Inter: megállapodtak Contéval, ő lesz az új edző – sajtóhír

Vágólapra másolva!
2019.05.23. 19:13
null
A BBC szerint Antonio Conte az Inter vezetőedzője lesz (Fotó: AFP)
Egybehangzó sajtóhírek szerint az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Internazionale megállapodott Antonio Contéval.

 

A 49 esztendős szakember tavaly nyár óta „munkanélküli”, néhány hete viszont arról beszélt, a legvalószínűbb az, hogy visszatér Olaszországba. Sokan úgy hitték, hogy a Juventusnak a Massimiliano Allegri távozásával megüresedő kispadját veszi majd át, s a hírek szerint emellett a Milantól is megkeresték.

A BBC most viszont arról ír, hogy a következő állomás az Internazionale lesz, amely mindenben megállapodott Contéval, s a klub vezetősége hamarosan be is jelenti, hogy a vezetőedző a fekete-kékeknél folytatja.

Mint ismert, a milánóiak sportigazgatója az a Giuseppe Marotta, aki korábban a Juventusnál dolgozott, s nagy szerepe volt abban, hogy Conte 2011-ben a „zebrák” vezetőedzője lett, a felek pedig a tréner távozása után is jó viszonyban maradtak.

Legfrissebb hírek

Sergio Navarro lett a DVSC új vezetőedzője

Labdarúgó NB I
5 órája

Igor Tudorral hosszabbított a Juventus – hivatalos

Olasz labdarúgás
2025.06.13. 17:45

Serie A: egymást válthatják a korábbi Milan-csatárok az újonc Pisa kispadján

Olasz labdarúgás
2025.06.13. 15:50

Klub-vb: Kovács István újra PSG-meccset vezet a BL-döntőt követően

Klub-vb
2025.06.13. 14:38

„Kevin király megérkezett!” – a Napoli bejelentette De Bruyne szerződtetését

Olasz labdarúgás
2025.06.12. 17:03

Megvan Dárdai Bence csapatának új edzője

Német labdarúgás
2025.06.12. 12:44

Chivut nevezték ki az Inter új vezetőedzőjének – hivatalos

Olasz labdarúgás
2025.06.09. 16:32

Claudio Ranieri igent mondott az olasz válogatott hívására – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2025.06.09. 13:06
Ezek is érdekelhetik