Atlético: 194 meccsen 0 gól, de a spanyol bajnok szerződtette
Az Atlético Madrid a hivatalos honlapján jelentette be Jesús Gámez szerződtetését. A Málagától érkező jobbhátvéd 2017-ig szóló szerződést kötött a spanyol bajnoki címvédővel, miután átesett az ilyenkor kötelező orvosi vizsgálatokon.
A 29 éves játékos – aki sajtóhírek szerint 2.5 millió euróért váltott klubot – profi pályafutása során eddig csak a Málagában játszott, melynek színeiben 194 élvonalbeli mérkőzésen lépett pályára, de gólt nem szerzett.
José Luis Caminero sportigazgató elmondása szerint az Atlético a sokoldalúsága miatt szerződtette Jesús Gámezt, akinek Juanfran lesz a legfőbb riválisa a kezdőcsapatba kerülésért folyó harcban.
Legfrissebb hírek

A Málaga nyolc év után visszajutott a La Ligába!
Spanyol labdarúgás
2026.06.20. 23:41
Ezek is érdekelhetik







