A La Stampa információi szerint Antonio Cassano, a Sampdoria válogatott támadója felajánlotta a klubvezetőknek, hogy lemond fizetése feléről – csak maradhasson a genovai klubnál.
Mint arról már beszámoltunk, Cassano nagyon csúnyán összeveszett Riccardo Garrone klubelnökkel, aki ezt követően kezdeményezte, hogy bontsák fel a balhés csatár szerződését.
Cassano vasárnap nyilvánosan, a csapat előtt bocsánatot kért, és mostani gesztusával jelezte: mindent megtesz azért, hogy a Sampnál maradhasson.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






