Milliárdos tulajdonosok: Európa lett az amerikai álom; Such György, Lékai Máté: Ez a magyar válogatott!

SZ. M.SZ. M.
Vágólapra másolva!
2024.05.13. 23:47
A Nemzeti Sport keddi számából ajánljuk.

 

 

A XXI. század európai klubfutballja egyértelműen a milliárdos tulajdonosok megjelenéséről szólt: a nemzetközi labdarúgás üzleti információinak adatbázisa, a Football Benchmark friss elemzései szerint a legújabbkori trend az amerikai befektetők térnyerése, ám nem mindenhol és nemcsak ők vannak jelen. Gyenge Balázs összeállítása

A jégkorongidény végén, még a tisztújító közgyűlés előtt kérdeztük a Magyar Jégkorongszövetség elnökét, Such Györgyöt, többek között arról, hogyan értékeli a közelmúlt eredményeit mennyire elégedett a jelenleg futó szakmai programokkal, Don MacAdammel, és hogy mi a véleménye Galló Vilmos hírhedtté vált nyilatkozatáról. Kapolcsi-Szabó Bence interjúja

Összesítésben húsz góllal bizonyult jobbnak a magyar férfi kézilabda-válogatott a litvánoknál a kétmeccses világbajnoki selejtezőpárbajban, így nem volt kérdés a kijutás, de Lékai Máté csapatkapitány szerint tudnunk kell hová tenni az ellenfelet és a sikert. Vincze Szabolcs írása.

Kylian Mbappé távozása nem csak a PSG-nek fáj. A világ egyik legjobb és legértékesebb labdarúgója akkor hagyja el a francia ligát, amikor a bajnokság közvetítési jogait még nem értékesítették az elkövetkező időszakra. Nem véletlen, hogy nemzeti ügy lett Kylian Mbappé távozásából. Gyenge Balázs háttéranyaga.

A NEMZETI SPORT NAPILAPOT DIGITÁLIS FORMÁBAN ITT OLVASHATJA!

 

Legfrissebb hírek

Interjú a fehérvári polgármesterrel; Kubica győzelemre vezette a Ferrarit a Le Mans-i 24 óráson

E-újság
4 órája

Címlapsztori a világbajnoki selejtezőkről; NB I-es értékelés: ZTE

E-újság
2025.06.14. 23:50

Kezdődik a klubvilágbajnokság; Géresi Krisztián szögre akasztotta a cipőjét

E-újság
2025.06.13. 23:32

Euró-tízmilliókban mérhető profitot hozott a párizsi olimpia; Eldar Civic: Bekereteztetem a Ferencváros-mezemet

E-újság
2025.06.12. 23:21

Varga Barnabás: Több góllal is győzhettünk volna; Horváth Dávid: Nemzetközi kupaindulás a cél

E-újság
2025.06.11. 23:35

Varga Barnabás szerezte a Rossi-éra 100. gólját

E-újság
2025.06.10. 23:55

Tóth Balázs és Varga Barnabás a kezdőben; Hanga Ádám: Félig tele a pohár

E-újság
2025.06.09. 22:59

Kézilabda: a csapategység sikerei a fiú négyes döntőkben

Utánpótlássport
2025.06.09. 09:08
Ezek is érdekelhetik