D. Á. 2020.07.27 15:06 Frissítve: 2020.07.29 15:19

Heti program: rangadókkal zárul a Serie A; indul az NB II

Kedd este érdemes lesz sokáig fennmaradni: az Inter a Napolit fogadja hazai pályán a Serie A 37. fordulójában. Szerdán pályán a Juventus, a Milan, a Roma és a Lazio. A héten tovább folyatják a felkészülést az NB I-es csapatok. Szombaton indul az NB II új idénye: 20 órától Kaposvár–Nyíregyháza. Szintén ezen a napon rendezik meg az angol FA-kupa döntőjét, amelyen az Arsenal és a Chelsea csap össze, de nem lesz hiányunk olasz futballból sem – Napoli–Lazio, Atalanta–Inter és Juventus–Roma a Serie A utolsó fordulójában. Vasárnap újabb két mérkőzést láthatunk a televízióban az NB II-ből: DVSC–Budaörs és Vasas–Kazincbarcika. A Formula–1 ezúttal Angliából jelentkezik. Újabb MLB-mérkőzéseket láthatunk, de visszatér tévéképernyőkre az NBA is.


JÚLIUS 27., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
11.00: FTCNK Drava Ptuj (szlovén, II.)
17.30:
Budafoki MTE–FC Koper (szlovén)

ANGOL CHAMPIONSHIP
RÁJÁTSZÁS
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
20.45:
Cardiff City–Fulham (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
San Diego Padres–Arizona Diamondbacks (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1154 (Tv: Sport2)

SAKK
ONLINE TORNA
7. FORDULÓ
16.00:
Lékó Péter–Jan Nyepomnyascsij (orosz) 

SZNÚKER
14.30 és 20.00:
vb-selejtező, Sheffield (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
MAGYAR KUPA, NŐK, B-CSOPORT
19.30:
Budapesti Honvéd SE–III. Kerületi TVE

JÚLIUS 28., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.30: Slovan Bratislava (szlovák)–Mol Fehérvár

OLASZ SERIE A
37. FORDULÓ
19.30:
Parma–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
21.45: Inter–Napoli (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KAJAK-KENU
EDZÉSVERSENY, SZOLNOK

10.00: Férfi K–4 500 m, férfi K–1 1000 m, férfi C–1 1000 m, női C–1 200 m

KÉZILABDA
11.00:
a férfi és női kézilabda Európa-liga selejtezőinek sorsolása, Bécs

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1155 (Tv: Sport2)

SAKK
ONLINE TORNA
8. FORDULÓ
16.00:
Lékó Péter–Boris Gelfand (izraeli)

SZNÚKER
14.30 és 20.00:
vb-selejtező, Sheffield (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
MAGYAR KUPA, NŐK
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
TVSE–Eger
B-CSOPORT
19.30:
FTC–Szentes

JÚLIUS 29., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
18.00: Kisvárda–Zlaté Moravce (Aranyosmarót, szlovák) – Budapesten
19.00: Bp. Honvéd–Siófok (NB II) – Győrben, zárt kapuk mögött

ANGOL CHAMPIONSHIP
RÁJÁTSZÁS
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.45:
Brentford–Swansea (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
37. FORDULÓ
19.30:
Lazio–Brescia (Tv: Digi Sport2)
19.30: Sampdoria–Milan (Tv: Digi Sport1)
19.30: Sassuolo–Genoa (Tv: Digi Sport3)
19.30: Udinese–Lecce
19.30: Verona–SPAL
21.45: Cagliari–Juventus (Tv: Digi Sport1)
21.45: Fiorentina–Bologna (Tv: Digi Sport3)
21.45: Torino–Roma (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
21.00:
Oakland Atheltics–Colorado Rockies (Tv: Sport1)

LÓSPORT
20.15:
Kincsem+Tuti 1156 (Tv: Sport2)

SAKK
ONLINE TORNA
9. FORDULÓ
16.00:
Lékó Péter–Ting Li-zsen (kínai)

 

JÚLIUS 30., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL CHAMPIONSHIP
RÁJÁTSZÁS
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.45:
Fulham–Cardiff City (Tv: Arena4)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00:
Omonia (ciprusi)–ZTE

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

EVEZÉS
Országos bajnokság, Szeged

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 3.00:
Los Angeles Lakers–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
20.15:
Kincsem+Tuti 1157 (Tv: Sport2)

VITORLÁZÁS
9.00: 52. Kékszalag Balaton-kerülő vitorlásverseny, Balatonfüred

VÍZILABDA
MAGYAR KUPA, NŐK
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
13.00:
TVSE–UVSE
B-CSOPORT
18.30:
SZNVE–III. kerületi TVE

JÚLIUS 31., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

SZERB SZUPER LIGA
1. FORDULÓ
19.00:
Topolya–Vojvodina – élőben az NSO-n!

 
ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

EVEZÉS
Országos bajnokság, Szeged

FORMULA–1
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
12.00:
F1, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00:
Formula–3, időmérő edzés (Tv: M4 Sport)
16.00: F1, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.55:
Formula–2, időmérő edzés (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Szombat, 0.30:
Milwaukee Bucks–Boston Celtics (Tv: Sport1)

LÓSPORT
20.15:
Kincsem+Tuti 1158 (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
MAGYAR KUPA, FÉRFIAK
1. FORDULÓ
FEHÉR CSOPORT
10.00:
Szolnoki Dózsa–Szentes
11.30: ZF-Eger–KSI SE
19.00: KSI SE–Szentes (Tv: M4 Sport)
20.30: ZF-Eger–Szolnoki Dózsa (Tv: M4 Sport)
MAGYAR KUPA, NŐK
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00:
Szentes–Eger
B-CSOPORT
19.30:
BHSE–DUE-Maarsk Graphics


AUGUSZTUS 1., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
15.00:
Újpest–DVTK
17.00: Kisvárda–Ruzomberok (Rózsahegy, szlovák)
17.00: MTK Budapest–SKF Sered (Szered, szlovák)
17.00: Bp. Honvéd FC–Paksi FC – zárt kapuk mögött
18.00: PAFC–Slovan Bratislava (szlovák)
SV Mattersburg (Nagymarton, osztrák)–Mol Fehérvár

NB II
1. FORDULÓ
20.00:
Kaposvár–Nyíregyháza (Tv: M4 Sport)

ANGOL FA-KUPA
DÖNTŐ
18.30:
Arsenal–Chelsea (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
38. FORDULÓ

18.00: Brescia–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
20.45: Atalanta–Inter (Tv: Digi Sport1) – körkapcsolás
20.45: Juventus–Roma (Tv: Digi Sport2)
20.45: Napoli–Lazio (Tv: Digi Sport1) – körkapcsolás
20.45: Milan–Cagliari (Tv: Digi Sport3)

SKÓT PREMIERSHIP
1. FORDULÓ
18.30:
Aberdeen–Glasgow Rangers (Tv: Arena4)

ROMÁN LIGA 1
OSZTÁLYOZÓ CSOPORT
13. FORDULÓ
18.00:
Viitorul Constanta–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

 

STRANDLABDARÚGÁS
14.55:
Magyarország–Magyarország U21 (Tv: Digi Sport2)
16.25: Magyar Szuperkupa (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

EVEZÉS
Országos bajnokság, Szeged

FORMULA–1
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
10.20:
Formula–3, 1. futam (Tv: M4 Sport)
11.55: F1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: F1, időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.40:
Formula–2, 1. futam (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
STRADE BIANCHE
16.50: World Tour (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Denver Nuggets–Miami Heat (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1159 (Tv: Sport2)

STRANDRÖPLABDA
9.00:
Országos bajnokság, 1. forduló, Tata

SUPERBIKE
11.00 és 14.00:
világbajnoki futam, Jerez (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
11.00 és 19.45:
világbajnokság, Sheffield (Tv: Eurosport1)
11.30, 15.30 és 20.00: világbajnokság, Sheffield (Tv: Eurosport2)

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 3.00:
Derek Brunson–Edmen Shahbazyan (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
38. Lidl Balaton-átúszás

VÍZILABDA
MAGYAR KUPA, FÉRFIAK
1. FORDULÓ
PIROS CSOPORT
10.00:
UVSE–DVSE
11.30: FTC-Telekom–Honvéd
16.00: UVSE–FTC-Telekom
17.30: DVSE–Honvéd
FEHÉR CSOPORT
11.30:
Szentes–ZF-Eger
KÉK CSOPORT
13.00:
OSC Újbuda–BVSC-Zugló
14.30: PVSK Mecsek Füszért–TVSE
17.00: PVSK Mecsek Füszért–OSC Újbuda
18.30: TVSE–BVSC-Zugló
ZÖLD CSOPORT
16.30:
A-Híd VasasPlaket–PannErgy-Miskolc
18.15: SZVE–Kaposvári VK (Tv: M4 Sport)


AUGUSZTUS 2.,VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovákiai)–Mezőkövesd Zsóry

NB II
1. FORDULÓ
17.30:
Soroksár–Debreceni EAC
17.45: Debreceni VSC–Budaörs (Tv: M4 Sport)
19.00: Ajka–ETO FC Győr
19.00: BFC Siófok–Haladás
19.00: Gyirmót–Csákvár
19.00:
Pécsi MFC–Dorog
19.00: Szeged–Békéscsaba
19.00: Szolnok–Szentlőrinc SE
20.00: Vasas–Kazincbarcika (Tv: M4 Sport)

NB III
KELETI CSOPORT
15.00:
DVSC II–DVTK II
17.30: Mezőkövesd II–Eger
17.30: Salgótarján–BVSC
17.30: Tiszafüred–Sényő
17.30: Balassagyarmat–Putnok
17.30: Cegléd–Hatvan
17.30: Kisvárda II–Füzesgyarmat
17.30: Sajóbábony–Gyöngyös
17.30: Tiszaújváros–Jászberény
19.00: Tiszakécske–Tállya
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: FTC II–Kecskemét
11.00: Honvéd II–Iváncsa
17.30: Kozármisleny–Paks II
17.30: Taksony–Újpest II
17.30: Körösladány–Majos
17.30: Dabas-Gyón–Monor
17.30: ESMTK–FC Dabas
17.30: Szekszárd–Dunaújváros
17.30: Hódmezővásárhely–Szegedi VSE
17.30: Vác–Rákosmente
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Mosonmagyaróvár
17.30: Érd–Gárdony
17.30: BKV Előre–Komárom
17.30: Balatonfüred–ZTE II
17.30: Veszprém–Fehérvár II
17.30: Nagyatád–Nagykanizsa
17.30: Tatabánya–Bicske
17.30: III. Kerületi TVE–Ménfőcsanak
17.30: Sopron–Pápa
17.30: Lipót–THSE-Szabadkikötő

OLASZ SERIE A
38. FORDULÓ
18.00:
SPAL–Fiorentina
20.45: Bologna–Torino
20.45: Genoa–Verona
20.45: Lecce–Parma
20.45: Sassuolo–Udinese

SKÓT PREMIERSHIP
1. FORDULÓ
17.30:
Celtic–Hamilton (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
ONE MAKE RACING
12.15:
Porsche Szuperkupa (Tv: Eurosport1)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Atlanta Braves–New York Mets (Tv: Sport2)

EVEZÉS
Országos bajnokság, Szeged

FORMULA–1
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
16.10:
F1-futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Boston Celtics–Portland Trail Blazers (Tv: Sport1)
Hétfő, 2.30: Houston Rockets–Milwaukee Bucks (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1160 (Tv: Sport2) 

STRANDRÖPLABDA
9.00:
Országos bajnokság, 1. forduló, Tata
WORLD TOUR
22.00: d
öntő, Ljubljana (Tv: Sport2)

SUPERBIKE
11.00 és 14.00:
világbajnoki futam, Jerez (Tv: Eurosport2) 

SZNÚKER
15.30 és 19.45:
világbajnokság (Tv: Eurosport1)
15.30 és 20.00: világbajnokság (Tv: Eurosport2)

TRIATLON
15.30:
sprint távú országos bajnokság, Baja

VÍZILABDA
MAGYAR KUPA, FÉRFIAK
1. FORDULÓ

PIROS CSOPORT
11.00:
FTC-Telekom–DVSE
12.30: Honvéd–UVSE
ZÖLD CSOPORT
10.00:
SZVE–A-Híd VasasPlaket
11.30: Kaposvári VK–PannErgy-Miskolc
16.00: A-Híd VasasPlaket–Kaposvári VK
17.30: PannErgy-Miskolc–SZVE
KÉK CSOPORT
12.00:
OSC Újbuda–TVSE
13.30: BVSC-Zugló–PVSK Mecsek Füszért

 

2020.11.22 22:17:33

Minden más foci L. P. I.

2020.11.21 14:21:35

Minden más foci H. D.

Az eszékiek a második félidőben kétszer is bevették az éllovas és címvédő zágrábi csapat kapuját.

2020.11.21 13:21:48

Minden más foci TŐKE JÁNOS, BACSKAI JÁNOS

A kiesés ellen küzdő Napredak megverte a nála sokkal-sokkal többet támadó és kapura lövő TSC-t.

2020.11.18 20:20:53

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Öccse tragikus halálának másnapján, benyugtatózva és önkívületben lett a hét játékvezetője.

2020.11.18 18:23:18

Minden más foci H. D.

Luka Jovics duplázott, a szerbek már az első félidőben négy gólt szereztek.