Találatok a Eredivisie címkére

Találatok száma: 551

Hollandia: történelmi verést mért a Feyenoord a PSV-re

2021-09-20 09:04:29

A Feyenoord 4–0-ra megverte idegenben az 5. forduló előtt még hibátlanul éllovas PSV-t a holland labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) vasárnapi rangadóján.

holland foci PSV Feyenoord Eredivisie

Hollandia: az Ajax kilenc gólt vágott Kiss Tamás csapatának

2021-09-18 21:52:54

Az Ajax 9–0-ra nyert hazai pályán a Cambuur ellen a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 5. fordulójának szombati játéknapján. A vendégek magyar támadója, Kiss Tamás a 67. percben lépett pályára.

légiósok Kiss Tamás Hollandia Eredivisie Cambuur Ajax

Ajax: a három kismadár rejtélye – az UEFA leszedette a szimbólumot

2021-09-13 13:04:05

Furcsa dologra lehettek figyelmesek a figyelmes nézők a szombaton lejátszott PEC Zwolle–Ajax (0–2) holland bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. A vendégek nem egészen abban a harmadik számú mezükben szerepeltek, amelyet megterveztek és be is mutattak erre az idényre, mert a hátoldalukról hiányzott a három kismadár.

UEFA Eredivisie Bob Marley Ajax

Légiósok: Kiss Tamás belőtte első gólját a holland élvonalban

2021-09-11 20:31:20

Kiss Tamás megszerezte első gólját a holland labdarúgó-bajnokság élvonalában (Eredivisie); a fiatal magyar játékos csapata, a Cambuur 5–2-re verte a Go Ahead Eagles legénységét a szombat esti mérkőzésen.

légiósok Kiss Tamás Eredivisie Cambuur

Légiósok: Kiss Tamás a PSV ellen mutatkozott be a holland élvonalban

2021-08-21 20:37:42

Korábban beszámoltunk róla, hogy a labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia kölcsönadta 20 éves szélsőjét, Kiss Tamást a holland élvonalban szereplő SC Cambuurnak. A fiatal magyar támadó szombaton be is mutatkozott az Eredivisie-ben, a PSV Eindhoven ellen.

légiósok PSV Kiss Tamás Eredivisie Cambuur

Ajax: Bob Marley inspirálta a klub harmadik számú mezét

2021-08-20 12:39:02

A holland labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) regnáló bajnoka, az Ajax a hivatalos oldalán bemutatta a harmadik számú mezét, amelynek elkészítését minden idők legismertebb reggae zenésze, Bob Marley és dala, a Three Little Birds inspirálta.

minden más foci mez labdarúgás holland labdarúgás holland foci holland bajnokság

Ajax: ez ám a gesztus! Van der Sar bejelentette, a bérletesekkel megosztják a trófeát – videó

2021-05-12 14:30:42

Mint arról beszámoltunk, az Ajax az FC Emmen elleni győzelmével biztossá tette bajnoki címét a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 31. fordulójában. A klub korábbi klasszis kapusa, egyben a holland klub jelenlegi vezérigazgatója, Edwin van der Sar videoüzenetben megköszönte szurkolóik folyamatos támogatását és kijelentette, a bérletesek egy-egy darabot kapni fognak az elhódított trófeából – olvasható a klub honlapján.

videó trófea Eredivisie Edwin van der Sar Ajax

Kép: Robben kirobban az erőtől – két gólpassza után biciklivel ment haza

2021-05-10 15:56:56

Mint beszámoltunk róla, a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 32. fordulójában a Groningen 4–0-ra nyert idegenben az FC Emmen ellen. A találkozón Arjen Robben, a vendégek 37 éves holland klasszisa 80 percet töltött a pályán és két gólpasszal vette ki a részét a sikerből. A lefújás után még arra is maradt ereje, hogy biciklivel hazatekerjen.

labdarúgás kerékpározás holland labdarúgás holland foci Eredivisie Arjen Robben

Hollandia: nyert és megszerezte 35. bajnoki címét az Ajax

2021-05-02 17:42:20

Könnyed, négygólos sikert aratott az Ajax a kiesés ellen küzdő FC Emmen ellen a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 31. fordulójában, így bebiztosította bajnoki címét.

Eredivisie Emmen Ajax

Hollandia: ismét zárt kapus meccsek jönnek a bajnokságban

2021-04-29 16:57:17

A múlt hétvégi kísérleti forduló után ismét zárt kapus mérkőzésekre kerül sor a holland labdarúgó-bajnokságban – írja az MTI.

koronavírus Hollandia Eredivisie

Ajax: hosszabbított a korábbi MU-játékos – hivatalos

2021-03-16 08:50:32

A holland élvonalbeli Ajax a hivatalos honlapján bejelentette, hogy Daley Blind 2023-ig meghosszabbította szerződését az amszterdami klubbal.

Eredivisie Daley Blind Ajax

Hollandia: 18 éves játékos góljával nyert az Ajax a Feyenoord ellen

2021-01-18 08:22:12

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 17. fordulójának csúcsrangadóján az Ajax a 18 éves Ryan Gravenberch góljával győzte le a nagy rivális Feyenoordot.

labdarúgás holland foci holland bajnokság Ryan Gravenberch Feyenoord Eredivisie

Videó: csodacsere! Huntelaar 2 perc alatt 2 gólt szerzett

2021-01-14 22:23:37

Habár alig néhány percet töltött a pályán, mégis nagyszerűen teljesített Klaas-Jan Huntelaar az Ajax Twente elleni holland bajnoki összecsapásán csütörtök este. A Real Madrid, a Milan és a Schalke korábbi csatára a 89. percben lépett pályára, majd lőtt egy gólt a 90. percben. Aztán egy perccel később betalált még egyszer…

videó holland labdarúgás Klaas-Jan Huntelaar Eredivisie Ajax

Hollandia: történelmi PSV-gól és Ajax-pontmentés a rangadón

2021-01-10 20:26:04

Az Ajax kétgólos hátrányból felállva 2–2-es döntetlent játszott a PSV-vel a holland labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 15. fordulójának rangadóján, így megőrizte egypontos előnyét a tabella élén az eindhoveni csapat előtt.

holland foci PSV Eredivisie Ajax

Hollandia: letartóztatták az Ajax-játékost, késeléssel vádolják

2020-12-13 12:28:16

A holland rendőrség letartóztatta az Ajax támadóját, Quincy Promest, akit azzal vádolnak, hogy egy késsel sebesítette meg saját családtagját még júliusban – közölte a holland De Telegraaf.

letartóztatás Quincy Promes Hollandia Eredivisie Ajax

Hollandia: 8 gólig bírta a Venlo, utána elkezdtek mémeket posztolni

2020-10-24 18:48:51

Mint arról beszámoltunk, az Ajax 13–0-ra győzött a Venlo vendégeként, ezzel a liga történetének legfölényesebb sikerét aratta az amszterdami gárda. És ezt a hazaiak sem bírták már a végén idegekkel…

vicces mémek holland bajnokság VVV-Venlo Hollandia Eredivisie

Eurofutball: történelmi siker, az Ajax 13–0-ra győzött idegenben

2020-10-24 18:20:05

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 6. fordulójában az Ajax 13–0-ra győzött a Venlo vendégeként, ezzel a liga történetének legfölényesebb sikerét aratta. A korábbi csúcsot is az amszterdami gárda tartotta, 1972-ben 12–1-re verte meg a Vitesse-t.

eurofutball Venlo Lassina Traoré Eredivisie Ajax

Videó: Götzének szűk 9 perc kellett az első PSV-s góljához

2020-10-18 17:48:51

Alig kezdődött el Mario Götze első tétmérkőzése a PSV mezében, máris betalált a német játékos. A kilencedik percben a Zwolle védelme hozta össze a lehetőséget a világbajnok futballistának, aki szemfülesen lecsapott a labdára, és a kapust kicselezve értékesítette a ziccert.

videó holland foci Zwolle PSV Mario Götze Eredivisie

Hollandia: a miniszterelnök csendet akar a stadionokban

2020-09-21 20:47:12

Mark Rutte holland miniszterelnök szerint nem segíti a koronavírus-járvány elleni védekezést az, hogy a drukkerek a labdarúgó-bajnokság mérkőzésein énekelnek és szurkolnak.