A jövő heti, Argentína elleni felkészülési mérkőzésre készülődő német labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Joachim Löw hazaengedte keretéből Lukas Podolskit és Per Mertesackert.
Az Arsenal játékosait az angol élvonalbeli pontvadászat, a Premier League közelgő rajtja (amely csak három nappal követi a válogatott mérkőzést) miatt engedte el Löw. A kapitány azt is elárulta, hogy Mertesacker régóta sérüléssel bajlódik, ezért sem árt neki még némi nyugalom, a támadót pedig nem szeretné akadályozni a kezdőcsapatbeli tagságért folyó harcában.
A két "ágyús" helyett Julian Draxlert és Sven Bendert hívta be Löw.
Legfrissebb hírek

Schlotterbeck számára véget ért a világbajnokság
Foci vb 2026
2026.06.22. 14:14

Bajban a német válogatott és Nagelsmann?
Foci vb 2026
2026.06.22. 08:32

Manuel Neuer a vb után visszavonul a válogatottól
Foci vb 2026
2026.06.18. 21:18

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56
Ezek is érdekelhetik



