Találatok a PEAC címkére

Találatok száma: 338

Női kosár NB I: befejezi karrierjét a PEAC kapitánya

2022-05-12 14:06:25

Sarok Nikolett, a női kosárlabda NB I legutóbbi idényét a negyedik helyen befejező PEAC csapatkapitánya tavaly ilyenkor még vállalt egy évet , de most lezártnak tekinti profi pályafutását – derül ki a pécsiek hivatalos honlapjának csütörtöki posztjából.

női kosárlabda NB I Sarok Nikolett PEAC

Női kosár NB I: hosszabbított két válogatottjával a PEAC

2022-04-26 19:38:19

Simon Zsófia és Kiss Virág is az NKA Universitas PEAC kötelékében kosárlabdázik a következő idényben – adta hírül kedden hivatalos honlapján az NB I negyedik helyén végző pécsi csapat.

női kosárlabda NB I Simon Zsófia PEAC Kiss Virág

Női kosár NB I: simán nyert Pécsen, bronzérmes a DVTK

2022-04-24 16:19:39

Vasárnap este lejátszották a női kosárlabda NB I 2021–22-es idényének utolsó mérkőzését: a DVTK magabiztosan, 73–56-ra győzött a PEAC vendégeként, összesítésben 2–1-re megnyerte a párharcot, és a bajnokság harmadik helyén végzett. Mint ismert, a bajnoki címet ismét a Sopron hódította el a döntőben a Szekszárdot legyőzve.

női kosárlabda NB I PEAC DVTK

Női kosár NB I: a Szekszárd lesz a Sopron ellenfele a döntőben

2022-04-09 20:20:53

Ismét a Szekszárd lesz a címvédő Sopron ellenfele a női kosárlabda NB I döntőjében. A tolnaiak az elődöntő harmadik mérkőzésén, szombaton 75–54-re legyőzték az NKA Universitas PEAC együttesét, így megnyerték a párharcot.

női kosárlabda NB I PEAC Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: a Pécs javított a Szekszárd ellen

2022-04-06 21:08:10

A Pécs 76–65-re legyőzte a Szekszárdot a női kosárlabda NB I elődöntőjének második mérkőzésén, így 1–1-re módosult a párharc állása. A másik ágon a Sopron 2–1-es összesítéssel bejutott a bajnoki döntőbe.

Női kosár NB I: a Szekszárd elsőre simán elintézte a Pécset

2022-04-02 16:53:33

A Szekszárd végig vezetve 81–67-re győzött a PEAC ellen a női kosárlabda NB I elődöntőjében, a két csapat párharcának szombati nyitányán. A tolnaiak annak ellenére nyertek 14 ponttal, hogy az utolsó negyedben már a folytatásra tartalékoltak. A másik ágon 1–1-re áll a Sopron és a DVTK ugyancsak az egyik fél második győzelméig tartó csatája.

Női kosár NB I: a PEAC legyőzte a Szekszárdot, 51 pontos DVTK-siker

2022-03-12 20:15:38

A Szekszárd 80–69-re kikapott az NKA Universitas PEAC otthonában a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.

Női kosár NB I: kikapott a Győr a DVTK-tól

2022-03-09 20:44:20

A női kosárlabda NB I szerdai játéknapján a Cegléd a PEAC-tól, a Győr a DVTK-tól, az MTK pedig a Csatától szenvedett vereséget.

női kosárlabda NB I női kosár NB I PEAC Hat-Agro Uni Győr Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: ismét győzött a Csata

2022-03-06 20:14:24

A női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján a Ludovika-FCSM Csata szoros meccsen győzte le 79–70-re a PEAC-ot.

női kosárlabda NB I női kosár NB I PEAC Ludovika-FCSM Csata

Női kosár NB I: a PEAC fontos diadalt aratott a Győr ellen

2022-02-28 17:10:39

A Magyar Kupa után a bajnokságban is legyőzte a PEAC a Győrt: a pécsiek 78–62-re verték vendégüket a női NB I 20. fordulójának hétfői mérkőzésén. A két csapat az alapszakasz harmadik helyéért verseng, a mostani nagy különbségű sikerrel a pécsiek – végső holtverseny esetére – lépéselőnybe kerültek. Mindkét csapatnak három mérkőzése van hátra, akárcsak az őket szorongató DVTK-nak.

női kosárlabda NB I PEAC Győr kosárlabda

Női kosár MK: magabiztos győzelemmel a Szekszárdé a bronz

2022-02-20 17:08:11

Magabiztos, 71–64-es győzelmet aratott az Atomerőmű KSC Szekszárd a PEAC-Pécs ellen a női kosárlabda Magyar Kupa vasárnapi bronzmérkőzésén.

női kosárlabda Magyar Kupa PEAC Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár MK: a címvédő Sopron és a házigazda DVTK a döntőben

2022-02-19 18:36:16

A címvédő Sopron átgázolt a Pécsen (85–47), így elsőként jutott be a női kosárlabda Magyar Kupa döntőjébe, amelyben a Szekszárdot legyőző DVTK lesz az ellenfele.

női kosárlabda Magyar Kupa női kosárlabda MK női kosár MK Sopron Basket PEAC

Női kosár NB I: a Szekszárd nagyon megverte a Ceglédet

2022-02-12 17:38:23

A nagyszünetben még az ELTE BEAC vezetett, azonban a Győr gyorsan fordított, és több mint húsz ponttal, 79–58-ra megnyerte a két csapat mérkőzését a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján. A Szekszárd szintén fölényes győzelmet aratott, több mint negyven ponttal verte meg a Ceglédet, és a PEAC is meggyőző különbséggel érvényesítette a papírformát a PINKK ellen.

női kosárlabda NB I VBW CEKK Cegléd Uni Győr PINKK Pécsi 424 PEAC ELTE BEAC Újbuda

Női kosárlabda Ek: a PEAC és a DVTK is kettős vereséggel búcsúzott

2021-12-22 17:37:07

Az NKA Universitas PEAC a hárompontos hazai vereség után ugyan szerdán kiharcolta a hosszabbítást a török Nesibe Aydin vendégeként a női kosárlabda Európa Kupa nyolcaddöntőjébe jutásért zajló párharc visszavágóján, de végül másodjára is kikapott riválisától, így búcsúzott a sorozattól, csak úgy, mint este a cseh Brno otthonában vereséget szenvedő DVTK.

női kosárlabda Európa-kupa női kosár Ek kosárlabda PEAC

Női kosár NB I: a PEAC és a DVTK simán nyert otthon

2021-12-19 17:12:18

A DVTK és a PEAC hazai pályán aratott győzelemmel tudta le a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapját, míg a BEAC a Cegléd elleni albertirsai sikerrel zárta a 12. fordulót.

női kosárlabda NB I PEAC ELTE BEAC Újbuda DVTK

Női kosár Ek: ismét a törökök ellen bizonyíthat a PEAC

2021-12-14 12:33:26

Csirke Ferenc vezetőedző örül annak, hogy az NKA Universitas PEAC ismét a török Nesibével csap össze a női kosárlabda Európa-kupa rájátszásában.

női kosárlabda Ek női kosárlabda PEAC Csirke Ferenc

Női kosár NB I: a BEAC korán döntött, a PEAC nagyot fordított

2021-12-11 17:18:16

A mérkőzést végig kézben tartva győzött az ELTE BEAC a TFSE-MTK ellen a női kosárlabda NB I szombati játéknapján.

női kosárlabda NB I VBW CEKK Cegléd TFSE-MTK PEAC ELTE BEAC Újbuda

Női kosár NB I: óriási izgalmak Szekszárdon, tovább él a széria

2021-11-28 17:49:53

Rendkívüli izgalmak közepette őrizte meg veretlenségét a Szekszárd a női kosárlabda NB I-ben: az utolsó öt másodpercnek még a vendég DVTK futott neki kétpontos előnnyel, csakhogy Dana Evans értékesített két büntetőt, majd – fault azonnali kiharcolása után – Krnjics Szara is bedobott egyet, így a tolnaiak 70–69-re megnyerték a 9. forduló vasárnap esti mérkőzését. A játéknap korábbi szakaszában a PEAC sorozatban a harmadik rangadóját veszítette el – a Szekszárd és a Sopron után vasárnap a Győrtől kapott ki idegenben (78–69) –, és a Cegléd rossz sorozata is folytatódott, a Csata 12 pontos verést mért rá (80–68).

női kosárlabda NB I VBW CEKK Cegléd UNI Győr PEAC Ludovika-FCSM Csata DVTK

Női kosár Ek: harmadszor is nyert hazai pályán a PEAC

2021-11-23 19:41:50

Harmadik hazai mérkőzését is megnyerte a PEAC a női kosárlabda Európa-kupa csoportkörében. A pécsiek kedden a török Kayserit múlták felül, így öt forduló után három győzelemmel és két vereséggel állnak a D-csoportban.

női kosárlabda Európa-kupa PEAC

Női kosár Ek: először győzött a Győr az új idényben

2021-11-03 19:05:50

Az UNI Győr Mély-Út 77–65-re legyőzte a török Elazigot, az NKA Universitas PEAC viszont 66–56-os vereséget szenvedett az izraeli Ramla otthonában a női kosárlabda Európa-kupa csoportkörének negyedik fordulójában. Az F-csoportban két magyar csapat küzdött egymás ellen, a DVTK hazai pályán sima, 69–49-es sikert ért el a Ludovika-FCSM Csata felett.