Találatok a Rotterdam címkére

Találatok száma: 54

Atlétika: Kipserem tízéves rekordot döntött meg Rotterdamban

2019-04-07 14:41:40

A győztes kenyai Marius Kipserem új pályarekorddal diadalmaskodott vasárnap a Rotterdam Marathonon.

maratoni Rotterdam Marius Kipserem

Videó: macieső a stadionban – beteg gyerekeket ajándékoztak

2018-08-20 18:21:23

Megható jelenet játszódott le a hétvégi Feyenoord–Excelsior holland bajnokin – a rotterdami derbi egyáltalán nem a hazaiak 3–0-s győzelme miatt maradt emlékezetes.

videó Rotterdam Hollandia Feyenoord Excelsior

Rp. gyorskorcsolya-vb: 6. helyen zártunk az éremtáblázaton

2017-03-12 19:37:42

A magyar csapat két ezüst- és egy bronzéremmel hatodik helyen zárt a vasárnap befejeződött rotterdami rövid pályás gyorskorcsolya-világbajnokságon.

rövid pályás gyorskorcsolya-vb Rotterdam

Rp. gyorskorcsolya-vb: a női váltó is ezüstérmes, a férfi 3. lett

2017-03-12 17:22:51

A Bácskai Sára Luca, Jászapáti Petra, Heidum Bernadett, Keszler Andrea összeállítású női váltó második helyen végzett 3000 méteren a Rotterdamban zajló rövid pályás gyorskorcsolya-világbajnokság vasárnapi döntőjében. A férfi váltó 5000 méteres fináléjában a Liu Shaolin Sándor, Liu Shaoang, Knoch Viktor és Burján Csaba alkotta kvartett bronzérmet szerzett.

Knoch Viktor Keszler Andrea Jászapáti Petra Heidum Bernadett Bácskai Sára Luca Burján Csaba

Rp. gyorskorcsolya-vb: Liu Shaoang ezüstöt szerzett, érmet nyertek váltóink

2017-03-12 16:14:01

A magyarok két ezüst- és egy bronzéremmel zárták a rotterdami rövid pályás gyorskorcsolya-világbajnokságot: a női váltó és 1000 méteren Liu Shaoang második lett, míg a férfi staféta harmadikként zárt vasárnap.

rövid pályás gyorskorcsolya-vb Rotterdam Liu Shaolin Sándor Liu Shaoang Knoch Viktor Keszler Andrea

Rp. gyorskorcsolya-vb: mindkét váltó bejutott a döntőbe!

2017-03-11 19:08:28

Mindkét magyar váltó döntőbe jutott a rotterdami rövid pályás gyorskorcsolya-világbajnokság szombati napján.

Tenisz: Tsonga a 13. tornagyőzelmét aratta

2017-02-19 18:01:39

A francia Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 6:4, 6:1-re nyert a belga David Goffin ellen a rotterdami kemény pályás teniszverseny döntőjében, ezzel a 13. ATP-tornagyőzelmét aratta.

tenisz Rotterdam Jo-Wilfried Tsonga David Goffin

Tenisz: továbbjutott a 2011-es győztes Buenos Airesben

2016-02-08 17:40:52

A 2011-es győztes Nicolás Almagro továbbjutott a Buenos Airesben zajló ATP-tenisztorna első fordulójából.

Buenos Aires Nicolas Almagro Rotterdam tenisz

Tenisz: Wawrinka sorozatban ötödik döntőjét nyerte meg

2015-02-15 17:46:44

A svájci Stanislas Wawrinka nyerte meg a rotterdami kemény pályás tenisztornát, miután a döntőben 4:6, 6:3, 6:4-re legyőzte a cseh Tomás Berdychet.

tenisz Tomás Berdych Stan Wawrinka Rotterdam Daniela Hantuchová Andrea Petkovic

Benneteau a 8. döntőjét is elbukta, Nadal a Garros óta először nyert tornát

2013-02-17 18:03:23

A rotterdami férfi tenisztorna fináléjában a második helyen kiemelt argentin Juan Martín del Potro két szettben legyőzte a francia Julien Benneteau-t, így karrierje 14. ATP-tornagyőzelmét aratta.

tenisz dohai tenisztorna Viktorija Azarenka Serena Williams Rotterdam Rafael Nadal

Tenisz: londoni balhéja óta először döntős Nalbandian

2013-02-16 21:46:42

David Nalbandian jutott be elsőként a Sao Paulóban zajló salakpályás tenisztorna döntőjébe, 6:3, 7:5-re  legyőzve az olasz Simone Bolellit.

tenisz Sao Paulo Rotterdam Julien Benneteau Juan Martín del Potro David Nalbandian

Tenisz: Benneteau legyőzte Federert Rotterdamban

2013-02-15 22:56:50

Hatalmas meglepetésre kikapott Roger Federer a rotterdami ATP-tornán. A svájci legendát a francia Julien Benneteau győzte le két játszmában.

WTA Sao Paulo Rotterdam Roger Federer Julien Benneteau Cali

Tenisz: Del Potro továbbjutott, Gasquet kiesett Rotterdamban

2013-02-14 18:29:10

A tavalyi döntős Juan Martín del Potro két szettben legyőzte a lett Ernests Gulbist a rotterdami tenisztorna 2. fordulójában.

tenisz Rotterdam Richard Gasquet Markosz Bagdatisz Juan Martín del Potro

Tenisz: Federer 58 percet töltött a pályán Rotterdamban

2013-02-13 21:12:05

A címvédő Roger Federer 6:3, 6:1-re nyert a szlovén Grega Zemlja ellen a rotterdami férfi tenisztorna 1. fordulójában.

tenisz Rotterdam Roger Federer Grega Zemlja

Tenisz: Azarenka és Ivanovics a 16 között Dohában

2013-02-13 17:52:12

Viktorija Azarenka, Ana Ivanovics, Agnieszka Radwanska és Nadja Petrova is a nyolcaddöntőbe jutott Dohában a női teniszezők WTA-premiertornáján.

tenisz WTA Viktorija Azarenka Rotterdam Doha Ana Ivanovics

Tenisz: Davigyenko búcsúztatta a nyolcadik kiemeltet

2013-02-11 23:29:05

A rotterdami férfi tenisztorna 1. fordulójában az orosz Nyikolaj Davigyenko valamivel több mint egy óra alatt, két sima szettben legyőzte a nyolcadik helyen kiemelt német Florian Mayert.

Florian Mayer Nyikolaj Davigyenko Rotterdam tenisz

Tenisz: Ivanovics és Wozniacki gond nélkül nyert Dohában

2013-02-11 19:35:16

Ana Ivanovics és Caroline Wozniacki is továbbjutott az első fordulóból a katari WTA tenisz premiertornán, amelyen a sérült Li Na helyére beugró Babos Tímea a kanadai Heidi El Tabakh ellen játszik.

ATP Ana Ivanovics Caroline Wozniacki Doha Rotterdam WTA

Tenisz: menetelnek a kiemeltek Pattayában, hatan a nyolc között

2011-02-10 16:43:25

Az első helyen kiemelt orosz Vera Zvonarjova és a negyedik helyen rangsorolt szlovák Daniela Hantuchová is sikerrel vette a második forduló jelentette akadályt a thaiföldi női tenisztornán, így a nyolc kiemeltből hat bejutott a negyeddöntőbe Pattayában.

tenisz Rotterdam Pattaya

Tenisz: Murray az utolsó szettben 6:0-ra gázolta le Nadalt

2009-02-22 04:00:20

A brit Andy Murray megérdemelten nyert három játszmában az első helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal ellen a rotterdami tenisztorna döntőjében.

Rafael Nadal Andy_Murray Rotterdam ATP Torna

Tenisz, Rotterdam: Michael Llodra tornagyőzelme

2008-03-02 00:00:28

A Rotterdamban zajló, 824 ezer euró összdíjazású férfi tenisztorna egyeseinek küzdelmét a francia Michael Llodra nyerte meg, aki a döntőben három játszmában verte a svéd Robin Söderlinget.