Lazio: a csapatkapitány eltiltását fél évre csökkentették

MTI MTIMTI MTI
2014.01.10. 18:08
Fél évre csökkentették a labdarúgó bundabotrányban játszott szerepéért Stefano Mauri, a Lazio csapatkapitányának az eltiltását azt követően, hogy fellebbezett a kilenc hónapra szóló büntetése ellen.

Az olasz sportdöntőbíróság pénteki ítélete alapján a 34 éves futballista február 2-ától ismét pályára léphet.

Az Olasz Labdarúgó-szövetség júliusban hat hónapra szóló eltiltással sújtotta Maurit, aki fellebbezett, de másodfokon még súlyosabb büntetést kapott, miután bizonyítottnak találták, hogy bár tudott két 2011-es mérkőzés eredményének manipulálásáról, mégsem tett bejelentést.

A két ominózus mérkőzésen a Lazio egyaránt 4–2-re győzött odahaza a Genoa ellen, illetve a Lecce vendégeként.

Legfrissebb hírek

Gennaro Gattuso lett a Lazio vezetőedzője

Olasz labdarúgás
2026.06.23. 15:58

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Luka Modric a világbajnokság után visszavonul – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2026.06.05. 10:00

Már nem Maurizio Sarri a Lazio edzője

Olasz labdarúgás
2026.05.27. 18:07

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19

Dráma a San Siróban, kikapott és lemaradt a Bajnokok Ligájáról a Milan

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 23:07

Balhé a Torino–Juventus meccs előtt, egyórás késéssel kezdődött a torinói derbi

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 21:20

Serie A: Antonio Conte győzelemmel búcsúzott, második lett a Napoli

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 20:25
Ezek is érdekelhetik