Real Madrid: Marcelo megsérült, idén már nem játszhat

2012.10.15. 07:44
Marcelo megsérült tegnap a brazil labdarúgó-válogatott edzésén, így előre láthatólag három hónapig nem léphet pályára.

A Real Madrid védőjének a jobb lábfejében tört el egy csont, így már szinte biztosra vehető, hogy ebben az évben nem játszhat.

Marcelo ezzel kikerült a brazil válogatottból, és engedélyt kapott, hogy azonnal visszatérjen a Real Madridhoz.

„Gyorsan visszatérek. Még sok idő van a felépülésre, és hogy részt vehessek a kétezer-tizenhármas Konföderációs Kupán. Távozom a válogatottól, de biztos vagyok benne, hogy a csapat sokat fejlődik majd, mivel kiváló munkát végez, és ez hamarosan az eredményekben is meglátszik majd" – nyilatkozta a védő a sérülését követően.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Vb 2026: Neymar nem utazik el a Haiti elleni mérkőzésre

Foci vb 2026
2026.06.18. 17:29

Lélegeztetőgépre került az 1994-ben vb-győztes brazil válogatott szövetségi kapitánya

Foci vb 2026
2026.06.18. 17:06

Vb 2026: a brazil elnök a hatodik világbajnoki címet várja

Foci vb 2026
2026.06.14. 14:54

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30
Ezek is érdekelhetik