Barca: „Minden tiszteletem Cristianóé, de…” – Neymar

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.03.02. 18:34
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban listavezető Barcelona támadója, Neymar legutóbbi villáminterjújában Cristiano Ronaldóra, valamint a Real Madridra és a Manchester Cityre is kitért egy gondolat erejéig.



A jelenlegi szezonban minden sorozatot figyelembe véve 34 tétmérkőzésen 23 gólnál és 21 gólpassznál járó támadótól megkérdezték, hogy csapattársa, Lionel Messi bal, vagy Cristiano Ronaldo jobb lábát fogadná-e el szívesebben.

„Minden tiszteletem Cristianóé, de mivel a jobb lábammal elég jól bánok a labdával, inkább Messi bal lábára szavaznék” – mondta mosolyogva Neymar.

A brazil kiválóság jelenleg is tárgyalásokat folytat a Barcelonával 2019-ig szóló szerződésének meghosszabbításáról, a nemzetközi sportsajtóban mégis állandó témát jelent, hogy a futballista a nyáron elhagyja a katalánokat. A lehetséges célállomások között a Real Madrid és a Manchester Cityt is emlegetik, Neymart megkérték, válasszon a két csapat közül.

„A Real Madridot jobb érzés legyőzni, mint a Manchester Cityt” – adott kitérő választ.

A 24 esztendős játékos csütörtökön gyarapíthatja góljai (és gólpasszai) számát, amikor csapatával a Rayo Vallecanóhoz látogat a spanyol bajnokság hétközi fordulójában – az oddsok alapján nem a madridi együttes a mérkőzés esélyese.

Legfrissebb hírek

Egygólos Villarreal-győzelem a bepótolt tartományi derbin a La Ligában

Spanyol labdarúgás
10 órája

Későn ébredt fel a Szeged, nyolc góllal kapott ki otthon a Barcától

Kézilabda
13 órája

Nem csitul a Vinícius körüli balhé: a rasszizmussal megvádolt játékos elmondta, miért takarta el az arcát

Spanyol labdarúgás
16 órája

A Real Madridnak is van magyar kapusa, nemcsak a Barcelonának és a Liverpoolnak

Spanyol labdarúgás
16 órája

Az Arsenal maradt az élen, épphogy a tízben a címvédő – íme, a frissített BL-erősorrend

Bajnokok Ligája
2026.02.17. 12:24

Meglepetés a Montiliviben: a Girona hátrányból felállva győzte le a Barcelonát

Spanyol labdarúgás
2026.02.16. 22:58

Raphinha visszatérhet a botladozó Barcába

Spanyol labdarúgás
2026.02.16. 08:28

„Még van egy visszavágó!” – Hansi Flick az Atlético elleni 4–0-s vereség után

Spanyol labdarúgás
2026.02.13. 08:08
Ezek is érdekelhetik