
Lauren Vickers (Fotó: Marca.com)
A Moto GP sorozatban versenyző, magát „Zöld energia csapat"-nak nevező, Pramac Racing Team a természetvédők mellett a természetes szépségű nőket kedvelőket is igyekszik maga mellé állítani. Ebben nagy segítségükre lehet az a fotósorozat, amit az ausztrál Playboy-modellel, Lauren Vickersszel készítettek, és, amelyeken a hölgy „természet anya"-ként (Mother Nature) jelenik meg. Az egyik képen szerepel a csapat francia versenyzője, Randy de Puniet is, aki szemmel láthatóan elszánt, és biztosak vagyunk benne, hogy mindent megtenne a győzelemért.








Legfrissebb hírek

Csapatot vált a kétszeres MotoGP-bajnok
Egyéb autó-motor
2026.06.25. 11:26

MotoGP: Marc Márquez nyert Brnóban is
Egyéb autó-motor
2026.06.21. 15:31
Ezek is érdekelhetik





