nemzetisport.hu 2022.09.19 06:30 Frissítve: 2022.09.23 19:04

Heti program: német–magyar az NL-ben; női és férfi kézi BL

Az előttünk álló héten Nemzetek Ligája-mérkőzéseket rendeznek: a magyar válogatott pénteken Németországgal játszik idegenben. A női és férfi kézilabda Bajnokok Ligájában a Győrnek, az FTC-nek, a Veszprémnek és a Szegednek szurkolhatunk.

SZEPTEMBER 19., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
18.15:
a 4. forduló sorsolása (Tv: M4 Sport)

FUTSAL
Világbajnoki selejtező, 1. forduló, 7. csoport
20.00:
Magyarország–Izrael, Szombathely (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
2. FORDULÓ
Kedd, 1.15:
Buffalo Bills–Tennessee Titans (Tv: Match4)
Kedd, 2.15: Philadelphia Eagles–Minnesota Vikings (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Cleveland Guardians–Minnesota Twins (Tv: Sport2)

EVEZÉS
Világbajnokság, Racice, előfutamok
Közte: férfi könnyűsúlyú kettes (Szabó Bence, Furkó Kálmán), női kétpár (Krémer Eszter, Preil Vivien) 9.30, reményfutamok, közte férfi kettes (Simon Béla, Juhász Adrián), férfi könnyűsúlyú kétpár (Galambos Péter, Tamás Bence) 16.19

KERÉKPÁR
13.23:
világbajnokság, Wollongong, férfi U23-as időfutam

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1142 (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Székesfehérvár
Vegyes váltó (Réti Kamilla, Tamás József)
10.00:
körvívás
14.00: lovaglás
14.40: bónusz vívás
15.20: úszás
16.00: lövészet-futás

SPORTMÁSZÁS
13.00:
világkupa, lead, döntő, Jakarta (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.00:
British Open, 1. forduló (Tv: Eurosport1)
20.00: British Open, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-torna, Metz
ATP-torna, San Diego
WTA-torna, Tokió
10.00: WTA-torna, Budapest
1. forduló (a 16 közé jutásért), 13.00: körül Babos Tímea–Julia Grabher (osztrák), 14.30: körül: Gálfi Dalma–Emma Navarro (amerikai)

SZEPTEMBER 20., KEDD

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
21.00:
Los Angeles Dodgers–Arizona Diamondbacks  (Tv: Sport2)

EVEZÉS
Világbajnokság, Racice

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
DEAC–Gyergyói HK (romániai)
SVÁJCI BAJNOKSÁG
19.45:
Fribourg–Rapperswill (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Érd (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1143 (Tv: Sport2) 

TENISZ
ATP-torna, Metz
ATP-torna, San Diego
WTA-torna, Tokió
10.00: WTA-torna, Budapest

SZEPTEMBER 21., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
1. FORDULÓ
B-LIGA
1. CSOPORT
20.45:
Skócia–Ukrajna, Glasgow 

NŐI NB I
2. FORDULÓ
16.30:
Ferencváros–Újpest

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Milwaukee Brewers–New York Mets (Tv: Sport2)

EVEZÉS
Világbajnokság, Racice

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.45:
FC Porto (portugál)–Telekom Veszprém  (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
18.45:
Celje (szlovén)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
2-ES TORNA, MÁLAGA, 1. FORDULÓ
17.30:
Egis Körmend–Levice (szlovák)
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SYDNEY
A-CSOPORT

Csütörtök, 2.30: Bosznia-Hercegovina–Puerto Rico
Csütörtök, 3.30: Egyesült Államok–Belgium
B-CSOPORT

Csütörtök, 5.00: Kanada–Szerbia

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1144 (Tv: Sport2)  

TENISZ
ATP-torna, Metz
ATP-torna, San Diego
WTA-torna, Tokió
10.00: WTA-torna, Budapest

SZEPTEMBER 22., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
5. FORDULÓ
A-LIGA
1. CSOPORT
20.45:
Franciaország–Ausztria, Saint-Denis (Tv: Spíler1)
20.45: Horvátország–Dánia, Zágráb
4. CSOPORT
20.45: Belgium–Wales, Brüsszel (Tv: Arena4)
20.45: Lengyelország–Hollandia, Varsó (Tv: Spíler2)
C-LIGA
1. CSOPORT

20.45: Törökország–Luxemburg, Isztambul
20.45: Litvánia–Feröer-szigetek, Vilnius
3. CSOPORT
16.00: Kazahsztán–Fehéroroszország, Nur-Szultan
20.45: Szlovákia–Azerbajdzsán, Nagyszombat
D-LIGA
1. CSOPORT

18.00: Lettország-Moldova, Riga (Tv: Spíler2)
20.45: Liechtenstein-Andorra, Vaduz

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Cleveland Browns–Pittsburgh Steelers (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
San Diego Padres–St. Louis Cardinals (Tv: Sport2)

EVEZÉS
Világbajnokság, Racice

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

18.30: FEHA19–Corona Brasov (romániai)
18.40: Budapest JAHC–SC Csíkszereda (romániai)
SVÉD BAJNOKSÁG
19.00:
Lulea–Rögle (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
HBC Nantes (francia)–Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Barca (spanyol)–Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SYDNEY
A-CSOPORT

9.30: Dél-Korea–Kína
Péntek, 2.30: Puerto Rico–Egyesült Államok
Péntek, 5.00: Belgium–Dél-Korea
B-CSOPORT
6.00: Japán–Mali
12.30: Ausztrália–Franciaország
Péntek, 4.00:
Szerbia–Japán

LÓSPORT
18.15:
Kincsem+Tuti 1145 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Metz
ATP-torna, San Diego
WTA-torna, Tokió
10.00: WTA-torna, Budapest

SZEPTEMBER 23., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
5. FORDULÓ
A-LIGA
3. CSOPORT

20.45: Németország–Magyarország, Lipcse (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.45: Olaszország–Anglia, Milánó (Tv: Spíler2)
B-LIGA
3. CSOPORT

20.45: Finnország–Románia, Helsinki (Tv: Arena4)
20.45: Bosznia-Hercegovina–Montenegró, Zenica (Tv: Spíler1)
C-LIGA
4. CSOPORT

18.00: Grúzia–Észak-Macedónia, Tbiliszi (Tv: Spíler2)
20.45: Bulgária–Gibraltár, Razgrad
D-LIGA
2. CSOPORT

18.00: Észtország–Málta, Tallinn (Tv: Spíler1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PDC EUROPEAN TOUR
13.00 és 19.00:
12. állomás, Wieze, 1. nap (Tv: Match4)

EVEZÉS
Világbajnokság, Racice

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
Dunaújvárosi Acélbikák–Corona Brasov (romániai)
18.30: FTC-Telekom–SC Csíkszereda (romániai)
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Olimpija Ljubljana (szlovén)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I

18.00: Ferencvárosi TC–HE-DO B.Braun Gyöngyös
NŐI NB I
18.00:
NEKA–Praktiker-Vác, Balatonboglár
18.00: DVSC Schaeffler–Motherson Mosonmagyaróvári KC

KOSÁRLABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SYDNEY
A-CSOPORT
6.30: Kína–Bosznia-Hercegovina
B-CSOPORT
10.00: Franciaország–Kanada
12.30: Mali–Ausztrália

LÓSPORT
20.00:
Kincsem+Tuti 1146 (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
MOTOGP, JAPÁN NAGYDÍJ, MOTEGI
6.15:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
7.00: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
8.00: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
Szombat, 2.00: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
Szombat, 2.45: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
Szombat, 3.45: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)  
SUPERBIKE-VB, KATALÓNIA
10.30:
SBK, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.00: SBK, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)

TENISZ
ATP-torna, Metz
ATP-torna, San Diego
6.00: WTA-torna, Tokió (Tv: Match4)
15.00: WTA-torna, Budapest (Tv: Sport2)

SZEPTEMBER 24., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
5. FORDULÓ
A-LIGA
2. CSOPORT

20.45: Spanyolország–Svájc, Zaragoza (Tv: Spíler2)
20.45: Csehország–Portugália, Prága (Tv: Spíler1)
B-LIGA
1. CSOPORT

15.00: Örményország–Ukrajna, Jereván (Tv: Spíler2)
20.45: Skócia–Írország, Glasgow
2. CSOPORT
20.45: Izrael–Albánia, Tel Aviv (Tv: Match4)
4. CSOPORT
18.00: Szlovénia–Norvégia, Ljubljana (Tv: Spíler2)
20.45: Szerbia–Svédország, Belgrád (Tv: Arena4)
C-LIGA
2. CSOPORT

18.00: Észak-Írország–Koszovó, Belfast (Tv: Spíler1)
20.45: Ciprus–Görögország, Larnaca

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
New York Yankees–Boston Red Sox (Tv: Sport2)

DARTS
PDC EUROPEAN TOUR
13.00:
12. állomás, Wieze, 2. nap, délutáni szakasz (Tv: Match4)
19.00: 12. állomás, Wieze, 2. nap, esti szakasz

EVEZÉS
Világbajnokság, Racice
D-döntők, benne
10.12:
férfi könnyűsúlyú kétpár (Galambos Péter, Tamás Bence)
C-döntők, benne
10.32:
férfi kettes (Simon Béla, Juhász Adrián)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

17.00: DVTK Jegesmedvék–Gyergyói HK (romániai)

KERÉKPÁR
4.25: világbajnokság, Wollongong: női mezőnyverseny

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A CSOPORT
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Brest Bretagne (francia) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B CSOPORT
18.00: Győri Audi ETO KC–Metz HB (francia) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
17.00:
CYEB-Budakalász–Budai Farkasok-Rév Group
18.00: HSA NEKA–HÉP-Cegléd, Balatonboglár
18.00: Balatonfüredi KSE–Fejér B.Á.L.-Veszprém
18.00: Dabas KC–Pick Szeged
18.00: Sport36-Komló–Csurgói KK
NŐI NB I
16.00: Dunaújvárosi Kohász KA–MTK Budapest
18.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Alba Fehérvár KC
18.00: Kisvárda Master Good SE–Moyra-Budaörs

KOSÁRLABDA
NŐI NB I

18.00: E.ON ELTE BEAC–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: TFSE-MTK–NKA Universitas PEAC
18.00: Vasas Akadémia–Ludovika Csata
18.00: VBW CEKK Cegléd-SERCO UNI Győr
19.00: PINKK Pécsi 424–Sopron Basket
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SYDNEY
A-CSOPORT
  6.30:
Egyesült Államok–Kína
10.00: Bosznia-Hercegovina–Dél-Korea
12.30: Puerto Rico–Belgium

LÓSPORT
16.00: ügetőfutamok, Kincsem Park (Tv: Sport2)

LOVASSPORT
Négyesfogathajtó-vb, Pratoni del Vivaro
10.00:
maratonhajtás

MOTORSPORT
MOTOGP, JAPÁN NAGYDÍJ, MOTEGI
5.30:
Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
6.30: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)
7.15: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
8.00: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
Vasárnap, 5.00: Moto3, futam (Tv: Arena4)
SUPERBIKE-VB, KATALÓNIA
9.00:
SBK, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: SSP300, superpole (Tv: Arena4)
10.15: SSP, superpole (Tv: Arena4)
11.00: SBK, superpole (Tv: Arena4)
12.30: SSP300, 1. futam (Tv: Arena4)
14.00: SBK, 1. futam (Tv: Arena4)
15.15: SSP, 1. futam (Tv: Arena4)

TENISZ
ATP-torna, Metz
ATP-torna, San Diego
5.00: WTA-torna, Tokió (Tv: Match4)
14.00: WTA-torna, Budapest (Tv: Sport2)

SZEPTEMBER 25., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
6. FORDULÓ
A-LIGA
1. CSOPORT

20.45: Ausztria-Horvátország, Bécs
20.45: Dánia-Franciaország, Koppenhága (Tv: Spíler1)
4. CSOPORT
20.45: Hollandia-Belgium, Amszterdam (Tv: Spíler2)
20.45: Wales-Lengyelország, Cardiff (Tv: Match4)
C-LIGA
1. CSOPORT

20.45: Luxemburg-Litvánia, Luxembourg
20.45: Feröer-szigetek–Törökország, Tórshavn
3. CSOPORT
18.00: Szlovákia-Fehéroroszország, Nagyszombat (Tv: Spíler2)
18.00: Azerbajdzsán-Kazahsztán, Baku (Tv: Spíler1)
D-LIGA
1. CSOPORT

15.00: Andorra-Lettország, Andorra La Vella (Tv: Spíler2)
15.00: Moldova-Liechtenstein, Chisinau  (Tv: Spíler1)

NB III
9. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Debreceni VSC II–Hatvan
11.00: Diósgyőri VTK II–Tiszaújváros
11.00: Vasas II–Kisvárda II
16.00: BKV Előre–BVSC-Zugló
16.00: Füzesgyarmat–Békéscsaba II
16.00: Jászberényi FC–Debreceni EAC
16.00: Karcag–Hajdúszoboszló
16.00: Putnok FC–Körösladány
16.00: Sényő–Eger SE
16.00: Tiszafüred–Pénzügyőr SE
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Kecskeméti TE II–Majosi SE
16.00: Balassagyarmat–Cegléd
16.00: Bánk SE–Monor
16.00: ESMTK–MTK II
16.00: FC Dabas–Dunaújváros PASE
16.00: Hódmezővásárhely–Honvéd FC II
16.00: Iváncsa–PTE-PEAC C-Doki
16.00: Makó FC–Paks II
16.00: Szekszárdi UFC–Ferencvárosi TC II
16.00: Szolnok–Újpest II
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Győri ETO II–Nagykanizsa
11.00: Puskás Akadémia II–Érd
11.00: Zalaegerszeg II–Mol Fehérvár FC II
16.00: Balatonfüred–Tatabánya
16.00: Budaörs–Bicske
16.00: Csorna–Móri SE
16.00: III. Kerületi TVE–Gyirmót II
16.00: Kelen SC–Teskánd
16.00: Zsámbék–VLS Veszprém
17.00: Kaposvár–Komáromi VSE

NŐI NB I
6. FORDULÓ
15.45:
Haladás–MTK

ANGOL LEAGUE ONE (harmadosztály)
11. FORDULÓ
13.30:
Plymouth Argyle–Ipswich Town (Tv: Match4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ

19.00: Carolina Panthers–New Orleans Saints
19.00: Chicago Bears–Houston Texans
19.00: Indianapolis Colts–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4)
19.00: Miami Dolphins–Buffalo Bills
19.00: Minnesota Vikings–Detroit Lions
19.00: New England Patriots–Baltimore Ravens
19.00: New York Jets–Cincinnati Bengals
19.00: Tennessee Titans–Las Vegas Raiders
19.00: Washington Commanders–Philadelphia Eagles
22.05: Los Angeles Chargers–Jacksonville Jaguars
22.25: Arizona Cardinals–Los Angeles Rams
22.25: Seattle Seahawks–Atlanta Falcons
22.25: Tampa Bay Buccaneers–Green Bay Packers (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.20: Denver Broncos–San Francisco 49ers (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Minnesota Twins–Los Angeles Angels (Tv: Sport2)

DARTS
PDC EUROPEAN TOUR
13.00:
12. állomás, Wieze, 3. nap, délutáni szakasz
19.00: 12. állomás, Wieze, 3. nap, esti szakasz 

DUATLON
12.10:
rövid távú országos bajnokság, Ajka

EVEZÉS
Világbajnokság, Racice

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
15.00:
FTC-Telekom–Corona Brasov (romániai)
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Gyergyói HK (romániai)
18.00: UTE–SC Csíkszereda (romániai)

KERÉKPÁR
2.00:
világbajnokság, Wollongong: férfi mezőnyverseny

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Mol Tatabánya KC
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A-CSOPORT
16.00:
CSM Bucuresti (román)–Bietigheim (német) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
14.00:
Kastamonu (török)–Rapid Bucuresti (román) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.30:
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós–DVTK-Hun-Therm
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SYDNEY
B-CSOPORT
  6.30:
Mali–Franciaország
10.00: Ausztrália–Szerbia
12.30: Japán–Kanada

LÓSPORT
16.00: galoppfutamok, Kincsem Park (Tv: Sport2)

MOTORSPOORT
MOTOGP, JAPÁN NAGYDÍJ, MOTEGI
5.00:
Moto3, futam (Tv: Arena4)
6.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
8.00: MotoGP, futam  (Tv: Arena4)
SUPERBIKE-VB, KATALÓNIA
11.00: SBK, superpole race (Tv: Arena4)
12.30: SSP, 2. futam (Tv: Arena4)
14.00: SBK, 2. futam (Tv: Arena4)
15.15: SSP300, 2. futam (Tv: Arena4)

TENISZ
ATP-torna, Metz
ATP-torna, San Diego
5.00: WTA-torna, Tokió (Tv: Match4)
10.00: WTA-torna, Budapest

2022.10.05 23:42:01

Minden más foci nemzetisport.hu

NS-VÉLEMÉNY. Hogy mi történik majd ugyanitt nyolc év múlva, az rejtély.

2022.10.05 09:19:15

Minden más foci nemzetisport.hu

Mihajlovics, Prosinecki, Szavicsevics és a többiek – mi lett a Crvena zvezda kupagyőzteseivel?

2022.10.05 12:56:12

Minden más foci nemzetisport.hu

A Csíkszereda az első félidőben még jól tartotta magát, de a másodikban kinyílt a török gólzsák.

2022.10.02 22:05:38

Minden más foci nemzetisport.hu

NS-VÉLEMÉNY. Utóbbit tanárunk a bikinihez hasonlította, mely szerinte sok fontos részletet megmutathat, de lehet: a lényeget eltakarja...

2022.10.02 23:04:37

Minden más foci nemzetisport.hu