D. Á. 2022.06.27 06:30 Frissítve: 2022.07.02 23:35

Heti program: vízilabda a vizes vb-n; Formula–1

Az előttünk álló héten is folytatódik a vizes világbajnokság: női és férfi vízilabda minden mennyiségben. Hétvégén jön a Formula–1-es Brit Nagydíj, erről élőben olvashatnak a honlapunkon. Nem maradunk tenisz és kerékpár nélkül sem.

 

JÚNIUS 27., HÉTFŐ

19. FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG

MŰUGRÁS (Duna Aréna)
9.00:
férfi 3 m, selejtező
16.00: férfi 3 m, középdöntő
19.00: női torony, döntő  (Tv: M4 Sport)

NYÍLT VÍZI ÚSZÁS (Lupa-tó)
9.00: férfi 5 km (Betlehem Dávid, Rasovszky Kristóf) (Tv: M4 Sport)
12.00: női 5 km (Balogh Vivien, Rohács Réka) (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA, FÉRFIAK
HELYOSZTÓK (Szeged)
17.00:
Brazília–Németország
PLAYOFF A NEGYEDDÖNTŐÉRT
(Hajós uszoda)
14.00:
Montenegró–Japán (Tv: M4 Sport)
15.30: Grúzia–Horvátország (Tv: M4 Sport)
17.00: Olaszország–Ausztrália (Tv: M4 Sport)
18.30: Dél-Afrika–Egyesült Államok

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
U20-AS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SZLOVÉNIA
KÖZÉPDÖNTŐ
18.30:
Horvátország–Egyiptom (Tv: Sport1)
20.30:
Magyarország–Svájc (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1097 (Tv: Sport2)

SAKK
Világbajnok-jelölti torna, Madrid, 9. forduló
15.00:
Alireza Firouzja (francia)–Rapport Richárd

TENISZ
12.00: Wimbledon, 1. forduló (Tv: Eurosport2)
Férfi egyes, 16.30: Alekszandr Bublik–Fucsovics Márton
Női egyes, 12.00: Anhelina Kalinina–Bondár Anna, 15.00:
Maddison Inglis–Gálfi Dalma, 15.30: Tamara Zidansek–Udvardy Panna

TRIATLON
Világbajnoki-sorozat és vegyesváltó-világbajnokság, Montreal

 

JÚNIUS 28., KEDD

19. FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG

MŰUGRÁS (Duna Aréna)
10.00: férfi szinkron torony, selejtező (Tv: M4 Sport)
16.00: férfi 3 m, döntő
(Tv: M4 Sport)
19.00: férfi szinkron torony, döntő

VÍZILABDA, NŐK
HELYOSZTÓK
(Szeged)
14.00:
mérkőzés a 15. helyért (a 13–16. helyért vívott helyosztók vesztesei)
15.30: mérkőzés a 13. helyért (a 13–16. helyért vívott helyosztók győztesei)

A 9–12. HELYÉRT (Szeged)
17.00:
A2/B3–C2/D3
18.30: A3/B2–C3/D2

NEGYEDDÖNTŐ (Hajós uszoda)
13.00:
A1–C2/D3 (Tv: M4 Sport)
16.00: B1–C3/D2
19.30: C1–A2/B3 (Tv: M4 Sport)
21.00: D1–A3/B2 (Tv: M4 Sport)

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Ferencváros–Karlsruhe (német, II.)

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
U20-AS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SZLOVÉNIA
KÖZÉPDÖNTŐ
14.15:
Dánia–Franciaország (Tv: Sport1)
18.15:
Horvátország–Magyarország (Tv: Sport1)
20.15: Svájc–Egyiptom (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
12.00: nemzetközi kupasorozatok sorsolása, Luxembourg

SZNÚKER
13.00:
Championship League of Snooker, 1. nap, Leicester (Tv: Sport2)

TENISZ
12.00: Wimbledon (Tv: Eurosport2)

 

JÚNIUS 29., SZERDA

19. FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG

MŰUGRÁS (Duna Aréna)
10.00:
női 1 m, selejtező (Mosena Estilla, Veisz Emma) (Tv: M4 Sport)
14.30: 3/10 m csapatverseny, döntő (Tv: M4 Sport)
17.00: női 1 m, döntő
(Tv: M4 Sport)
19.00: vegyes szinkron 3 m, döntő

NYÍLT VÍZI ÚSZÁS (Lupa-tó)
8.00: Női 10 km (Balogh Vivien, Olasz Anna) (Tv: M4 Sport)
12.00: Férfi 10 km (Betlehem Dávid, Rasovszky Kristóf) (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA, FÉRFIAK
HELYOSZTÓK (Szeged)
14.00:
mérkőzés a 15. helyért (a 13–16. helyért vívott helyosztók vesztesei)
15.30: mérkőzés a 13. helyért (a 13–16. helyért vívott helyosztók győztesei)

A 9–12. HELYÉRT (Szeged)
17.00: A2/B3–C2/D3
18.30: A3/B2–C3/D2

NEGYEDDÖNTŐ (Hajós uszoda)
13.00:
A1–C2/D3
16.00: B1–C3/D2 (Tv: M4 Sport)
19.30: C1–A2/B3 (Tv: M4 Sport)
21.00: D1–A3/B2 (Tv: M4 Sport)

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.00:
Mezőkövesd Zsóry FC–MTK Budapest (NB II)
Budapest Honvéd–Kazincbarcika (NB II)
Vasas FC–MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovákiai)

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
18.00:
Tampa Bay Rays–Milwaukee Brewers (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1099 (Tv: Sport2)

SAKK
Világbajnok-jelölti torna, Madrid, 10. forduló
15.00:
Rapport Richárd–Ting Li-zsen (kínai)

SZNÚKER
13.00 és 18.00:
Championship League of Snooker, 2. nap, Leicester (Tv: Sport1)

TENISZ
12.00: Wimbledon (Tv: Eurosport2)

 

JÚNIUS 30., CSÜTÖRTÖK

19. FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG

MŰUGRÁS (Duna Aréna)
10.00:
női szinkron torony, selejtező (Tv: M4 Sport)
13.00: férfi 1 m, selejtező (Tv: M4 Sport)
17.00: férfi 1 m, döntő (Tv: M4 Sport)
19.00: női szinkron torony, döntő
(Tv: M4 Sport)

NYÍLT VÍZI ÚSZÁS (Lupa-tó)
7.00: Férfi 25 km (Gálicz Péter, Kalmár Ákos), női 25 km (Olasz Anna, Rohács Réka) (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA, NŐK
HELYOSZTÓK (Szeged)
17.00:
mérkőzés a 11. helyért (a 9–12. helyért vívott helyosztók vesztesei)
18.30: mérkőzés a 9. helyért (a 9–12. helyért vívott helyosztók győztesei)

AZ 5–8. HELYÉRT (Hajós uszoda)
14.30:
A1/C2/D3–B1/C3/D2 (a negyeddöntők vesztesei) (Tv: M4 Sport)
19.30: C1/A2/B3–D1/A3/B2 (a negyeddöntők vesztesei)

ELŐDÖNTŐK (Hajós uszoda)
16.00: A1/C2/D3–B1/C3/D2  (Tv: M4 Sport)
21.00: C1/A2/B3–D1/A3/B2 (Tv: M4 Sport)

FUTBALLPROGRAM

NB I
11.00:
a 2022–2023-as idény sorsolása

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
DAC (szlovákiai)–Paksi FC, Dunaszerdahely

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK


ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Stockholm

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Péntek, 0.00:
Houston Astros–New York Yankees (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
U20-AS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SZLOVÉNIA
18.15 és 20.15:
negyeddöntő (Tv: Sport1)

SAKK
Világbajnok-jelölti torna, Madrid, 11. forduló
15.00:
Hikaru Nakamura (amerikai)–Rapport Richárd

SZNÚKER
13.00 és 18.00:
Championship League of Snooker, 3. nap, Leicester (Tv: Sport2) 

TENISZ
12.00: Wimbledon (Tv: Eurosport2)

 

JÚLIUS 1., PÉNTEK

19. FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG

MŰUGRÁS (Duna Aréna)
10.00:
női 3 m, selejtező (Mosena Estilla, Veisz Emma) (Tv: M4 Sport)
16.00: női 3 m, középdöntő
19.00: vegyes szinkron torony, döntő (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA, FÉRFIAK
HELYOSZTÓK (Szeged)
17.00:
mérkőzés a 11. helyért (a 9–12. helyért vívott helyosztók vesztesei)
18.30: mérkőzés a 9. helyért (a 9–12. helyért vívott helyosztók győztesei)

AZ 5–8. HELYÉRT (Hajós uszoda)
14.30: 
A1/C2/D3–B1/C3/D2 (a negyeddöntők vesztesei)
19.30: C1/A2/B3–D1/A3/B2 (a negyeddöntők vesztesei)

ELŐDÖNTŐK (Hajós uszoda)
16.00: A1/C2/D3–B1/C3/D2 (Tv: M4 Sport)
21.00: C1/A2/B3–D1/A3/B2 (Tv: M4 Sport)

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.00:
Kecskemét–Békéscsaba (NB II)

FUTSAL
Női Európa-bajnokság, négyes döntő (Gondomar)
Elődöntő
17.00:
Ukrajna–Spanyolország
21.30: Portugália–Magyarország 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

TÁJÉKOZÓDÁSI FUTÁS
Sprint-világbajnokság, Dánia

FORMULA–1
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
14.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE
1. szakasz, Koppenhága, 13.2 km, egyéni időfutam

KÉZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA

11.00: a férfi és a női Bajnokok Ligája-csoportkör sorsolása, Bécs (Tv: Sport1)
U20-AS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SZLOVÉNIA
18.15 és 20.15:
elődöntő (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
Férfi világbajnoki selejtező, 5. forduló
E-csoport
18.00:
Magyarország–Portugália, Tüskecsarnok

LÓSPORT
19.00:
agár derby, Kincsem Park (Tv: Sport2)

SAKK
Világbajnok-jelölti torna, Madrid, 12. forduló
15.00:
Rapport Richárd–Fabiano Caruana (amerikai)

SZNÚKER
13.00:
Championship League of Snooker, 4. nap, Leicester (Tv: Sport2)

TENISZ
12.00: Wimbledon (Tv: Eurosport2)

 

JÚLIUS 2., SZOMBAT

19. FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG

MŰUGRÁS (Duna Aréna)
10.00:
férfi torony, selejtező
16.00: férfi torony, elődöntő
19.00: női 3 m, döntő

VÍZILABDA, NŐK (Hajós uszoda)
A 7. HELYÉRT
13.00:
Franciaország–Görögország
AZ 5. HELYÉRT
17.00:
Spanyolország–Ausztrália
BRONZMÉRKŐZÉS
14.30:
Olaszország–Hollandia
DÖNTŐ
20.00:
Egyesült Államok–Magyarország (Tv: M4 Sport)

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
10.30:
Mezőkövesd Zsóry FC–Vasas FC
10.30, Bad Blumau (Ausztria): Kisvárda Master Good–Hajduk Split (horvát)
11.00: MTK (NB II)–Újpest FC

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ

22.00: San Francisco Giants–Chicago White Sox (Tv: Sport2)

FORMULA–1
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
13.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE

2. szakasz, Roskilde–Nyborg, 202 km

TENISZ
12.00: Wimbledon (Tv: Eurosport2)

TRIATLON
Sprint távú országos bajnokság, Baja

UFC
UFC 276, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00:
Israel Adesanya–Jarred Cannonier (Tv: Sport1)

 

JÚLIUS 3., VASÁRNAP

19. FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG

MŰUGRÁS (Duna Aréna)
11.00: női szinkron 3 m, selejtező
15.00: női szinkron 3 m, döntő
17.00: férfi torony, döntő

VÍZILABDA, FÉRFIAK (Hajós uszoda)
A 7. HELYÉRT
13.00:
Montenegró–Magyarország
AZ 5. HELYÉRT

17.00: Szerbia–Egyesült Államok
BRONZMÉRKŐZÉS
14.30:
Görögország–Horvátország
DÖNTŐ
20.00:
Olaszország–Spanyolország

FUTBALLPROGRAM

FUTSAL
Női Európa-bajnokság, négyes döntő (Gondomar)
14.30:
a 3. helyért
18.00: döntő

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
10.00:
Kazincbarcika rali, 3. szakasz (Tv: Sport1)

FORMULA–1
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
16.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE

3. szakasz, Vejle–Sönderborg, 182 km

KÉZILABDA
U20-AS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SZLOVÉNIA
A 7. helyért
10.30:
Svájc–Németország (Tv: Sport1)
Az 5. helyért
12.45:
Angola–Dánia (Tv: Sport1)
bronzmérkőzés
15.00:
Hollandia–Svédország (Tv: Sport1)
Döntő
17.30:
Norvégia–Magyarország (Tv: Sport1)

LÓSPORT
19.00:
100. Magyar Derby, Kincsem Park

SAKK
Világbajnok-jelölti torna, Madrid, 13. forduló
15.00: Jan Nyepomnjascsij (orosz)–Rapport Richárd

TENISZ
12.00: Wimbledon (Tv: Eurosport2)

2022.08.08 15:47:11

Minden más foci B. D. K.

Már több mint 3.1 milliárd forintot gyűjtött össze a modell, akit egykoron CR-rel is összeboronáltak.

2022.08.07 14:26:44

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

Mindkét csapat nyerhetett volna, annyi helyzet volt, végül egy sem ment be...

2022.08.06 22:52:41

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), CSELŐTEI MÁRK (percről percre)

A hajrában emberelőnybe kerültek a sepsiszentgyörgyiek, de a helyzetek ezt követően is kimaradtak.

2022.08.06 18:35:08

Minden más foci TŐKE JÁNOS BACSKAI JÁNOS (percről percre)

A Novi Pazar a Partizan Beograd után megverte a TSC-t is, egyetlen jól eltalált lövés döntött a bajnokin.