D. Á. 2020.10.30 23:45 Frissítve: 2020.10.31 22:50

Szombati sportműsor: Mol Fehérvár–FTC rangadó; topligák

Szombaton három mérkőzéssel, a PAFC–ZTE, a Honvéd–Mezőkövesd és a Mol Fehérvár–FTC találkozóval folytatódik az NB I. Az angol Premier League-ben láthatjuk a Manchester Cityt, a Chelsea-t és a Liverpoolt is, a német Bundesligában a Köln vendégeként játszik a Bayern München. A spanyol La Ligában pályára lép a Barcelona és a Real Madrid. Az F1-es szabadedzésről és időmérő edzésről ezúttal is élő szöveges közvetítést olvashatnak honlapunkon. A programban szerepel még többek között kerékpár, kosárlabda és vízilabda is.

 

OKTÓBER 31., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
14.45:
Puskás Akadémia–ZTE FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Budapest Honvéd–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Mol Fehérvár–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ
13.30:
Sheffield United–Manchester City (Tv: Digi Sport1)
16.00: Burnley–Chelsea (Tv: Spíler1)
18.30: Liverpool–West Ham United (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
9. FORDULÓ
13.30:
Bristol City–Norwich City (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
17.00:
Rennes–Brest (Tv: Digi Sport2)
21.00: Nantes–PSG (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Mainz
15.30: Bielefeld–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)
15.30: Frankfurt–Werder Bremen
15.30: Köln–Bayern München (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.30: Mönchengladbach–RB Leipzig (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
13.00:
Braunschweig–Nürnberg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
15.00:
Crotone–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
18.00: Internazionale–Parma (Tv: Digi Sport1)
20.45: Bologna–Cagliari (Tv: Digi Sport2)

OSZTRÁK BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
17.00:
Red Bull Salzburg–Tirol (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
14.00:
Real Madrid–Huesca (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
16.00: Athletic Bilbao–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Osasuna–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
21.00: Alavés–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

HORVÁT 1. HNL
10. FORDULÓ
15.00:
Slaven Belupo–NK Osijek – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
9. FORDULÓ
11.30:
Academica Clinceni–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
13. FORDULÓ
15.00:
Vozsdovac–Topolya – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 0.30:
Penn State–Ohio State (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
WTCR, MOTORLAND ARAGÓN
13.00:
időmérő edzés (Tv: Sport1)

DARTS
EURÓPA-BAJNOKSÁG
20.00:
3. nap (Tv: Arena4)

FORMULA–1
EMILIA ROMAGNA-I NAGYDÍJ, IMOLA
10.00:
szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
NŐI EWHL

13.20: KMH Budapest–Salzburg Eagles (osztrák)

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
12.15: 11. szakasz, Villaviciosa–Alto de La Farrapona, 170 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.15:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–PVSK-Veolia (Tv: M4 Sport+)
18.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Egis Körmend
18.00: Sopron KC–Atomerőmű SE
19.15: Naturtex-SZTE-Szedeák–DEAC (Tv: M4 Sport+)
NŐI NB I
17.00: Uni Győr Mély-Út–PEAC-Pécs
ZTE NKK–Sopron Basket – elhalasztva
PINKK-Pécsi 424–ELTE BEAC Újbuda – elhalasztva
Atomerőmű KSC Szekszárd–VBW CEKK Cegléd – elhalasztva
Ludovika-FCSM Csata–Vasas Akadémia – elhalasztva

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+ Tuti 1230 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
15.30: Papp László országos bajnokság (Győr), döntők
PROFI GÁLA
21.00:
Olekszandr Uszik–Dereck Chisora (Tv: Sport1)
Vasárnap, 1.30: Inoue Naoja–Jason Moloney (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
MEAFC-Miskolc–Kistext SE
NŐI NB I
17.00:
Jászberény VT–Gödöllői RC
18.00: TFSE–MÁV Előre-Bericap (zárt kapuk mögött)

TENISZ
ATP-TORNA
11.00:
Nur-Szultan, 6. nap (Tv: Sport2)
14.00:
Bécs, 6. nap (Tv: Eurosport2)

TORNA
Országos bajnokság, szerenkénti döntők
10.30: férfiak, Budapest, Központi Tornacsarnok (zárt kapuk mögött)
15.00: nők, Budapest, Központi Tornacsarnok (zárt kapuk mögött)

UFC
Vasárnap, 0.00:
Uriah Hall–Anderson Silva (Tv: Sport2, eredeti kommentárral)

ÚSZÁS
12.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna (zárt kapuk mögött)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
A 4. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
17.00:
BVSC-Zugló–OSC Újbuda

2020.12.02 15:30:02

Minden más foci DUDUCZ TIBOR

A kilencmérkőzéses nyeretlenségi szériáját megszakító szeredi csapat 37-szer szabálytalankodott.

2020.12.01 12:23:55

Minden más foci KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

Már az is kisebb csoda volt, hogy Carlos Tévez túlélte nyomortól sújtott gyerekkorát – 76-szoros válogatottként ér véget a karrierje.