Tenisz: Hihetetlen, hogy nyertem, nem tudom felfogni - Arn Gréta

Vágólapra másolva!
2011.01.08. 07:07
Ahogy arról beszámoltunk, Arn Gréta két játszmában legyőzte a belga Yanina Wickmayert az aucklandi tenisztorna döntőjében, s ezzel pályafutása második WTA-trófeáját nyerte meg. A boldog győztes elsők között a Nemzeti Sporttal osztotta meg az érzéseit.

„Hihetetlen, hogy sikerült megnyernem a tornát, még mindig nem tudom felfogni. Arra számítottam, hogy Wickmayer ennél fáradtabb lesz valamivel, de szerencsére jól ment a játék, úgyhogy így is nyerni tudtam. A második mérkőzéslabdámnál megremegett a kezem, azért ütöttem kettős hibát. Utána viszont nevettem egyet és teljesen feloldódtam, majd megnyertem a meccset" – számolt be Arn a történtekről a Nemzeti Sportnak.

A világranglistán a jelenlegi 88.-ról várhatóan az 58. helyre előrelépő magyar teniszező a találkozó után még arra is figyelt, hogy vigasztalja egy kicsit a jóval magasabban jegyzett (23. a világranglistán) vesztest.

„Én már harmincegy éves vagyok, te még csak huszonegy. Még rengeteg időd van arra, hogy sikereket érj el. Nekem elhiheted" – próbálta Arn viccesen jobb kedvre deríteni a mérkőzést követően a vigasztalhatatlan Wickmayert.

Az aucklandi döntőről szóló írásunkat itt olvashatják!

Legfrissebb hírek

Marozsán búcsúzott Torontóban

Tenisz
11 órája

Babos és Stefani nagy csatában kikapott a montreali teniszversenyen

Tenisz
21 órája

Bondár Anna nehéz első szett után jutott tovább Varsóban

Tenisz
2025.07.29. 19:18

Marozsán Fábián könnyed győzelemmel kezdett Torontóban

Tenisz
2025.07.29. 08:30

Oszaka tíz hónap közös munka után elköszönt a sztáredzőtől

Tenisz
2025.07.28. 12:28

Marozsán és Bondár is rontott a világranglistán

Tenisz
2025.07.28. 09:33

Leylah Fernandez 70 perc alatt lemosta Anna Kalinszkaját a washingtoni döntőben

Tenisz
2025.07.27. 22:34

Udvardy a negyeddöntőben búcsúzott Palermóban

Tenisz
2025.07.25. 22:45
Ezek is érdekelhetik