Marija Sarapova után az olasz Flavia Pennetta is legyőzte a lengyel Agnieszka Radwanskát a Szingapúrban zajló tenisz WTA-világbajnokságon.
A US Open-címvédő Pennetta, aki először és – mivel a szezon végén visszavonul – utoljára szerepel vb-n, ezzel 1/1-re javította mérlegét.
Ha a Vörös csoport másik keddi mérkőzésén az első helyen kiemelt román Simona Halep felülmúlja Sarapovát, akkor Radwanska már biztosan nem juthat az elődöntőbe.
A négy közé a két kvartett első két helyezettje kerül.
WTA-VILÁGBAJNOKSÁG, SZINGAPÚR (7 000 000 dollár, kemény pálya)
VÖRÖS CSOPORT
Pennetta (olasz)–A. Radwanska (lengyel) 7:6, 6:4
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


