Alpesi sí: törölték a szombati futamot Szocsi mellett

MTI MTIMTI MTI
2020.02.01. 12:00
Az orosz szervezők a kedvezőtlen időjárási viszonyok miatt törölték a női alpesi sízők világkupa-sorozatának szombati lesiklóversenyét, amelyet a Szocsihoz tartozó Rosa Hutorban rendeztek volna meg.

A viadalt azért kellett lefújni, mert hatalmas mennyiségű hó esett a 2014-es téli olimpián is használt pályára, és bár a házigazdák közlése szerint kétszáz ember dolgozott egész éjszaka, hogy versenyzésre alkalmassá tegye a helyszínt, fáradozásuk nem járt eredménnyel.

A szervezők a törléssel egyidőben bejelentették, hogy mivel a hóesés elállt, a vasárnapi női szuperóriásműlesikló-versenyt reményeik szerint le tudják bonyolítani.

Legfrissebb hírek

Milyen hőség? Inkább záporok!

Foci vb 2026
2026.06.19. 15:25

Kékesi Márton alpesi síző lezárta válogatottbeli pályafutását

Téli sportok
2026.06.17. 17:20

Órákra is félbeszakadhatnak a mérkőzések a világbajnokságon, ha viharok lesznek

Foci vb 2026
2026.06.05. 13:32

Vitorlázás: egy futamot sem tudtak rendezni csütörtökön az ILCA Eb-n

Egyéb egyéni
2026.05.21. 20:06

Tour de Hongrie: rajt egy órával később, rövidebb lesz a királyetap

Kerékpár
2026.05.16. 08:35

Lindsey Vonn ősszel újra sílécre állna

Téli sportok
2026.04.22. 17:40

Alpesisí-vk: Shiffrin hatodszor nyert összetettben

Téli sportok
2026.03.25. 14:14

Alpesisí-vk: Laura Pirovanóé a női lesiklás kristálygömbje

Téli sportok
2026.03.21. 14:52
Ezek is érdekelhetik