Lőw Zsolt vezényelte a Bayern München szerdai edzését

D. Á.D. Á.
Vágólapra másolva!
2024.01.31. 20:42
Lőw Zsolt (Fotó: Getty Images)
A Bayern München játékosai szerdán Thomas Tuchel nélkül edzettek, a vezetőedző ugyanis enyhe betegséggel küzd. Az 50 éves trénert a csapat magyar másodedzője, Lőw Zsolt helyettesítette.

 

A Bild arról számolt be, hogy a bajorok vezetőedzője megfázás miatt hiányzott a Bayern München szerdai edzéséről, amelyet így Lőw Zsolt másodedző tartott meg.

Tuchel kedden még megtartotta a bajorok edzését, ám már akkor sem volt igazán jó állapotban. A Bayern szombat délután a Mönchengladbachot fogadja az Allianz Arénában, és ha a vezetőedző nem lesz jobb állapotban, elképzelhető, hogy Lőwnek a német bajnokin is be kell majd ugrania a helyére.

A müncheni csapatban egyébként nem edzett Manuel Neuer sem – a német válogatott kapus egyszerűen szabadnapot kapott.

 

 

Legfrissebb hírek

Kiütés a javából – a Bayern München tíz gólt vágott az Auckland Citynek a klubvilágbajnokságon

Klub-vb
3 órája

Sallai Roland csapattársa lett Leroy Sané – hivatalos

Minden más foci
2025.06.12. 19:32

Tuchel: Pánikra semmi ok, egy év van még a vb-ig!

Angol labdarúgás
2025.06.11. 13:19

Jobe Bellingham a Dortmundhoz igazolt – hivatalos

Német labdarúgás
2025.06.10. 14:40

Klub-vb: tökéletesen esélytelen a 2014-es bronzérmes a C-csoportban

Klub-vb
2025.06.08. 18:06

Szabics Imre a továbbiakban is az Augsburg másodedzője lesz – hivatalos

Német labdarúgás
2025.06.06. 17:07

Klausz Milán visszatér Zalaegerszegre, Gattuso távozott a Hajduk Splittől

Minden más foci
2025.06.05. 09:23

Támadót igazolt a Chelsea, a Real Madrid is csatárt nézett ki magának, a Barca az Espanyoltól vesz kapust

Minden más foci
2025.06.04. 23:38
Ezek is érdekelhetik