Barcelona: Suárez szerdán az indonéziaiak ellen bizonyíthat
A spanyol másodosztályban szereplő Barcelona B szerdán az indonéziai U19-es válogatottal játszik felkészülési mérkőzést – Luis Suárezzel a soraiban.
Az uruguayi támadó tétmeccsen még mindig nem léphet pályára a katalánoknál, de a Nemzetközi Sportdöntőbíróság ítélete értelmében előkészületi találkozókon már csapata rendelkezésére állhat.
A hivatalos mérkőzésektől október 24-ig eltiltott Suárez szerdai játékáról elsőként a Sport számolt be, a spanyol napilap értesüléseit Luis Enrique vezetőedző megerősítette keddi sajtótájékoztatóján.
A Barcelona trénere azt is elárulta, hogy a Levante elleni meccsen megsérülő, de ma már teljes értékű edzésmunkát végző Ivan Rakitic és Neymar bevethető állapotban lesz a Málaga elleni szerdai bajnokin.
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

Vb 2026: Neymar nem utazik el a Haiti elleni mérkőzésre
Foci vb 2026
2026.06.18. 17:29

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben
Kézilabda
2026.06.14. 11:42
Ezek is érdekelhetik





