Roland Garros: Wawrinka nem jött rendbe, nem indul

B. A.B. A.
2021.05.18. 14:11
null
Stan Wawrinka nem indul a francia nyílt teniszbajnokságon (Fotó: AFP)
A játékoshoz közel álló forrás szerint a 2015-ös bajnok Stan Wawrinka nem indul a francia nyílt teniszbajnokságon, mert nem jött rendbe a lábsérülése, amivel márciusban megműtötték – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

 

A 36 éves, háromszoros Grand Slam-tornagyőztes svájci teniszező két hónapja nem játszott tétmérkőzést, miután a bal lábán egy kisebb beavatkozást kellett végrehajtani. Akkor azt mondta, csak néhány hetes kihagyásról lesz szó – írja az MTI.

A világranglistán jelenleg 24. Wawrinka a felkészüléséről videókat és fotókat is rendszeresen megoszt a közösségi oldalain, de a névtelenséget kérő forrás szerint nem épül fel a Roland Garros május 30-i rajtjára. A célja most az, hogy a füves pályás szezonban visszatérhessen a pályára.

Wawrinka csapata és a francia nyílt teniszbajnokság szervezői egyelőre nem kommentálták az értesülést.

Legfrissebb hírek

Ribakina sorozatban ötödször győzte le Pegulát, elődöntős Miamiban

Tenisz
2 órája

Sinner után Zverev is negyeddöntős Miamiban, Gauff kiejtette Bencicet

Tenisz
15 órája

Tóth Amarissa búcsúzott a dubrovniki tenisztornán

Tenisz
Tegnap, 14:33

Meglepetésre Alcaraz kiesett Miamiban a 3. fordulóban

Tenisz
2026.03.23. 09:22

Tenisz: eső miatt csúszik a program Miamiban

Tenisz
2026.03.18. 20:32

Váratlan visszalépés miatt Gálfi Dalma főtáblás Miamiban

Tenisz
2026.03.16. 18:59

Szabalenka visszavágott a melbourne-i vereségért Ribakinának Indian Wellsben

Tenisz
2026.03.15. 21:57

Sinner először döntőzhet Indian Wellsben

Tenisz
2026.03.14. 23:38
Ezek is érdekelhetik