Gond nélkül, 2–0-ra nyert a Borussia Dortmund a Hertha BSC ellen a Bundesliga 32. fordulójában. A dortmundiak a második gól előtt a mérkőzés játékvezetőjét is bevették a játékba, a spori látványosan oldotta meg a helyzetet.
0:20-tól látható a videóban
0:20-tól látható a videóbanLegfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






