Férfi röplabda Extraliga: könnyedén nyert a DEAC Tatán

MTI/ CS. M.MTI/ CS. M.
2021.04.17. 17:50
null
Simán nyert a DEAC (Fotó: Nagy Norbert/Fejér Megyei Hírlap – archív)
A Debrecen 3:0-ra nyert a MÁV Előre Bericap tatai otthonában a férfi röplabda Extraliga szombati játéknapján, az 5-8. helyekért zajló rájátszás tizedik, utolsó fordulójában.

Az már korábban eldőlt, hogy a következő szezonra vonatkozóan a Debrecen, a Dunaújváros, valamint a Kecskemét megőrizte tagságát az Extraligában, amelybe története során először feljutott a budapesti Kistext SE.

A rájátszás mezőnyének hat együttese – az Extraliga 5–7., valamint az NB I 1–3. helyezettje – körmérkőzéses rendszerben dönti el a helyezések sorsát. A legjobb négy a következő idényben az Extraligában szerepelhet, az 5–6. helyen végző csapatok pedig a második vonalnak számító NB I-ben indulhatnak.

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
AZ 5–8. HELYÉRT, 10. FORDULÓ

MÁV Előre Bericap–DEAC 0:3

Legfrissebb hírek

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

Erste Liga: a Debrecen szerződést hosszabbított kapusával – hivatalos

Jégkorong
2026.06.09. 10:55

Röplabda: nem Toronyai Miklós lesz a Kazincbarcika vezetőedzője – hivatalos

Röplabda
2026.06.09. 09:36

Női futsal NB I: megnyerte a bajnokságot a DEAC

Labdarúgó NB I
2026.06.06. 18:49

A DEAC hatméteresekkel nyerte meg a harmadik meccset a futsal NB I bronzcsatájában

Labdarúgó NB I
2026.06.05. 20:50

Kondás Elemér ismét leül az NB III-as DEAC kispadjára – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.03. 12:57

Kosárlabda: újra a csúcsra ért a DEAC az U21-es férfibajnokságban

Utánpótlássport
2026.06.03. 09:02

Kosár: megvédte bajnoki címét a DEAC az U21-esek országos döntőjében

Utánpótlássport
2026.05.31. 19:48
Ezek is érdekelhetik