Tenisz: Babos Tímea sima meccsen esett ki Moszkvában

Babos Tímea egyesben kiesett Moszkvában (Fotó: babostimea.hu)
Babos Tímea két szettben (6:1, 6:3) kikapott az észt Kaia Kanepitől a moszkvai kemény pályás tenisztorna 1. fordulójában, s ezzel kiesett.
Az első adogatójátékát még hozta a világranglistán 98. Babos Tímea, következő szerváját viszont már elveszítte, s mivel a selejtezőből a főtáblára jutó Kaia Kanepi a sajátjainál nem hibázott, így az első szettnek hamar, 25 perc alatt vége lett 6:1-gyel.
A második szettben 1:1-nél többször is rontott Babos, amit a ranglista 109. helyén álló Kanepi kihasznált, ezzel ismét lépéselőnybe került. Majd azzal, hogy a magyar 3:1-nél ismét elveszítette a szerváját, rendkívül nehéz helyzetbe került – a játszmát 6:3-ra hozta Kanepi, egyúttal megnyerte a mérkőzést is.
WTA-TORNA, MOSZKVA (1 032 000 dollár, kemény pálya)
NŐI EGYES, 1. FORDULÓ
Kanepi (észt)–Babos Tímea (magyar) 6:1, 6:3
Legfrissebb hírek

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik




