Videó: Guardiola dalra fakadt a Bayern-fiesztán
Vicces felvétel látott napvilágot a Bayern München hétvégi bajnoki ünnepléséről. A bajorok egy szórakozóhelyen dalra fakadtak, és edzőjük, Pep Guardiola is énekelte Michel Teló slágerét, az Ai Se Eu Te Pegót. A dalt korábban már Neymar is elénekelte Teló egyik koncertjén. Hogy melyik a jobb? Azt döntsék el Önök! Íme!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







