Real: átigazolási rekordért érkezik Mbappé – sajtóhír

Vágólapra másolva!
2017.07.25. 13:20
A Marca értesülései szerint a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Real Madrid megállapodott az AS Monacóval Kylian Mbappét illetően.

A spanyol sajtó 180 millió euróról számol be. Mint írják, az alapösszeg 160 millió, amihez további 20 millió euró jön hozzá a különböző bónuszok által – amennyiben a Real Madrid és a Monaco között valóban megszületett a megállapodás az említett árról, úgy ez az összeg átigazolási rekordot jelent, melyet jelenleg Paul Pogba tart, aki körülbelül 120 millió euróért (igaz, annak a transzfernek kapcsán több helyen „csak” 105 milliót említenek) szerződött a Juventustól a Manchester Unitedhez.

A blancók a hírek szerint már Kylian Mbappéval is megállapodtak a személyes feltételekről, a 18 esztendős francia válogatott tehetség hat évre kötelezi el magát a spanyol gigászhoz, fizetése heti 135 ezer euró lesz.

FRISS: a Sky Sports újságírója szerint a Monaco „nem hivatalosan” cáfolta a Reallal való megállapodás tényét.

Legfrissebb hírek

A Villarreal bérletesei ingyen utazhatnak Miamiba, a Barcelona elleni bajnokira

Spanyol labdarúgás
19 órája

A Real Madrid kiakadt azért, mert a Barcelona Amerikában játszana a Villarreallal

Spanyol labdarúgás
23 órája

Európa-bajnok támadóval erősített az Atlético Madrid – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2025.08.11. 16:59

Egy lépésre a Barcelona attól, hogy az Egyesült Államokban játsszon La Liga-meccset

Spanyol labdarúgás
2025.08.11. 10:24

Isak az Espanyol ellen sem lépett pályára a Newcastle-ban

Minden más foci
2025.08.08. 22:34

Káosz a La Ligában: az igazolások több mint felét még nem sikerült regisztrálni

Spanyol labdarúgás
2025.08.08. 15:21

Visszavágott renitens kapusának a Barca: megfosztották a karszalagtól Ter Stegent

Spanyol labdarúgás
2025.08.07. 15:52

Befér Marcus Rashford vagy csere lesz? – így állhat fel az új idényben az FC Barcelona

Minden más foci
2025.08.07. 12:32
Ezek is érdekelhetik