Bayern: Ribéry örül, hogy nem ment el a Real Madridhoz

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.05.29. 14:28
A BL-t nyerő német Bayern München francia labdarúgója, Franck Ribéry azt mondta: bár korábban közel állt ahhoz, hogy a spanyol Real Madridhoz igazoljon, végül örül, hogy nem jött össze a transzfer, és a „királyiak” most érkező, esetleges ajánlatára is könnyű szívvel tudna nemet mondani.

Utóbbi feltételezésnek az szolgál alapul, hogy Zinedine Zidane személyében Madridban a franciák egy korábbi klasszisa kerül felelős pozícióba az átigazolások kapcsán.

„Amennyiben Zidane valóban megkeresne, azt válaszolom neki, hogy nagyon jól érzem magam a Bayernben, és szerintem ő meg fog engem érteni – mondta a 30 éves szélső, akinek még két évig él a szerződése a müncheniekkel. – Korábban volt arra lehetőségem, hogy a madridiakhoz csatlakozzam, de ez végül nem történt meg, és nagyon örülök, hogy a Bayernnél maradtam.”

Ribéry 2007-ben az Olympique Marseille-től szerződött a bajorokhoz 25 millió euróért, jelenlegi értékét a transfermarkt.de 42 millió euróra teszi.

Legfrissebb hírek

A Bayern München a sereghajtó ellen is megtartotta hibátlan mérlegét

Német labdarúgás
2 órája

„Nem kell félnem az ellenféltől” – a 17 éves Lennart Karl történelmet írt a Bayernben

Bajnokok Ligája
2025.10.23. 09:40

A Bayern megint kitömött egy ellenfelet, és avatott egy ifjú BL-gólrekordert is

Bajnokok Ligája
2025.10.22. 23:08

Két évvel meghosszabbította vezetőedzője szerződését a Bayern München

Német labdarúgás
2025.10.21. 13:14

Nagyot zuhant a Liverpool, élre állt a címvédő BL-erősorrendünkben

Bajnokok Ligája
2025.10.21. 11:28

Izgalmas meccsen a Bayern megnyerte a Dortmund elleni rangadót

Német labdarúgás
2025.10.18. 20:30

Kane Haalandnál és Cristiano Ronaldónál is kevesebb tétmérkőzés alatt jutott el száz gólig

Képes Sport
2025.10.11. 14:13

Luis Díaz duplájára alapozva Frankfurtban is hibátlan maradt a Bayern München

Német labdarúgás
2025.10.04. 20:30
Ezek is érdekelhetik