
SZAVAZÁS
Ön szerint melyik csapat nyeri meg a Bundesliga 2010-2011-es kiírását?
KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!
A dpa német hírügynökség a 18 német élvonalbeli csapat vezetőedzőjét kérdezte arról, melyik együttes végez az első helyen a bajnokságban. A 18 szakemberből 15 a müncheniek végső sikerére tippelt.
A Borussia Dortmund vezetőedzője, Jürgen Klopp azzal indokolta válaszát, hogy „egyik német csapat keretének erőssége sem közelíti meg a Bayern Münchenét”.
A Bayer Leverkusent irányító Jupp Heynckes ugyanakkor figyelmeztetett, hogy a Schalke megnehezítheti a müncheniek dolgát, ugyanis véleménye szerint a gelsenkircheniek „nagyon jól erősítettek", többek között megszerezték Raúlt a Real Madridtól.
|       Louis van Gaal (FC Bayern): „Úgy vélem, a csapat előrébb tart, mint az előző szezonban. A játékosok pontosan tudják, mit akarunk. Úgy gondolom, újabb lépést tehetünk előre. És úgy vélem, a Bayern Münchennek mindig meg kell felelnie a magas elvárásoknak.” 
 Felix Magath (FC Schalke 04): „Mindig a Bayern München a favorit, mivel a münchenieknek van a legerősebb kerete.” 
 Thomas Schaaf (Werder Bremen): „Van néhány csapat, amelynek lehet esélye a bajnoki címre, de csak annyit mondhatok, hogy aki az utolsó forduló után az élen áll, az lesz a bajnok.” 
 Christian Gross (VfB Stuttgart): „A Bayern München. A münchenieknél nem voltak nagy változások a keretben. Úgy vélem, a játékosok összeszoktak, és tovább folytatják a megkezdett utat.” 
 Armin Veh (Hamburger SV): „Hogy ki lesz a bajnok? A Bayern Münchenre tippelek. Nagyon jó a játékosállományuk.” 
 Jupp Heynckes (Bayer 04 Leverkusen): „A Bayern München – mindig a müncheniek a favoritok a hagyományosan erős játékoskeretük miatt. De a Schalke is nagyon jól erősített.” 
 Jürgen Klopp (Borussia Dortmund): „A Bayern lesz a bajnok, mert egyik német csapat keretének erőssége sem közelíti meg a müncheniekét.” 
 Holger Stanislawski (FC St. Pauli): „A Bayern nagyon magabiztosan nyeri meg a bajnokságot.” 
 Zvonimir Soldo (1. FC Köln): „A bajorok – mert az övék a legjobb csapat.” 
 Michael Frontzeck (Borussia Mönchengladbach): „Egyértelmű – a Bayern München. A legerősebb keret az övék, egyénileg és csapatként is erősek. Ismét összejön nekik az arany.” 
 Dieter Hecking (1. FC Nürnberg): „A Bayern lesz a bajnok, mivel az ő keretük a legjobb.” 
 Marco Kurz (1. FC Kaiserslautern): „A sorrendet nem árulom el, Bremen, Schalke, Bayern.” 
 Steve McClaren (VfL Wolfsburg): „Számomra mindig a Bayern a favorit. Az idén még erősebbek, mint az előző szezonban.” 
 Ralf Rangnick (1899 Hoffenheim): „Bayern München.” 
 Michael Skibbe (Eintracht Frankfurt): „Bayern München.” 
 Thomas Tuchel (FSV Mainz 05): „A Bayern, mert az övék a legerősebb keret.” 
 Mirko Slomka (Hannover 96): „A Bayern Münchenre tippelek. Ha tudják folytatni az előző szezonban megkezdett utat, nem lehet őket megállítani.” 
 Robin Dutt (SC Freiburg): „A favorit – mint mindig – ezúttal is az FC Bayern.”  | 

Kettős emberhátrányban kapott ki Kölnben a Hamburg

Jön a bajnokok csatája Münchenben





