D. Á. 2021.10.17 00:12 Frissítve: 2021.10.18 00:26

Vasárnapi sportműsor: pályán a Barcelona és a Bayern München

A hét utolsó napjára két labdarúgó NB I-es mérkőzés maradt: Kisvárda–Újpest és Mezőkövesd–Debreceni VSC élőben az NSO-n! A német Bundesligában a Bayern München a Bayer Leverkusen otthonába látogat, a spanyol La Ligában az FC Barcelona a Valenciát fogadja. A Serie A-ban Juventus–Roma rangadót rendeznek. Ismét a női kézi BL-ben szerepel a Győr, este és éjszaka pedig folytatódik az NFL alapszakasza.

OKTÓBER 17., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
14.30:
Kisvárda Master Good–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
12. FORDULÓ 
– élőben az NSO-n!
13.00: Kecskeméti TE Hufbau–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
13.00: BFC Siófok–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
13.00: Soroksár SC–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
13.00: Budaörsi SC–Szentlőrinc SE – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
17.00: Szolnoki MÁV FC–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
17.00: Aqvital FC Csákvár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!

NB III
12. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Diósgyőri VTK II–Tállya
13.00: BKV Előre–Hajdúszoboszló
13.00: Debreceni EAC–Kazincbarcika
13.00: Eger SE–Füzesgyarmat
13.00: Hidasnémeti–Debreceni VSC II
13.00: Jászberényi FC–Békéscsaba II
13.00: Putnok VSE–Tiszafüred
13.00: Salgótarjáni BTC–Sényő
13.00: Törökszentmiklós–Újpest II
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Ferencvárosi TC II–Monor
11.00: Honvéd FC II–ESMTK
13.00: Cegléd–Makói FC
13.00: Dunaújváros PASE–Balassagyarmat
13.00: FC Dabas–Gerjen
13.00: Hódmezővásárhely–Dabas-Gyón
13.00: Mohács–Vác
13.00: Szekszárdi UFC–Iváncsa
15.00: Kozármisleny–Paks II
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–Mosonmagyaróvári TE
11.00: Győri ETO II–Zalaegerszeg II
13.00: Andráshida–Mol Fehérvár FC II
13.00: Balatonfüred–Érd
13.00: BVSC-Zugló–Komáromi VSE
13.00: Kaposvár–Nagykanizsa
13.00: Kelen SC–Gárdony
16.00: Pápa–Bicske
16.00: SC Sopron–Puskás Akadémia II

NŐI NB I
8. FORDULÓ
15.00:
Puskás Akadémia–Astra

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
15.00:
Everton–West Ham United (Tv: Spíler1)
17.30: Newcastle United–Tottenham Hotspur (Tv: Digi Sport1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
12. FORDULÓ
13.00:
Swansea City–Cardiff City (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
13.00:
Troyes–Nice (Tv: Digi Sport2)
15.00: Bordeaux–Nantes (Tv: Digi Sport1)
15.00: Brest–Reims
15.00: Metz–Rennes (Tv: Digi Sport3)
15.00: Strasbourg–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)
17.00: Montpellier–Lens (Tv: Digi Sport2)
20.45: Olympique Marseille–Lorient (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30:
 Bayer Leverkusen–Bayern München (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!
17.30: Augsburg–Arminia Bielefeld

HORVÁT 1. HNL
12. FORDULÓ
15.00:
Slaven Belupo–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
12.30:
Cagliari–Sampdoria (Tv: Sport2)
15.00: Empoli–Atalanta (Tv: Sport2)
15.00: Genoa–Sassuolo
15.00: Udinese–Bologna
18.00: Napoli–Torino (Tv: Sport2)
20.45: Juventus–Roma (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
14.00:
Rayo Vallecano–Elche (Tv: Spíler2)
16.15: Celta Vigo–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Valencia (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
13. FORDULÓ
19.05:
Proleter–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
15.30:
Jacksonville Jaguars–Miami Dolphins, London (Tv: Arena4)
19.00: Baltimore Ravens–Los Angeles Chargers (Tv: Arena4)
19.00: Carolina Panthers–Minnesota Vikings
19.00: Chicago Bears–Green Bay Packers
19.00: Detroit Lions–Cincinnati Bengals
19.00: Indianapolis Colts–Houston Texans
19.00: New York Giants–Los Angeles Rams
19.00: Washington Football Team–Kansas City Chiefs
22.05: Cleveland Browns–Arizona Cardinals
22.25: Denver Broncos–Las Vegas Raiders
22.25: New England Patriots–Dallas Cowboys (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.20: Pittsburgh Steelers–Seattle Seahawks (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
  9.15:
WTCR, Pau, 1. futam (Tv: Sport1)
11.45: WTCR, Pau, 2. futam (Tv: Sport1)
16.30: Elektromos túraautó-világkupa, Pau (Tv: Eurosport2)

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
Hétfő, 1.30:
Atlanta Braves–Los Angeles Dodgers (Tv: Sport2)

DARTS
13.45:
Európa-bajnokság, Salzburg, negyeddöntő (Tv: Galaxy4)
20.00: Európa-bajnokság, Salzburg, elődöntő, döntő (Tv: Galaxy4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

16.30: Brasov Wolves (romániai)–FTC-Telekom
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Debreceni EAC
17.30: Gyergyói HK (romániai)–DVTK Jegesmedvék
18.30: Újpesti TE–MAC HKB Újbuda

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
B-CSOPORT
14.00:
CSZKA Moszkva (orosz)–Sävehof (svéd) (Tv: Sport1)
16.00:
Odense HB (dán)–Győri Audi ETO KC, Gudme (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
16.00:
Yalikavak SK (török)–MTK Budapest, Bodrum/Mugla
FÉRFI NB I, 5. FORDULÓ
18.00:
Balatonfüredi KSE–NEKA

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
16.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–MVM-OSE Lions (Tv: M4 Sport+)
18.00: Szolnoki Olajbányász–Pécsi VSK-Veolia
NŐI NB I
18.00:
Sopron Basket–UNI Győr Mély-Út

MOTORSPORT
13.00:
motokrossz-vb, Spanyolország (Tv: Eurosport2)
15.00: motokrossz-vb, Spanyolország (Tv: Eurosport2)
18.30: superbike-vb, Argentína (Tv: Eurosport2)
19.50: superbike-vb, Argentína (Tv: Eurosport2)

RALI
Katalán rali, a vb 11. futama, Salou
11.30: Kazincbarcika rali (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
17.30:
Dunaújvárosi KSE–MAFC-BME
18.00: Pénzügyőr SE–Debreceni EAC
18.00: Kistext SE–Kecskeméti RC
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
18.15:
1. MCM-Diamant Kaposvár–Fatum-Nyíregyháza (Tv: M4 Sport+)

SZNÚKER
13.45:
északír bajnokság, döntő (Tv: Eurosport1)
19.45: északír bajnokság, döntő (Tv: Eurosport1) 

TENISZ
WTA-TORNA, INDIAN WELLS
DÖNTŐ

22.00: Badosa (spanyol, 21.)–Azarenka (fehérorosz, 27.) (Tv: Digi Sport1)
ATP-TORNA, INDIAN WELLS
DÖNTŐ

Hétfő, 1.00: Norrie (brit, 21.)–Baszilasvili (grúz, 29.) (Tv: Eurosport2)

TOLLASLABDA
14.00:
csapat-világbajnokság, nők, döntő (Tv: M4 Sport+)

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ

16.30: Szegedi VE–A-Híd-VasasPlaket

2021.12.04 18:20:18

Minden más foci MTI, V. Á.

Egy döntetlen is elég volt a címvédő számára a Halmstad elleni találkozón.

2021.12.03 22:41:21

Minden más foci BOBORY BALÁZS

ALAPVONAL. Ne legyen kétségünk, egyre ritkább lesz, amikor egy Aranylabda-szavazáson egyértelműnek tetszik a nagyközönség jelentős részének, kinek is kellene nyernie. Akkora a verseny, annyiféle sorozat, vetélkedés, ezzel együtt szempont van, hogy a vélemények megoszlanak, és gyakrabban előfordulhat majd olyan »lázadás«, mint amilyen most Lewandowski elmaradt sikere után kitört.

2021.12.02 13:45:16

Minden más foci L. PAP ISTVÁN

Illúzió a javából: az ÁVH a sporton keresztül akarta megszerettetni magát.

2021.12.01 15:30:08

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

Két piros lap, megdöngetett lécek itt és ott, kihagyott ziccerek, 11-espárbaj: a Horvát Kupában nyert az Eszék.

2021.12.01 00:01:10

Minden más foci ZOMBORI ANDRÁS

Folyamatosan változik a labdarúgás, így például bealkonyult a kirúgásnak és az emberfogásnak.