D. Á. 2021.09.13 06:55 Frissítve: 2021.09.17 11:39

Heti program: indul a BL-csoportkör; az FTC az El-ben játszik

Az előttünk álló héten megkezdődik a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportköre, a Barcelona a Bayern Münchennel, az RB Leipzig a Manchester Cityvel találkozik. Csütörtökön indul az Európa-liga-csoportkör is, a Ferencváros a Leverkusen vendégeként szerepel. Hétvégén ismét topligás mérkőzéseket rendeznek, hazánkban Magyar Kupa-forduló lesz. Természetesen a férfi és a női kézilabda Bajnokok Ligája sem maradhat ki a műsorból.

 

SZEPTEMBER 13., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB I
6. FORDULÓ

20.00: Újpest FC–ZTE FC – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
4. FORDULÓ
21.00:
Everton–Burnley (Tv: Digi Sport1)

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ

20.45: Bologna–Verona (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
8. FORDULÓ
20.00:
U. Craiova–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
20.00:
Getafe–Elche (Tv: Spíler2)
22.00: Granada–Betis (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
Las Vegas Raiders–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)

BILIÁRD
16.00, 22.00:
US Open Pool, 1. nap (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
NYOLCADDÖNTŐ

16.00: Szlovénia–Horvátország (Tv: Sport1)
19.00: Franciaország–Csehország

TENISZ
12.00:
WTA-torna, Luxembourg (Tv: Digi Sport2)
14.00, 19.00: WTA-torna, Portoroz (Tv: Digi Sport3)

VÍZILABDA
MAGYAR KUPA
1. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS

20.00: Tigra-ZF-Eger–Kanizsai VSE

 

SZEPTEMBER 14., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
E-CSOPORT
21.00:
Dinamo Kijev (ukrán)–Benfica (portugál)
21.00: Barcelona (spanyol)–Bayern München (német) (Tv: M4 Sport)
F-CSOPORT
18.45:
Young Boys (svájci)–Manchester United (angol) (Tv: Sport1)
21.00: Villarreal (spanyol)–Atalanta (olasz)
G-CSOPORT
18.45:
Sevilla (spanyol)–Salzburg (osztrák) (Tv: Sport2)
21.00: Lille (francia)–Wolfsburg (német)
H-CSOPORT
21.00:
Malmö (svéd)–Juventus (olasz) (Tv: Sport2)
21.00: Chelsea (angol)–Zenit (orosz) (Tv: Sport1)

IFJÚSÁGI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
16.00:
Barcelona (spanyol)–Bayern München (Tv: Sport2)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.30:
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Alaskert (örmény)
E-CSOPORT
16.30:
Maccabi Haifa (izraeli)–Feyenoord (holland)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BILIÁRD
Szerda, 0.00:
US Open Pool, 2. nap (Tv: Sport1) 

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Győri Audi ETO KC–Vasas SC

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1172 (Tv: Sport2)

TENISZ
WTA-TORNA
11.00:
Portoroz (Tv: Digi Sport2)
12.00: Luxembourg (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
BENU Magyar Kupa, férfiak, 1. forduló, visszavágó
12.00:
Kanizsa VSE–Tigra-ZF-Eger

 

SZEPTEMBER 15., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
FC Bruges (belga)–Paris Saint-Germain (francia)
21.00: Manchester City (angol)–RB Leipzig (német) (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT
21.00:
Atlético Madrid (spanyol)–Porto (portugál)
21.00: Liverpool (angol)–Milan (olasz) (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
18.45:
Besiktas (török)–Borussia Dortmund (német) (Tv: Sport1)
21.00: Sporting CP (portugál)–Ajax (holland)
D-CSOPORT
18.45:
Sheriff Tiraspol (moldovai)–Sahtar Doneck (ukrán)
21.00: Internazionale (olasz)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Sport2)

IFJÚSÁGI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
13.45:
Liverpool (angol)–Milan (olasz) (Tv: Sport1)

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
C-CSOPORT
16.30:
Szpartak Moszkva (orosz)–Legia Warszawa (lengyel)

NB II – élő eredménykövető
8. FORDULÓ
16.00:
Soroksár SC–III. ker. TVE – élőben az NSO-n!
16.00: Budaörs–Szeged–Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
16.00: Szentlőrinc–Dorogi FC, Kaposvár – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–Pécsi MFC  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Kecskeméti TE Hufbau–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
18.00: BFC Siófok–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
18.00: Aqvital FC Csákvár–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
18.00: Diósgyőri VTK–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
18.00: FC Ajka–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
18.00: Szombathelyi Haladás–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!

NB III
KÖZÉP-CSOPORT
1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
16.00:
Balassagyarmat–Vác

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Férfi Bajnokok Ligája, első szakasz
B-csoport (Wels), 1. forduló
14.30:
PTE-PEAC–Neu-Ulm (német) 

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Csütörtök, 1.00:
New York Mets–St. Louis Cardinals  (Tv: Sport2)

BILIÁRD
Csütörtök, 0.00:
US Open Pool, 3. nap (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ, A-CSOPORT
18.45:
Montpellier HB (francia)–Pick Szeged (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
18.00:
Alba Fehérvár KC–FTC-Rail Cargo Hungaria

RÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG
16.00:
negyeddöntő (Tv: Sport2)

TENISZ
WTA-TORNA
11.00 és 19.00:
Portoroz (Tv: Digi Sport2)
12.00 és 18.00: Luxembourg (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Metalcom-Szentes–BVSC-Zugló

 

SZEPTEMBER 16., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
Bröndby (dán)–Sparta Praha (cseh)
21.00: Rangers (skót)–Olympique Lyon (francia)
B-CSOPORT
21.00:
Monaco (francia)–Sturm Graz (osztrák)
21.00: PSV Eindhoven (holland)–Real Sociedad (spanyol)
C-CSOPORT
21.00:
Leicester City (angol)–Napoli (olasz) (Tv: RTL+)
D-CSOPORT
21.00:
Olympiakosz (görög)–Antwerp (belga)
21.00: Eintracht Frankfurt (német)–Fenerbahce (török)
E-CSOPORT
18.45:
Galatasaray (török)–Lazio (olasz)
18.45: Lokomotiv Moszkva (orosz)–Olympique Marseille (francia)
F-CSOPORT
18.45:
Crvena zvezda (szerb)–Braga (portugál)
18.45: Midtjylland (dán)–Ludogorec (bolgár)
G-CSOPORT
18.45:
Real Betis (spanyol)–Celtic (skót) (Tv: RTL+)
18.45: Bayer Leverkusen (német)–FERENCVÁROSI TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
H-CSOPORT
18.45:
Rapid Wien (osztrák)–Genk (belga)
18.45: Dinamo Zagreb (horvát)–West Ham United (angol)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
HJK Helsinki (finn)–LASK Linz (osztrák)
B-CSOPORT
21.00:
Flora Tallinn (észt)–Gent (belga)
21.00: Anorthoszisz Famagusta (ciprusi)–Partizan Beograd (szerb)
C-CSOPORT
21.00:
Bodö/Glimt (norvég)–Zorja Luhanszk (ukrán)
21.00: Roma (olasz)–CSZKA Szófia (bolgár)
D-CSOPORT
21.00:
Randers (dán)–AZ Alkmaar (holland)
21.00: Jablonec (cseh)–CFR Cluj (román)
E-CSOPORT
18.45:
Slavia Praha (cseh)–Union Berlin (német)
F-CSOPORT
18.45:
Lincoln Red Imps (gibraltári)–PAOK Szaloniki (görög)
18.45: Slovan Bratislava (szlovák)–FC Köbenhavn (dán)
G-CSOPORT
18.45:
Mura (szlovén)–Vitesse (holland)
18.45: Rennes (francia)–Tottenham Hotspur (angol)
H-CSOPORT
16.30:
Kajrat Almati (kazah)–Omonia Nicosia (ciprusi)
18.45: Qarabag (azeri)–Basel (svájci)

SZERB SZUPERLIGA
9. FORDULÓ
16.30:
Topolyai SC–Napredak – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
2. FORDULÓ
Péntek, 2.20:
Washington Football Team–New York Giants (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Férfi Bajnokok Ligája, első szakasz
B-csoport (Wels), 2. forduló
19.00:
PTE-PEAC–Wels (osztrák) 

BILIÁRD
16.00 és 22.30:
US Open Pool, 4. nap (Tv: Sport1, Sport2)

KAJAK-KENU
Világbajnokság, Koppenhága
  9.40:
előfutamok
17.00: középfutamok
18.30: paraverseny döntők

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Flensburg (német)–Barcelona (spanyol)

TENISZ
WTA-TORNA
11.00 és 19.00:
Portoroz (Tv: Digi Sport2)
12.00 és 18.00: Luxembourg (Tv: Digi Sport1)

 

SZEPTEMBER 17., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NŐI VB-SELEJTEZŐ
20.00:
Magyarország–Skócia (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
21.00:
Newcastle United–Leeds United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
21.00:
Strasbourg–Metz (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
20.30:
Hertha–Fürth (Tv: Arena4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
18.30:
Schalke–Karlsruhe (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
20.45:
Sassuolo–Torino (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
21.00:
Celta Vigo–Cádiz (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

ASZTALITENISZ
Férfi Bajnokok Ligája, első szakasz
B-csoport (Wels), 3. forduló

14.30: PTE-PEAC–Sokah Hoboken (belga) 

BILIÁRD
16.00 és 23.00:
US Open Pool, 5. nap (Tv: Sport2) 

DARTS
19.00:
Nordic Darts Masters, Koppenhága (Tv: Sport2) 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Csíkszereda (romániai)–Titánok
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
17.30: Brasov Wolves (romániai)–UTE
18.00: DVTK Jegesmedvék–Győri ETO HC
19.00: MAC HKB Újbuda–DEAC 1
OSZTRÁK LIGA  (ICE HL)
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Villach (osztrák) (Tv: Digi Sport2)

KAJAK-KENU
Világbajnokság, Koppenhága
9.00:
előfutamok
14.30 és 16.35: középfutamok
16.20: paraverseny döntők

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Csurgói KK–HE-DO B.Braun Gyöngyös
NŐI NB I
18.00:
Motherson Mosonmagyaróvári KC–Érd

MOTOGP
SAN MARINÓ-I NAGYDÍJ, MISANO
9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)

SPORTLÖVÉSZET
25 és 50 méteres ob (Nemzeti Lőtér, Fehér út)

TENISZ
WTA-TORNA
11.00:
Portoroz (Tv: Digi Sport2)
12.00 és 18.00: Luxembourg (Tv: Digi Sport1, Digi Sport3)

VÍZILABDA
BENU Magyar Kupa, férfiak
1. forduló, első mérkőzések
11.00:
Szolnoki Dózsa–Kaposvári VK
18.30: Hódmezővásárhely–Szegedi VE
18.30: UVSE-Hunguest Hotels–OSC Újbuda
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–FTC Telekom Waterpolo
20.00: Budapesti Honvéd-A Híd–VasasPlaket

 

SZEPTEMBER 18., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

MOL MAGYAR KUPA
3. FORDULÓ

14.30: FC Dabas (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
15.00: Vác FC (III.)–ZTE FC (Tv: M4 Sport)
15.00: Debreceni EAC (NB III)–Kisvárda
15.00: Komárom VSE (NB III)–Mezőkövesd
15.00: VLS Veszprém (NB III)–Debreceni VSC
15.00: UFC Gyömrő (megyei I.)–Paksi FC
15.00: Monor (NB III)–Csákvár (NB II)
15.00: Budaörs (NB II)–Vasas FC (NB II)
15.00: Jászberényi FC (NB III)–Balassagyarmati VSE (NB III)
15.00: BVSC-Zugló (NB III)–Iváncsa KSE (NB III)
15.00: Kelen SC (NB III)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
15.00: Ceglédi VSE (NB III)–Kaposvári Rákóczi FC (NB III)
15.00: Csepel FC (BLSZ I.)–Szegedi VSE (megyei I.)
15.00: Mosonmagyaróvár (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
15.00: VSK Tököl (megyei I.)–Teskánd KSE (megyei I.)
16.00: Pápai Perutz FC (NB III)–Budafoki MTE (NB II)
18.00: Tiszakécskei LC (NB II)–Újpest FC
18.00: SC Sopron (NB III)–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)
18.00: Diósgyőri VTK (NB II)–Szentlőrinc (NB II)
18.00: Kazincbarcika SC (NB III)–Szolnoki MÁV FC (NB II)
19.00: Békéscsaba 1912 Előre (NB II)–Dorogi FC (NB II)
19.00: Tatabányai SC (NB III)–Soroksár SC (NB II)

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
13.30:
Wolverhampton–Brentford (Tv: Digi Sport1)
16.00: Burnley–Arsenal
16.00: Liverpool–Crystal Palace (Tv: Digi Sport1)
16.00: Manchester City–Southampton
16.00: Norwich–Watford
18.30: Aston Villa–Everton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
17.00:
Lens–Lille (Tv: Digi Sport2)
21.00: St.-Étienne–Bordeaux (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Mönchengladbach
15.30: Bayern München–Bochum (Tv: Arena4)
15.30: Bielefeld–Hoffenheim
15.30: Mainz–Freiburg
18.30: Köln–RB Leipzig (Tv: Arena4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
20.30:
Werder Bremen–Hamburg (Tv: Arena4) 

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
15.00:
Genoa–Fiorentina
18.00: Internazionale–Bologna (Tv: Sport2)
20.45: Salernitana–Atalanta (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
14.00:
Rayo Vallecano–Getafe (Tv: Spíler2)
16.15: Atlético Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
18.30: Elche–Levante (Tv: Spíler2)
21.00: Alavés–Osasuna (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
8. FORDULÓ
18.00:
Ruzomberok–DAC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Európa Top 16-bajnokság, Szaloniki (Póta Georgina, Madarász Dóra)
9.00:
nyolcad- és negyeddöntők

AUTÓSPORT
10.10: DTM, Assen, 1. időmérő (Tv: Digi Sport1)
13.25: DTM, Assen, 1. verseny (Tv: Digi Sport2)

BILIÁRD
Vasárnap, 0.00:
US Open Pool, 6. nap (Tv: Sport2)  

DARTS
12.45 és 20.00:
Nordic Darts Masters, Koppenhága (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Csíkszereda (romániai)–UTE
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Titánok
17.30: Brasov Wolves (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
OSZTRÁK LIGA, ICE
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Pustertal Wölfe (olasz) (Tv: Digi Sport2)

KAJAK-KENU
Világbajnokság, Koppenhága
10.25:
paraverseny, döntők
11.00: döntők
14.30: középfutamok
16.00: előfutamok

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Podravka Koprivnica (horvát), Érd (Tv: Sport1)  – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
18.00:
Krim Mercator Ljubljana (szlovén)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)  – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
16.00:
NEKA–SBS Eger, Balatonboglár
16.00: Grundfos Tatabánya KC–Pick Szeged
18.00: Ferencvárosi TC–Telekom Veszprém
18.00: Balatonfüredi KSE–Fejér-B.Á.L. Veszprém
18.00: Sport36-Komló–Kecskeméti TE
18.00: Dabas KC–Budakalász KZRT
NŐI NB I
16.00:
Hungast Szombathelyi KKA–DVSC Schaeffler
17.00: Moyra-Budaörs–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Kisvárda Master Good SE–Siófok KC
18.00: Váci NKSE–MTK Budapest

MOTOGP
SAN MARINÓ-I NAGYDÍJ, MISANO
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, kvalifikáció (Tv: Arena4)
12.15: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4) 
14.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Női röplabda Közép-európai Liga, alapszakasz
19.00:
OK Marina Kastela (horvát)–Vasas Óbuda, Maribor

SPORTLÖVÉSZET
25 és 50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Fehér úti Nemzeti Lőtér)

TENISZ
WTA-TORNA

14.00: Luxembourg (Tv: Digi Sport3)
15.00: Portoroz (Tv: Digi Sport2)

TRIATLON
Világbajnoki sorozat, Hamburg

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 1.00:
Anthony Smith–Ryan Spann (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
BENU Magyar Kupa, férfiak
1. forduló, első mérkőzés
17.00:
BVSC-Zugló–Debreceni VSE
Visszavágó
16.00:
FTC Telekom Waterpolo–PVSK-Mecsek Füszért
17.00: Szegedi VE–Hódmezővásárhely
18.00: A Híd-VasasPlaket–Budapesti Honvéd SE

 

SZEPTEMBER 19., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

MOL MAGYAR KUPA
3. FORDULÓ
15.00:
Hatvan (IV.)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
15.00: Sényő-Carnifex FC (NB III)–MTK Budapest
15.00: Bonyhád VLC (megyei I.)–Pécsi MFC (NB II)
15.00: BTE Felsőzsolca (megyei I.)–Kecskeméti TE (NB II)
15.00: Zalaszentgróti VFC (megyei I.)–III. Kerületi TVE (NB II)
15.00: Karancslapujtő KSE (megyei I.)–FC Nagykanizsa (NB III)
15.00: Sárosd NKSC (megyei I.)–ESMTK (NB III)
17.00: FC Ajka (NB II)–Gyirmót FC Győr
18.00: BFC Siófok (NB II)–Puskás Akadémia FC
18.00: Nyíregyháza Spartacus FC (II.)–Budapest Honvéd, Balmazújváros (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
15.00:
Brighton–Leicester City (Tv: Spíler1)
15.00: West Ham United–Manchester United (Tv: Digi Sport1)
17.30: Tottenham–Chelsea (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
13.00:
Nice–Monaco (Tv: Digi Sport2)
15.00: Angers–Nantes (Tv: Digi Sport2)
15.00: Clermont–Brest
15.00: Reims–Lorient
15.00: Troyes–Montpellier
17.00: Olympique Marseille–Rennes (Tv: Digi Sport2)
20.45: PSG–Lyon (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
9. FORDULÓ
19.05:
NK Osijek (Eszék)–Gorica – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
15.30:
VfB Stuttgart–Leverkusen (Tv: Arena4)
17.30: Borussia Dortmund–Union Berlin (Tv: Arena4)
19.30: Wolfsburg–Frankfurt

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
12.30:
Empoli–Sampdoria (Tv: Sport2)
15.00: Venezia–Spezia (Tv: Sport2)
18.00: Lazio–Cagliari
18.00: Verona–Roma (Tv: Sport2)
20.45: Juventus–Milan (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
9. FORDULÓ
15.00:
Sepsi OSK–Arad – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
14.00:
Mallorca–Villarreal
16.15: Real Sociedad–Sevilla
18.30: Betis–Espanyol
21.00: Valencia–Real Madrid

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
19:00:
Carolina Panthers–New Orleans Saints
19:00: Chicago Bears–Cincinnati Bengals
19:00: Cleveland Browns–Houston Texans
19:00: Indianapolis Colts–Los Angeles Rams
19:00: Jacksonville Jaguars–Denver Broncos
19:00: Miami Dolphins–Buffalo Bills
19:00: New York Jets–New England Patriots (Tv: Arena4)
19:00: Philadelphia Eagles–San Francisco 49ers
19:00: Pittsburgh Steelers–Las Vegas Raiders
22:05: Arizona Cardinals–Minnesota Vikings
22:05: Tampa Bay Buccaneers–Atlanta Falcons
22:25: Los Angeles Chargers–Dallas Cowboys
22:25: Seattle Seahawks–Tennessee Titans
02:20: Baltimore Ravens–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Európa Top 16-bajnokság, Szaloniki (Póta Georgina, Madarász Dóra)
9.30:
elődöntők és döntők

AUTÓSPORT
9.55: DTM, Assen, 2. időmérő (Tv: Digi Sport1)
13.25: DTM, Assen, 2. verseny (Tv: Digi Sport3)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.30:
FTC-Telekom–Győri ETO HC
17.00: DVTK Jegesmedvék–MC HKB Újbuda

KAJAK-KENU
Világbajnokság, Koppenhága
11.00:
döntők
13.30: 5000 méteres döntők

KERÉKPÁR
Országúti világbajnokság, Belgium, férfi időfutam, 43.3 km

KÉZILABDA
NÉMET BUNDESLIGA
13.30:
THW Kiel–Flensburg (Tv: Sport1)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR
15.45:
Buducsnoszt (montenegrói)–Dortmund (német) (Tv: Sport1)

MOTOGP
SAN MARINÓ-I NAGYDÍJ, MISANO
11.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
12.20: Moto2 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Női röplabda Közép-európai Liga, alapszakasz
19.00:
Vasas Óbuda–OK Marina Kastela (horvát), Maribor
Férfi Európa-bajnokság
20.30:
döntő (Tv: Sport2)

SPORTLÖVÉSZET
Skeet országos bajnokság, 2. nap, Jászberény
25 és 50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Fehér úti Nemzeti Lőtér)

TENISZ
WTA-TORNA

15.00: Luxembourg (Tv: Digi Sport3)
17.00: Portoroz (Tv: Digi Sport3)

VÍZILABDA
BENU Férfi Magyar Kupa, 1. forduló, visszavágók
17.00:
Debreceni VSE–BVSC-Zugló
19.00: OSC Újbuda–UVSE Hunguest Hotels
1. mérkőzés
18.00:
PannErgy-Miskolci VLC–Metalcom-Szentes

2021.09.22 13:04:39

Minden más foci CSILLAG PÉTER

A Tokaj-Certa Kupán olyan majdani klasszisok játszottak, mint Zvonimir Boban vagy Robert Jarni.

2021.09.19 14:42:04

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), K. T. I. (percről percre)

Az első félidőben a Sepsi jelentős mezőnyfölényben játszott, ám így sem tudta legyűrni a bajnokság 6. helyén álló Aradot.

2021.09.18 17:47:26

Minden más foci DUDUCZ TIBOR

Schäfer, Szendrei Ákos és Hahn is pályára lépett a dunaszerdahelyieknél, 2–1-re győztek a Ruzomberok ellen.

2021.09.16 16:09:12

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Nem tudta megverni a topolyai csapat a Napredakot, pedig a 93. percben nagyon közel állt az egyenlítéshez.

2021.09.15 23:58:00

Minden más foci DEÁK ZSIGMOND

ALAPVONAL. A bűnözőknél az a baj, ha nyomot hagynak maguk után, mert akkor elkapják őket a rendőrök, az emberiség igazán nagy alakjai viszont akaratlanul megteszik ezt.