Barcelona: Messi 2023-ig hosszabbíthat – sajtóhír

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2020.06.17. 19:19
null
Messi továbbra is a Barcelona mezében varázsolhat (Fotó: AFP)
Lionel Messi jövő nyáron lejáró szerződését 2023 júniusának végéig hosszabbítja meg az FC Barcelona labdarúgócsapata a Mundo Deportivo értesülése szerint.

 

A spanyol sportújság úgy tudja, hogy a bajnoki címvédő és jelenleg is listavezető katalán alakulat vezetése egy plusz egy éves kontraktusban állapodott meg az argentin csapatkapitánnyal. A hatszoros aranylabdás, hamarosan 33 éves sztárfutballista a még aláírásra váró új szerződés értelmében, ha akarja, bármelyik bajnoki szezon végeztével elhagyhatja a klubot.

Messi a koronavírus-járvány okozta kényszerszünet után a múlt héten újraindult bajnokságban 24 mérkőzésen 21-szer volt eredményes, legutóbb kedd este a Leganés ellen büntetőből talált be. Első Barca-idénye, 2004 óta összesen 720 tétmérkőzésen szerepelt, és eddig 629 gólt szerzett klubszínekben.

Legfrissebb hírek

„Érdekes, hogy pont most történt” – Laporta Flick kiállításáról

Spanyol labdarúgás
4 órája

„Ezért gyűlöl téged mindenki” – ismét Vinícius volt a figyelem középpontjában a Real Madrid bajnokiján

Spanyol labdarúgás
8 órája

Mbappé döntött, a Real Madrid három pontot szerzett a Getafe otthonában

Spanyol labdarúgás
18 órája

La Liga: gyenge meccsen ikszelt az Elche és a Bilbao

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 16:06

Flick a kiállításáról: Nem támadtam a játékvezetőt...

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 12:36

MLS: Messi-mesterhármas; Gazdag gólja is kellett a Columbus Crew fontos győzelméhez

Minden más foci
Tegnap, 8:43

Csereembereknek köszönheti a győzelmet az Atlético

Spanyol labdarúgás
2025.10.18. 23:01

A 93. percben született Araújo-góllal nyert a Barcelona

Spanyol labdarúgás
2025.10.18. 18:10
Ezek is érdekelhetik