Találatok a PVSK címkére

Találatok száma: 135

Férfi kosár NB I: sima szegedi siker a bronzcsata nyitányán

2021-05-15 19:26:51

A Szeged hazai pályán fölényesen, 102–81-re legyőzte a DEAC-ot a férfi kosárlabda NB I bronzcsatájának szombat esti nyitányán. A párharc az egyik fél második győzelméig tart.

férfi kosárlabda NB I Zalakerámia-ZTE KK PVSK Naturtex-SZTE-Szedeák DEAC

Férfi kosár NB I: nyert az OSE és a PVSK az alsóházban

2021-05-05 20:08:29

A Pécs és az Oroszlány is győzött hazai pályán a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján: a PVSK a már kiesett Jászberényt verte 124–83-ra, míg az OSE remek utolsó negyeddel ütötte ki a ZTE-t 89–56-ra az alsóházban.

férfi kosárlabda NB I PVSK OSE Lions

Férfi kosár NB I: a DEAC jutott utolsóként a negyeddöntőbe

2021-04-28 17:25:02

A legjobb négy közé jutott a DEAC a férfi kosárlabda NB I-ben, miután a negyeddöntős párharc ötödik, egyben utolsó mérkőzésén 88–85-re legyőzte az Alba Fehérvárt. A bennmaradásért zajló rájátszásában a Kecskemét az OSE Lionst, a PVSK a ZTE-t, a Jászberény pedig a Kaposvárt győzte le.

férfi kosár NB I Zalakerámia-ZTE KK PVSK OSE Lions Kaposvár kosárlabda Jászberény kosárlabda

Videó: húsz éve tetőzött a pécsi kosárláz

2021-04-22 12:29:38

Az akkor éppen a hatodik bajnoki címére hajtó PVSK-MiZo húsz éve első magyar csapatként jutott be a final fourba a női kosárlabda Euroligában, és szinte kivétel nélkül magyar játékosokkal a harmadik helyen végzett. A 2001-es sikert ráadásul úgy sikerült elérni, hogy az egész sorozatban mindössze egyetlen vereséget szenvedtek el a moszkvai Szpartakkal nyolc évvel később a csúcsra jutó Rátgéber László lányai, igaz, azt az egyet éppen a négyes döntő első mérkőzésén a későbbi győztes francia Bourges ellen.

videó női kosárlabda Euroliga Rátgéber László Pécs kosárlabda PVSK

Férfi vízi ob I: megszorongatta a Szolnokot, de kikapott a Vasas

2021-04-14 15:17:19

A Vasas hatalmas küzdelemre kényszerítette a listavezetőt, de a végén a szolnokiak örülhettek a győzelemnek a férfi vízilabda ob I szerdai játéknapján.

férfi vízilabda ob I férfi vízilabda ZF-Eger Vasas vízilabda Szolnoki Dózsa PVSK

Férfi vízilabda ob I: tíz góllal nyert a listavezető Szolnok

2021-04-07 09:50:14

A férfi vízilabda ob I 25. fordulójában a listavezető Szolnoki Dózsa 16–10-re nyert a Szeged vendégeként, míg a KSI hazai pályán játszott 9–9-es döntetlent a PVSK-val.

férfi vízilabda ob I Szolnoki Dózsa Szolnok vízilabda Szeged vízilabda PVSK KSI

Férfi kosárlabda NB I: a Falco esélyt sem adott a PVSK-nak

2021-02-05 19:43:07

A férfi kosárlabda NB I 22. fordulójának pénteki játéknapján a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 92–67-re nyert a PVSK-Veolia vendégeként.

férfi kosárlabda NB I PVSK Falco KC Szombathely Falco

Férfi kosár NB I: simán nyert a Falco; újabb DEAC-siker

2021-01-30 13:17:12

A Falco KC Szombathely 88–68-ra legyőzte a Kecskemétet a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

férfi kosárlabda NB I Sopron kosárlabda Sopron KC PVSK Kecskemét kosárlabda Kaposvár kosárlabda

Férfi kosár NB I: magabiztos szolnoki siker Kecskeméten

2021-01-13 18:32:47

A Szolnoki Olaj 96–76-ra legyőzte a Kecskemétet a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján. A Pécs nagy hajrával, a 29–12-re megnyert utolsó negyed révén diadalmaskodott az Oroszlány ellen. A Falco a ZTE ellen aratott 82–70-es sikert.

férfi kosárlabda NB I Zalakerámia ZTE KK Szolnoki Olaj PVSK OSE Lions KTE-Duna Aszfalt

Férfi kosár NB I: a Szolnok, a Körmend és a Fehérvár is nyert

2021-01-06 16:56:17

A Körmend, az Alba Fehérvár és a mezőny pillanatnyilag legjobb százalékos mutatójával rendelkező Szolnok is győzött hazai pályán a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

férfi kosárlabda NB I Zalakerámia-ZTE KK Szolnoki Olaj PVSK KTE-Duna Aszfalt Egis Körmend

Férfi kosár NB I: otthon továbbra is hibátlan a Kecskemét

2020-12-22 20:44:50

A Kecskemét 79–73-ra legyőzte a PVSK-Veoliát a férfi kosárlabda NB I keddi játéknapján.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I PVSK KTE-Duna Aszfalt

Férfi kosár NB I: Alba-siker a Körmend ellen; nyert a PVSK

2020-12-16 16:33:35

Az Alba Fehérvár 91–82-re legyőzte az Egis Körmendet a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

férfi kosárlabda NB I PVSK Körmend kosárlabda Kecskemét kosárlabda Egis Körmend Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: hiába próbálkozott a Pécs, végül néggyel nyert a Szeged

2020-12-13 20:35:53

A férfi kosárlabda NB I 7. fordulójából elhalasztott mérkőzésen a Szedeák hazai pályán 89–85-re legyőzte a Pécset, amely pedig kétszer is tíz pont fölötti hátrányból jött vissza a meccsbe.

férfi kosárlabda NB I PVSK Naturtex-SZTE-Szedeák

Férfi kosár NB I: a Szolnok gond nélkül nyert a Pécs ellen

2020-12-11 17:40:08

A Szolnok 86–68-ra legyőzte a PVSK-Veoliát a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj PVSK

Férfi kosár NB I: 222 pontos meccset nyert meg a PVSK

2020-12-08 17:54:17

Bár az utolsó negyedben nagyot hajrázott az Oroszlány, nem tudta ledolgozni hátrányát, és 80–76-ra kikapott vendégétől, a Szolnoktól a férfi kosárlabda NB I keddi játéknapján. A Sopron odahaza verte meg a Kaposvárt (97–86), és ugyancsak vereséggel küldte haza vendégét a PVSK – a pécsiek az idény pontokban eddigi leggazdagabb meccsén gyűrték le a sereghajtó Jászberényt (120–102).

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Sopron KC PVSK OSE Lions Kaposvári KK

Férfi kosár NB I: a PVSK hat ponttal nyert a Sopron ellen

2020-12-01 19:55:03

A PVSK hazai pályán 83–77-re legyőzte a Sopront a férfi kosárlabda NB I kedd esti összecsapásán. A pécsieknél kosarazó Veljko Budimir 20 pontig jutott, ezzel a meccs legeredményesebb játékosa lett.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I Sopron KC PVSK

Férfi kosár NB I: nagy fordítás, győzelemmel rajtolt a PVSK

2020-10-28 18:33:24

Győzelemmel kezdte szereplését a PVSK a férfi kosárlabda NB I-ben: a vírushelyzet miatt eddig kényszerpihenőn lévő baranyaiak hazai pályán 80–75-re megverték a Kaposvárt a 8. forduló szerdai mérkőzésén. Josip Jukic közelije után 37–23-ra még a Kaposvár vezetett, ám a pécsiek a harmadik negyedben állva hagyták vendégüket, és akkor szerzett előnyüket megőrizve megnyerték a meccset.

férfi kosárlabda NB I PVSK Kaposvári KK

Férfi kosárlabda: hétről hétre borulhat a papírforma – rajtol az NB I

2020-10-02 09:12:03

Az erőviszonyok alapján a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely megvédi az elsőségét, csakhogy valószínűleg hétről hétre borulhat a papírforma a pénteken rajtoló férfi kosárlabda NB I-ben.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I Zalakerámia-ZTE KK Szolnoki Olaj Sopron KC PVSK

A pécsi csoda, avagy Rátgéber László visszatért a nagy tettek színhelyére

2020-08-18 16:28:49

A magyar Nemzeti Kosárlabda Akadémia alapító-névadója, Rátgéber László anno kilenc bajnoki és kilenc Magyar Kupa-győzelmet, továbbá három Euroliga-final fourt jegyzett a PVSK női csapatának edzőjeként. Most visszatért egykori sikerei színhelyére, a Lauber Dezső sportcsarnokba, ahol beszélt legelső és legutolsó edzéséről is. Továbbá szenvedélyről, a csarnokról, Horváth Juditról, a pécsi szívről és a Kispál-indulóról.

kosárlabda Rátgéber László PVSK

Férfi kosár: aranyéremre a hajt a Szolnok új irányítója

2020-05-06 09:31:07

A PVSK-tól távozó 26 éves irányító rengeteg élménnyel gazdagodott Pécsen, és szeretne továbbfejlődni Szolnokon.