Valencia: a Real rengeteget adott nekem - Soldado

2012.08.18. 18:33
A spanyol labdarúgó-bajnokság első fordulójában Real Madrid–Valencia mérkőzést rendeznek. A vendégek támadója, Roberto Soldado korábban hat éven át erősítette a fővárosi csapatot. A 27 éves labdarúgó elmondta: kedves emlékeket őriz madridi pályafutásáról, de nyerni szeretne volt csapata ellen.

Roberto Soldado, a Valencia támadója vasárnap korábbi csapata ellen léphet pályára. A spanyol válogatott játékos a madridi As című lapnak beszélt várakozásairól.

„Négy éve nem lőttem gólt a Bernabéuban, ez nagyon hosszú idő. De azon leszünk, hogy megnyerjük a mérkőzést” – kezdte Soldado.

„Évről évre jobb akarok lenni. Tudom, hogy a góljaim alapján ítélik meg a teljesítményemet. Szeretném túlszárnyalni az előző szezonban szerzett találataim számát – mondta a 2011–2012-es évadban 32 bajnoki mérkőzésen 17 gólt szerző támadó.

A futballista szót ejtett hatéves madridi pályafutásáról is: „Madridban váltam profi játékossá, amiért mindig hálás leszek. A Real Madrid nagyon sokat adott nekem. Most azonban a Valencia csapatkapitányaként térek vissza, és nyerni szeretnénk. Tudjuk, hogy nagyon nehéz lesz, mert Mourinho csapata nemcsak jól támad, hanem remekül is védekezik.”

Legfrissebb hírek

TCR World Tour: Michelisz negyedik lett az első spanyolországi versenyen

Egyéb autó-motor
6 órája

Lewandowski betalált, de az utolsó meccsén kikapott a Barcelona

Spanyol labdarúgás
2026.05.23. 23:02

Az Olympiakosz kiejtette a címvédőt a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2026.05.22. 23:17

Nem bírt egymással a Rayo és a Valencia, döntetlen a Girona–Real Sociedadon is

Spanyol labdarúgás
2026.05.14. 22:06

A Valencia is bejutott a négyes döntőbe a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2026.05.13. 23:45

Életben tartotta elődöntős reményeit a Valencia és a Kaunas is a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2026.05.06. 22:50

Valenciai győzelemmel hangolt az Arsenal elleni BL-visszavágóra a tartalékos Atlético Madrid

Spanyol labdarúgás
2026.05.02. 18:16

Férfi kosár Euroliga: a Fener és a görög gigászok is győzelemmel kezdték a negyeddöntőt

Kosárlabda
2026.04.28. 23:07
Ezek is érdekelhetik