Második menet: Balotelli és Richards az öltözőben öklözött

2011.12.17. 18:14
null
Na most gyere! (Fotó: whoateallthepies.tv)
Ahogy arról a Sportszelep már tegnap beszámolt, az agyimplantátumra váró Mario Balotelli a Manchester City legutóbbi edzésén összeverekedett csapattársával, Micah Richardscal. A klub pr-osztálya nem hagyta annyiban a dolgot, és az öltözőben sebtiben megrendezték a második menetet.

 

A bunyó egy rossz passz miatt robbant ki a két manchesteri focista között, de mire véget ért a tréning, már Balotelli és Richards is lényegesen nyugodtabban értékelte az összecsapást, mint az edzés hevében. Így aztán amikor a klub pr-részlege azzal a békítő ötlettel állt elő, hogy az öltözőben egy bokszkesztyűs fotó elkészítésével zárják le a csetepatét, mindkét „dühöngő bika″ belement. A két dokkmunkás felsőtestű játékos láthatóan vette a lapot, így vélhetően legközelebb előbb tízig számolnak, mielőtt egymás torkának ugranának. A pr-os hölgyeknek pedig jár a piros pont!

Legfrissebb hírek

Két nemzedék, egy hivatás – Balogh Laci és fia fotókiállítása

Képes Sport
2026.06.19. 15:29

Jó hangulatban készülnek a franciák

Foci vb 2026
2026.06.15. 10:55

Így hat az alkoholfogyasztás a sportteljesítményre

Csupasport
2026.06.14. 20:27

Ezért maradhatott ki Alexander-Arnold az angol keretből

Foci vb 2026
2026.06.13. 17:19

Kis olimpikonok között a nagyok – nyílt edzéssel készült a vívóválogatott az Eb-re

Egyéb egyéni
2026.06.12. 14:43

Vb 2026: az Egyesült Államok helyett Mexikóban edzenek az irániak

Foci vb 2026
2026.05.24. 13:38

Verekedés tört ki a Real Madrid öltözőjében, Valverdét kórházba szállították

Spanyol labdarúgás
2026.05.07. 16:30

Bundesliga: összeverekedett ezer szurkoló a bajnokavató előtt

Német labdarúgás
2026.04.20. 14:35
Ezek is érdekelhetik