Barcelona: „Suárez nem lesz Messi szolgája”

Vágólapra másolva!
2014.07.23. 20:01
null
Messi és Suárez összehangolásának feladata Luis Enriquére vár.
Luis Suárez korábbi edzője, Martin Lasarte szerint az uruguayi csatár nem lesz Lionel Messi „szolgája” a Barcelonában.

 

A 27 éves csatár mögött meglehetősen zaklatott szezon van, amelyet csak megfejelt azzal, hogy október végéig nem is léphet pályára, mert megharapta Giorgio Chiellinit a világbajnokságon.

Martin Lasarte úgy véli, hogy bár Suárez mindent meg fog tenni a csapatért, nem fogja tálcán kínálni a gólokat Messinek.

„Luis Suárez nem lesz Messi szolgája. Luis közösségi ember, de nem mások kiszolgálója.”

Az Universidad de Chile jelenlegi főnöke azonban izgatottan várja, hogy fog muzsikálni a Suárez, Messi, Neymar-trió.

„Fantasztikus. Ebben a hármasban ott van a tehetség, a góllövőkészség, a győztes személyiség. Most Luis Enriquére vár a feladat, hogy a csúcsra járassa bennük a tehetséget, az öntudatot.”

Lasarte elismerte, hogy jogos volt Suárez büntetése, de a mértékét túlzottnak tartja.

„Egyértelmű, hogy meg kellett büntetni, de ez így őrült és eltúlzott” – mondta el véleményét Suárez egykori edzője.

 

Legfrissebb hírek

Ötgólos Barcelona-siker Dél-Koreában

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 15:00

Messi megkapta a hosszabbítási ajánlatát és rögtön meg is sérült – a 11. percben le kellett cserélni

Minden más foci
2025.08.03. 10:05

Messi addig játszhat Miamiban, ameddig akar

Minden más foci
2025.08.02. 10:05

Videó: Lionel Messi is feltűnt a Coldplay csókkameráján

Minden más foci
2025.07.28. 20:19

Rashford fél órát bírt csereként, győzelemmel kezdte a felkészülést a Barcelona

Spanyol labdarúgás
2025.07.27. 14:39

Sallói egy órát kapott a vesztes bajnokin; ikszelt az eltiltott Messi nélkül az Inter Miami

Minden más foci
2025.07.27. 07:32

MLS: szokatlan ok miatt tiltották el Messit és Jordi Albát

Minden más foci
2025.07.25. 19:42

Ismét megműtik Ter Stegent, nem hagyja el a Barcelonát – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2025.07.24. 18:49
Ezek is érdekelhetik