Találatok a ob címkére

Találatok száma: 34

Kajak-kenu: Douchev-Janics triplázott 200 méteren

2015-08-28 13:46:42

Douchev-Janics Natasa egyesben, illetve győri klubtársaival párosban és négyesben is a leggyorsabbnak bizonyult 200 méteren a szolnoki kajak-kenu országos bajnokságon.

ob kajak-kenu Vass András Tótka Sándor Sarudi Pál Németh Szabolcs

Sztriptíz a lelátón az első győzelem örömére

2013-09-16 18:49:26

A dán élvonalban szereplő Bröndby szurkolóinak pontosan nyolc fordulót kellett várnia a kedvencek első győzelmére, az OB elleni 2–1-es siker után pedig ennek megfelelő volt az eufória.

meztelen dán foci OB Bröndby

Dánia: Vadóczék a hajrában mentettek pontot

2013-07-28 16:18:23

Vadócz Krisztián csapata, az OB a hajrában szerzett góllal 1–1-es döntetlent harcolt ki a Randers otthonában a dán labdarúgó-bajnokság 2. fordulójának vasárnapi játéknapján.

légiósok eurofutball Vadócz Krisztián OB

Dánia: Vadóczék kétgólos győzelmet arattak hazai pályán

2013-03-31 19:08:15

Az OB hazai pályán 2–0-s győzelmet aratott a Horsens ellen a dán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában. Az odensei csapatban Vadócz Krisztián végig a pályán volt.

dán foci dán bajnokság Vadócz Krisztián Odense OB

Dánia: Vadóczék kikaptak, továbbra is gyengélkednek

2013-03-17 19:07:04

Vadócz Krisztián csapata, az Odense továbbra is gyengélkedik, ezúttal az AGF-től kapott ki 2–1-re idegenben a dán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában. A magyar légiós végigjátszotta a meccset.

dán foci Vadócz Krisztián Odense OB

Műkorcsolya ob: Markó Márton és Szombathelyi Eszter sikere

2012-12-22 19:22:46

A férfiaknál Markó Márton, a nőknél pedig Szombathelyi Eszter győzött szombaton a Budapesten rendezett műkorcsolya és jégtánc országos bajnokságon.

ob műkorcsolya Szombathelyi Eszter Markó Márton

Légióssors: Vadócz elégedett az első dániai hónapjaival

2012-12-07 15:25:50

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 Vadócz Krisztián elégedetten tekint vissza pályafutása dániai szakaszának első hónapjaira. Az OB középpályása az AaB elleni „hatpontos” rangadó megnyerésével zárná az évet.

Vadócz Krisztián OB Dánia

Dán Kupa: Vadóczék hiába harcolták ki a hosszabbítást

2012-12-05 20:19:47

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 A negyeddöntőben búcsúzott a labdarúgó Dán Kupától Vadócz Krisztián csapata, az OB, miután hazai pályán hosszabbítás után 4–2-re kikapott a Horsenstől.

Vadócz Krisztián Odense OB Dán Kupa

Curling: fiatalok sikere a vegyes páros ob-n

2012-11-20 10:15:43

Egy 17 és egy 23 éves játékosból álló duó nyerte a Terrapark-kupáért kiírt curling vegyes páros országos bajnokságot.

ob curling Palancsa Dorottya

Dánia: Vadócz gólt szerzett, gólpasszt adott, az OB gázolt

2012-11-11 15:52:20

Kiütéses, 5–0-s győzelmet aratott a két kiállítástól sújtott SönderjyskE ellen az OB Odense a dán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 16. fordulójában. Az OB magyar légiósa, Vadócz Krisztián szerezte csapata ötödik gólját, ráadásul az első találatnál gólpasszt is adott. Az immár ötgólos Vadócz fejjel talált be a hálóba.

labdarúgás Vadócz Krisztián OB Dánia

Dánia: Vadócz Krisztián a forduló álomcsapatában

2012-10-09 12:42:54

Vadócz Krisztián, az odensei OB magyar légiósa bekerült a dán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság legutóbbi fordulójának álomcsapatába.

Vadócz Krisztián OB

Kajak-kenu: mindhárom 5000 méteres számon lesz pótválogató

2010-07-25 17:29:16

Vasárnap délután az 5000 méteres számokat rendezték a kajak-kenu országos bajnokságon és világbajnoki válogatón.

válogató ob kajak-kenu

Kajak-kenu: minden esélyes a döntőben 200 és 5000 méteren

2010-07-24 19:24:51

A szövetség tájékoztatása szerint az összes esélyes gond nélkül döntőbe jutott a legrövidebb távon a kajak-kenu országos bajnokságon és világbajnoki válogatón.

válogató ob Kajak-kenu

Paliknak jól sikerült a gyulai prológ

2009-07-14 04:00:26

A címvédő Palik László vezet az első nap végén országos tereprali-bajnokságon Gyulán, miután megnyerte a nyitó szelektívet. Palik egy másodperccel előzi meg a cseh Zdenek Porizeket és kettővel Szalay Balázst. Az izgalmak szombaton fokozódnak, akkor négy szakaszt rendeznek.

ob tereprali Palik László

Cseh csúcsokkal vigasztalódott az utóbbi évek egyik legsikeresebb ob-ján

2009-07-17 14:42:02

Jól hajráztak az úszók az Allianz országos bajnokság zárónapján: sorra dőltek az országos rekordok. A szombati nap pofonjából – amit a 200 méter pillangón Kis Gergőtól elszenvedett veresége jelentett – hamar felállt Cseh László, aki már délelőtt helyreállította önbizalmát egy minden szempontból jól sikerült 200 vegyessel, s bár ebben a számban visszalépett a délutáni döntőtől, 100 háton és 50 pillangón nagyon nagyot alkotott, tizedeket faragott az országos csúcsokból.

ob

Ökölvívó ob: Ungvári kikapott, Káté a nap meccsén nyert

2008-12-20 04:00:26

Az Európa-bajnoki bronzérmes Ungvári István nagy meglepetésre kikapott, míg az Eb-második Káté Gyula a nap mérkőzésén győzött – igaz, mindössze egy ponttal – a Nemzeti Sportcsarnokban zajló 85. férfi ökölvívó országos bajnokságon.

ob

Evezős ob: az esélyesek nyertek Szegeden

2009-01-09 10:47:20

A magyar szövetség tájékoztatása szerint az esélyesek nyertek a Szegeden zajló evezős országos bajnokság pénteki nyitó napján.

evezés ob

Triatlon Tour: Tóth Zsófia és Bajai Péter nyerte az ob-t

A férfiaknál Bajai Péter, míg a nőknél Tóth Zsófia nyerte meg a Triatlon Tour-sorozat idei ötödik, szombathelyi állomásán megrendezett rövidtávú országos bajnokságot.

ob

Cseh László: bajnoki címek, országos csúcsokkal megspékelve

Cseh László országos csúccsal védte meg címét 200 m gyorson és 50 m háton a Komjádi uszodában a 110. úszó országos bajnokság döntőinek első napján. Ugyancsak nemzeti rekorddal szerzett aranyérmet a Kőbánya SC általa vezetett 4x100-as gyorsváltója.

ob Cseh László

Spitzmüller nyolcból hat szakaszt nyert meg és vezet a Miskolc-ralin

2008-05-06 00:00:21

Spitzmüller Csaba és Benik Balázs csatáját hozta a Szemerey Transport Mikolc-rali első igazi versenynapja – legalábbis az első helyért ők ketten voltak versenyben, s a nap végén előbbi pilóta állt az élen 18.3 másodperc előnnyel. Ez jó kis előny, arra viszont nem elég, hogy beosszák, hiszen elég egy rossz gumiválasztás... De ne menjünk ennyire előre, hiszen közben az időnként eleredő eső miatt jó néhányan kötöttek ki az árkokban, és a pálya szélén született egy „ralibébi” is.