Tenisz: az amerikai szövetség edzőjével készül a világelső
Az Egyesült Államok Teniszszövetségénél a női szakágban edzősködő Jermaine Jenkins közreműködésével készül a jövőben Oszaka Naomi, a női világranglista vezetője.
A 21 éves japán játékos közösségi oldalán üdvözölte stábjában a 34 éves trénert, aki korábban Venus Williams ütőpartnere is volt. Öccse, Jarmere Jenkins jelenleg Serena Williams ütőpartnereként tevékenykedik.
Oszaka két hete jelentette be, hogy szakított Sascha Bajinnal, akit tavaly megválasztottak az év edzőjének. A 35 éves német szakember – aki korábban Serena Williams, Viktorija Azarenka és Caroline Wozniacki ütőpartnere is volt – 13 hónapig irányította Oszaka felkészülését, aki a segítségével előbb US Opent, majd januárban Australian Opent nyert, és a világranglista 72. helyéről az elsőre ugrott.
Legfrissebb hírek

Tenisz: eső miatt csúszik a program Miamiban
Tenisz
2026.03.18. 20:32

Váratlan visszalépés miatt Gálfi Dalma főtáblás Miamiban
Tenisz
2026.03.16. 18:59

Sinner először döntőzhet Indian Wellsben
Tenisz
2026.03.14. 23:38

Fucsovics francia ellenfél ellen búcsúzott Indian Wellsben
Tenisz
2026.03.09. 06:34
Ezek is érdekelhetik




