Hannover: Szalai Ádám gólokkal tért vissza klubjához
Szalai Ádám Hannoverbe visszatérve kezdőként lépett pályára csapata keddi felkészülési mérkőzésén, és két gólt szerzett a hatodosztályú OSV Hannover ellen 11–0-ra megnyert találkozón.
A Horvátország elleni válogatott felkészülési meccsen a második félidőt végigjátszó Szalai a Hannover második és negyedik gólját szerezte, a szünetben 5–0-s vezetésnél cserélték le.
Legfrissebb hírek

Felkészülés: a Somorja nyerte a felvidéki rangadót
Minden más foci
2026.06.20. 18:04

Algéria négygólos sikerrel hangolt a világbajnokságra
Foci vb 2026
2026.06.11. 08:06
Ezek is érdekelhetik






