Francesco Totti, az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalának (Serie A) hatodik helyén végző Roma vezérjátékosa örülne, ha Carlo Ancelotti lenne csapata vezetőedzője.
„Ancelotti Rómában? Reménykedünk. Többször nyilatkozta, hogy egyszer szeretne a Roma edzője lenni, és hogy ennek előbb-utóbb be kell következnie. Remélem, most, hogy szabaddá vált, a vezetők számolnak vele" – válaszolta a neki feltett kérdésre Totti a Mediaset Premium csatornának.
A Chelsea-től elbocsátott Ancelotti nyolc éven át (1979–87) volt a Roma játékosa, e szép korszakra hivatkozva beszélt többször a visszatéréséről. A „farkasok" februártól Vincenzo Montella irányításával készültek, ám az ő megbízatása csak az idény végéig szólt.
Legfrissebb hírek

Ancelotti: Jól halad Neymar felépülése
Foci vb 2026
2026.05.31. 11:14

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok
Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19

Ancelotti: Csak Neymaron múlik, mennyit játszik a vb-n
Foci vb 2026
2026.05.19. 10:46
Ezek is érdekelhetik




