Hertha: Dárdaiék júliusban a PL egyik gigászát fogadják

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2017.05.18. 13:35
Július 29-én az FC Liverpool elleni mérkőzéssel ünnepli fennállásának 125. évfordulóját a Hertha BSC.

„Nagy esemény lesz minden Hertha-szimpatizáns számára, egyben nagyszerű teszt egy topcsapattal szemben” – nyilatkozta a berlini futballklub honlapjának Dárdai Pál, a Hertha vezetőedzője. „Nagy esemény lesz minden Hertha-szimpatizáns számára, egyben nagyszerű teszt egy topcsapattal szemben” – nyilatkozta a berlini futballklub honlapjának Dárdai Pál, a Hertha vezetőedzője.

„Felejthetetlen nap lesz mindannyiunk, de különösen a szurkolók számára” – tette hozzá Michael Preetz, a németek sportigazgatója.

A találkozót a berlini Olimpiai Stadionban rendezik meg, a jegyeket május 24-én kezdik árusítani.

A párosítás érdekessége, hogy a német klubhoz hasonlóan az angol egyesület is az idén ünnepli megalakulásának 125. évfordulóját, illetve Jürgen Klopp személyében német szakember irányítja.

Legfrissebb hírek

Duplázott a nyári szerzemény, a Man. City is győzött a PL-rajt előtt

Angol labdarúgás
Tegnap, 8:05

A tisztelet jegyében – Malonyai Péter jegyzete

Angol labdarúgás
Tegnap, 7:25

De Bruyne-show a Napolinál, győzött a Girona ellen a Serie A címvédője

Olasz labdarúgás
2025.08.09. 21:08

Megvan Gyökeres első gólja, az Arsenal sima győzelemmel hangolt a PL-re

Angol labdarúgás
2025.08.09. 20:06

De Geát megünnepelték, Seskóékat bemutatták, a Manchester United döntetlent játszott a Fiorentinával

Minden más foci
2025.08.09. 18:00

Kirúgta táplálkozási tanácsadóját a Real Madrid – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2025.08.07. 15:29

Egyszerre három magyar is pályán lehet a Liverpoolban a Bilbao ellen

Angol labdarúgás
2025.08.04. 11:09

Már csak a Puskás hibátlan; Madaras Norbert: Csapataink kihozták magukból a maximumot

E-újság
2025.08.03. 23:55
Ezek is érdekelhetik