a januári ausztrál nyílt teniszbajnokság szervezői – adta hírül a Magyar Távirati Iroda.
Az ausztráliai Victoria állam miniszterelnöke, Daniel Andrews csütörtökön bejelentette, hogy a lakosság betartotta a koronavírus-járvány miatt hozott megállapodásokat, ezért a kormány is így tesz.
„Hamarosan elérjük a 90 százalékos átoltottságot, így megszüntethetjük a hónapok óta érvényben lévő korlátozásokat” – közölte Andrews.
Sajtóértesülések szerint ez karácsony környékén következhet be.
Az egyelőre bizonytalan, hogy a játékosok milyen feltételek mellett léphetnek be Ausztráliába. Egy korábban kiszivárgott e-mail szerint elképzelhető, hogy oltatlan teniszezők is indulhatnak Melbourne-ben, ha előtte 14 napra karanténba vonulnak.
Az Australian Opent 2022. január 17. és 30. között rendezik.
(MTI)
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


