Tenisz: Babosék kikaptak Madridban a páros döntőben

2017.05.13. 15:48
(Fotó: babostimea.hu)
Babos Tímea – oldalán Andrea Hlaváckovával – kikapott a madridi salakpályás tenisztorna női páros versenyének döntőjében.

Az ötödik helyen kiemelt magyar, cseh duó a szombati fináléban a Csan Jung Dzsan, Martina Hingis tajvani, svájci kettőssel találkozott, és két szettben maradt alul. A mérkőzés 1 óra 15 percig tartott.

A szerda óta 24 éves magyar játékos egy héttel ezelőtt, Rabatban ünnepelte 13. tornagyőzelmét párosban, ugyancsak Hlavácková partnereként.

„Örülök az egész hétnek! Nagyon eredményes hét volt párosban, egyre jobban játszunk Andreával. Mondhatjuk, hogy jól kezdődött a közös szereplésünk Rabatban és Madridban. A mai döntőben az ellenfél jobb volt” – nyilatkozta Babos Tímea a hivatalos honlapján.

Babos egyesben az első fordulóban kiesett a madridi versenyen.

Eredmény (a WTA honlapjáról)
Páros, döntő

Csan Jung Dzsan, Martina Hingis (tajvani, svájci, 3.)–Babos Tímea, Andrea Hlavácková (magyar, cseh, 5.) 6:4, 6:3