Németország: Podolskit és társát pihenteti a kapitány

2012.08.09. 18:02
A jövő heti, Argentína elleni felkészülési mérkőzésre készülődő német labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Joachim Löw hazaengedte keretéből Lukas Podolskit és Per Mertesackert.

Az Arsenal játékosait az angol élvonalbeli pontvadászat, a Premier League közelgő rajtja (amely csak három nappal követi a válogatott mérkőzést) miatt engedte el Löw. A kapitány azt is elárulta, hogy Mertesacker régóta sérüléssel bajlódik, ezért sem árt neki még némi nyugalom, a támadót pedig nem szeretné akadályozni a kezdőcsapatbeli tagságért folyó harcában.

A két "ágyús" helyett Julian Draxlert és Sven Bendert hívta be Löw.

Legfrissebb hírek

Vb 2026: lágyéksérülés miatt nem edzett a németek balbekkje

Foci vb 2026
4 órája

Schlotterbeck számára véget ért a világbajnokság

Foci vb 2026
2026.06.22. 14:14

Bajban a német válogatott és Nagelsmann?

Foci vb 2026
2026.06.22. 08:32

Statisztikák: Undav történelmi tetteket hajt végre; megszakadt a németek két rossz sorozata is

Foci vb 2026
2026.06.21. 00:19

Undav Elefántcsontpart ellen beállt, fordított, és továbbjuttatta Németországot

Foci vb 2026
2026.06.20. 23:59

Nagelsmann ugyanazt a csapatot küldi fel Elefántcsontpart ellen, mint az első mérkőzésen

Foci vb 2026
2026.06.20. 21:20

Manuel Neuer a vb után visszavonul a válogatottól

Foci vb 2026
2026.06.18. 21:18

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira

Minden más foci
2026.06.18. 08:56
Ezek is érdekelhetik