Tenisz: Serena Williamset ellenőrzik a legtöbbször

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.07.25. 14:51
null
Serena Williams indul az augusztusi, montreali tornán (Fotó: AFP)
Serena Williams egyre inkább zokon veszi, hogy állandóan doppingellenőrök keresik fel. Az Egyesült Államok Doppingellenes Ügynöksége szerint a wimbledoni döntős amerikait 2018-ban többet tesztelték, mint bármely más teniszezőt.

 

 

Serena Williams szerint a játékosok közül őt tesztelték eddig a legtöbbször. „Diszkrimináció? Azt hiszem. De én legalább készen állok arra, hogy mindent megtegyek a sportág tisztaságáért” – jelentette ki.

Az Egyesült Államok Doppingellenes Ügynöksége szerint Serenát 2018-ban többet tesztelték, mint bármely más teniszezőt.

„Nagyon sokat kaptam a tenisztől, csodálatos sportág. Júniusban ötször ellenőriztek, de nem bánom. Ha mindenkivel ezt teszik, akkor rajta. De akkor legyen egyenlőség, és ne egy emberről szóljon mindez. Azonban a számok nem ezt mutatják” – tette hozzá.

A montreali Rogers Cup szervezői közben bejelentették, hogy a háromszoros tornagyőztes amerikai szabadkártyával elindulhat az augusztus 6-án rajtoló viadalon. Serena Williams legutóbb 2014-ben szerepelt a kanadai versenyen, akkor az elődöntőig jutott.

Legfrissebb hírek

A második számú osztrák teniszező nem játszik ellenünk a Davis-kupában

Tenisz
5 órája

Fucsovics dereka beállt, de ígéri, hogy rendben lesz a Davis-kupára

Tenisz
8 órája

Gálfi Dalma: Emelt fővel távozom

Tenisz
8 órája

Zverev még nincs csúcsformában, de sikerrel vette az első akadályt a US Openen

Tenisz
8 órája

Fucsovics Márton a US Open előtt: Hallgass a testedre!

Tenisz
Tegnap, 11:13

US Open: máris búcsúzott a korábbi győztes; Djokovics hozta a kötelezőt

Tenisz
2025.08.25. 08:21

Sarapova bekerült a teniszhírességek csarnokába

Tenisz
2025.08.24. 13:59

Fucsovics Márton: Igaz, hogy az idősebb generációhoz tartozom, de még mindig itt vagyok

Tenisz
2025.08.24. 07:43
Ezek is érdekelhetik