Tenisz: a tervezettnél egy héttel korábban lesz a római torna

2020.08.14. 19:19
Címkék
A korábban tervezetthez képest egy héttel előbb, szeptember 14-én kezdődik el a római salakpályás tenisztorna.

A férfi viadalokat szervező ATP pénteki bejelentése szerint a módosítás oka, hogy a madridi szervezők a koronavírus-járvány miatt törölték a spanyolországi tornát, így nyílt esély a római verseny előrébb hozatalára. A római finálét – a szokásoktól eltérően – hétfőn rendezik.

Az olasz verseny hagyományosan a Roland Garrost vezeti fel, a tavaszról elhalasztott párizsi Grand Slam-torna idén szeptember 27-én kezdődik.

Az ATP azt is bejelentette, hogy 2020-ban nem rendezik meg Milánóban az U21-es világbajnokságot (NextGen Finals), továbbá a hagyományos idényzáró londoni vb-t a jelenlegi tervek szerint zárt kapuk mögött bonyolítják majd le.

Legfrissebb hírek

Elmaradt az újabb bravúr, Fucsovics kikapott Davidovichtól Wimbledonban

Tenisz
11 órája

Oszaka karriercsúcsot ért el Wimbledonban

Tenisz
15 órája

Stollárék párosa győzelemmel kezdett Wimbledonban

Tenisz
18 órája

Djokovics tovább folytatta a Cicipasz elleni nagy sorozatát

Tenisz
2026.07.01. 23:01

WTA-vb: Indian Wellsbe költözik a torna

Tenisz
2026.07.01. 19:08

Zverev négy szettben győzte le a wimbledoni újoncot

Tenisz
2026.06.30. 20:30

Marozsán, Udvardy, Bondár és Gálfi is javított a tenisz-világranglistán

Tenisz
2026.06.29. 10:20

Visszalépett a hazaiak kedvence Wimbledontól

Tenisz
2026.06.29. 09:09
Ezek is érdekelhetik