Megyei foci: szögletből gól? Igen, kétszer! – videó

K. T. I.K. T. I.
2021.04.26. 12:30
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=8lVoMAApRB8" target="_blank">A szögletgólok meccse? (Forrás: Youtube)<br /><strong>A videóért klikk a képre!</strong></a>
Nem sokszor játszanak olyan labdarúgó mérkőzést, amelyen két gól is születik szögletrúgásból, érintés nélkül, vagyis úgynevezett olimpiai gól. A Sümeg-Balatonalmádi megye I-es találkozón, vasárnap éppen ez történt – számolt be a Veszprém megyei hírportál, azaz a veol.hu

A hazaiak a 16. percben szereztek vezetést, ekkor Rédei Márk végzett el szögletet, a labda pedig érintés nélkül jutott Borda Patrik kapujába – írta a veol.hu.

Ekkor még senki sem gondolhatta, hogy egy hasonló találat dönt a pontok sorsáról, méghozzá a vendégek javára. Az Almádi Horváth Benjamin révén a 18. percben egalizált, a 84. percben pedig jött egy szöglet... Hoffer Levente állt a labda mögé, és nagyon szépen csavart a sümegi hálóba, Kovács Richárd kapus nem tudott hárítani (1–2).

A nem mindennapi találatokat IDE KATTINTVA nézheti meg!