Tenisz: Sarapova és Keys visszalépett a jövő heti tornától
A volt világelső Marija Sarapova, valamint a tavalyi US Openen döntős Madison Keys visszalépett a jövő heti dubai női tenisztornától.
A házigazdák csütörtöki közlése szerint az ötszörös Grand Slam-győztes orosz játékos – aki szabadkártyával indult volna 2006 óta először – alkarhúzódás miatt mondta le a szereplést. A világranglistán 14. amerikai Keys betegség miatt kénytelen elhalasztani dubai debütálását.
A szervezők sajnálatukat fejezték ki a visszalépések miatt, de hangsúlyozták, hogy még így is a torna történetének legerősebb mezőnyét köszönthetik majd. A hétfőn rajtoló viadal első kiemeltje a román Simona Halep lesz.
Legfrissebb hírek

Serena Williamsék párosa visszalépett a londoni tenisztornától
Tenisz
2026.06.10. 19:43

Udvardy Panna kiejtette az első kiemeltet
Tenisz
2026.06.08. 12:55

Udvardy Panna a legjobb magyar női teniszező
Tenisz
2026.06.08. 09:52

Udvardy Panna az elődöntőben búcsúzott a rabati tenisztornán
Tenisz
2026.05.22. 15:24

Bondár Anna is a nyolc közé került Rabatban
Tenisz
2026.05.20. 19:17

Udvardy Panna negyeddöntős Rabatban
Tenisz
2026.05.20. 16:49

Udvardy és Bondár is nyolcaddöntős Rabatban
Tenisz
2026.05.18. 16:25
Ezek is érdekelhetik

