D. Á. 2020.11.28 00:12 Frissítve: 2020.11.29 00:04

Szombati sportműsor: topligák, NB I, Formula–1

Szombaton ezúttal is három NB I-es mérkőzés vár a hazai foci szerelmeseire: Kisvárda–Budafok, Fehérvár–ZTE és FTC–MTK élőben az NSO-n! Természetesen Magyarországon a koronavírus-járvány miatt továbbra is minden sportesemény zárt kapuk mögött zajlik. Az angol Premier League-ben pályán a Liverpool, a Manchester City és az Everton, a német Bundesligában a tévében láthatjuk a Bayern Münchent. Spanyolországban a Real Madrid lesz reflektorfényben, Zidane együttese az Alavésszel játszik. Az F1 időmérő edzése 15 órakor kezdődik Bahreinben, erről élő szöveges tudósítást olvashatnak honlapunkon. A férfi kézi NB I-ben az FTC az Eger, a Szeged a Csurgó ellen szerepel. Nem maradunk darts, kosárlabda és vízilabda nélkül sem.

 

NOVEMBER 28., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
12. FORDULÓ
14.45:
Kisvárda Master Good–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Fehérvár FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Ferencvárosi TC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
13.30:
Brighton–Liverpool (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00: Manchester City–Burnley (Tv: Spíler1)
18.30: Everton–Leeds United (Tv: Digi Sport1)
21.00: West Bromwich Albion–Sheffield United (Tv: Digi Sport3)

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT
18.30:
Peterborough–Chorley (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
12. FORDULÓ
17.00:
Marseille–Nantes (Tv: Digi Sport3)
21.00: PSG–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Freiburg
15.30: Borussia Dortmund–1. FC Köln
15.30: RB Leipzig–Arminia Bielefeld – élőben az NSO-n!
15:30: Union Berlin–Eintracht Frankfurt
15.30: VfB Stuttgart–Bayern München (Tv: Sport1)
18.30: Mönchengladbach–Schalke (Tv: Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
13.00:
Karlsruhe–Paderborn (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
15.00:
Sassuolo–Internazionale (Tv: Digi Sport2)
18.00: Benevento–Juventus (Tv: Digi Sport2)
20.45: Atalanta–Verona (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
11. FORDULÓ
14.00:
Elche–Cádiz (Tv: Spíler2)
16.15: Valencia–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Huesca–Sevilla (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Alavés (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
15. FORDULÓ
16.15:
 Spartak Trnava (Nagyszombat)–DAC (Dunaszerdahely) – élőben az NSO-n!

FUTSAL
Bajnokok Ligája, selejtező
16.00:
Tbilisi State University (grúz)–Mezei-Vill FC Berettyóújfalu

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PLAYERS CHAMPIONSHIP
14.00 és 20.00:
2. nap (Tv: Arena4)

FORMULA–1
BAHREINI NAGYDÍJ, SZAHÍR
10.05:
F2, futam (Tv: M4 Sport)
12.00: F1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: F1, időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Gyergyói Hoki Klub (romániai)–Opten Vasas HC
OSZTRÁK LIGA (ICEHL), ALAPSZAKASZ
19.45:
HCB Südtirol Alperia (olasz)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.30:
Svédország–Magyarország, Trollhättan (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–SBS-Eger
19.00: Mol-Pick Szeged–Csurgói KK (Tv: M4 Sport+)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I

16.00:
ELTE BEAC Újbuda–Uni Győr Mély-Út 
17.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–PINKK-Pécsi 424
18.30: Aluinvent DVTK–PEAC-Pécs 

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
21.00:
Daniel Dubois–Joe Joyce (Tv: Sport1)
Vasárnap, 3.00: Mike Tyson–Roy Jones Jr. (Tv: Sport1)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, KIJEV
15.00 és 15.55:
együttes kéziszercsapatok döntője

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Szent Benedek RA–1. MCM-Diamant Kaposvár
18.00: Swietelsky-BRSE–MTK Budapest

SZNÚKER
14.00:
UK Championship, 2. forduló (Tv: Eurosport2)
19.45: UK Championship, 2. forduló (Tv: Eurosport1)

TÉLI SPORTOK
Északi összetett
11.05:
vk, HS 142, Ruka (Tv: Eurosport2)
16.00: vk, Ruka (Tv: Eurosport1)
Sífutás
  9.30: vk, nők, 10 km, klasszikus, Ruka (Tv: Eurosport1)
12.40: vk, férfiak, 15 km, klasszikus, Ruka (Tv: Eurosport1)
Sílövészet
10.55:
vk, férfiak, egyéni, Kontiolahti (Tv: Eurosport1)
14.15: vk, nők, egyéni, Kontiolahti (Tv: Eurosport1)
Síugrás
16.30:
vk, férfiak, HS 142, Ruka (Tv: Eurosport1)

UFC
Vasárnap, 1.00:
Fight Night, Las Vegas (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
AZ 5. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉSEK 
16.00:
Szeged–Kaposvári VK
19.00: OSC–PannErgy-Miskolci VLC
20.45: FTC-Telekom Waterpolo–Szolnoki Dózsa

2021.01.22 22:24:24

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

TÉLI ÁTIGAZOLÁSOK Talán soha, talán a nyáron, és Mbappé lesz az ára, egyelőre „csak” Allit és Keant vehetik meg.

2021.01.23 11:18:45

Minden más foci BOROS MIKLÓS, BACSKAI JÁNOS

Tizenkét hiányzó, hóemberek, Himnusz: kevesen fogadtak volna a szentgyörgyiek győzelmére.

2021.01.22 20:34:41

Minden más foci N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. Akarjuk, nem akarjuk, üdvösnek tartjuk vagy sem e fordulatot, a futballról való beszédnek kisebb része az, ami a pályán megesik, igen nagy hányadát e virtuális tér inspirálja, befolyásolja, alakítja ma már.

2021.01.22 13:11:29

Minden más foci H. D.

Ramón Miérez duplázott, az NK Osijek gond nélkül nyert a Lokomotiva Zagreb otthonában.

2021.01.21 19:25:14

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Ha létezik szerelem ember és város között... – exkluzív képgaléria a Maradona-királyság éveiről.