D. Á. 2022.05.16 06:30 Frissítve: 2022.05.21 10:39

Heti program: El-döntő, PL-, La Liga- és Serie A-zárás, F1

Szerdán jön a labdarúgó Európa-liga döntője: Frankfurt–Rangers élőben az NSO-n! Manchester City vagy Liverpool? Milan vagy Inter? A héten kiderül, kik ünnepelhetnek bajnoki címet, hiszen jön a Premier League és a Serie A záró fordulója. Vasárnap Barcelonában rendezik meg a Formula–1 Spanyol Nagydíját.

 

MÁJUS 16., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB II
37. FORDULÓ
20.00:
FC Ajka–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
37. FORDULÓ
21.00:
Newcastle United–Arsenal (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
RÁJÁTSZÁS, ELŐDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
20.45:
Huddersfield Town–Luton Town (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
37. FORDULÓ
18.30:
Sampdoria–Fiorentina (Tv: Sport1)
20.45: Juventus–Lazio (Tv: Sport1)

SPANYOL MÁSODOSZTÁLY
20.55:
Real Oviedo–Zaragoza (Tv: Spíler2)

ROMÁN LIGA 1
RÁJÁTSZÁS, 9. FORDULÓ
19.30:
Universitatea Craiova–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
3. FORDULÓ
A-CSOPORT (Helsinki)
15.20:
Szlovákia–Kanada (Tv: Sport2)
19.20: Franciaország–Németország
B-CSOPORT (Tampere)
15.20:
Lettország–Norvégia
19.20: Finnország–Egyesült Államok (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Genf
ATP-torna, Lyon
WTA-torna, Rabat
ROLAND GARROS, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
FÉRFIAK
11.30:
Piros Zsombor–Sam Querrey (amerikai, 3.)
NŐK
11.30:
Jani Réka (3.)–Audrey Albie (francia)

 

MÁJUS 17., KEDD

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
37. FORDULÓ
20.45:
Southampton–Liverpool (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
OSZTÁLYOZÓ, NEGYEDDÖNTŐ
20.30:
Paris FC–Sochaux

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Kansas City Royals–Chicago White Sox (Tv: Sport2)

DARTS
18.45:
Hungarian Darts Show, Budapest (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
3. FORDULÓ
A-CSOPORT (Helsinki)
15.20:
Olaszország–Dánia
19.20: Svájc–Kazahsztán
B-CSOPORT (Tampere)
15.20:
Csehország–Ausztria
19.20: Svédország–Nagy-Britannia

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA

10. szakasz, Pescara–Jesi, 196 km

TENISZ
ATP-torna, Genf
ATP-torna, Lyon
WTA-torna, Rabat

 

MÁJUS 18., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
DÖNTŐ
21.00:
Eintracht Frankfurt (német)–Rangers FC (skót), Sevilla (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
4. FORDULÓ
A-CSOPORT (Helsinki)
15.20:
Franciaország–Olaszország
19.20: Svájc–Szlovákia
B-CSOPORT (Tampere)
15.20:
Norvégia–Ausztria
19.20: Finnország–Svédország (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA

11. szakasz, Santarcangelo di Romagna–Reggio Emilia Parmigiano, 203 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.45:
Aalborg HB (dán)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Kielce (lengyel)–Montpellier (francia) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.15:
Portugália–Magyarország, Lisszabon
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉSEK
18.00:
Szolnoki Olajbányász–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: Egis Körmend–MVM-OSE Lions
18.00: Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely–Naturtex SZTE Szedeák
19.00: Sopron KC–Alba Fehérvár

TENISZ
ATP-torna, Genf
ATP-torna, Lyon
11.00: WTA-torna, Strasbourg (Tv: Digi Sport1)
12.00: WTA-torna, Rabat (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
18.30:
Genesys OSC Újbuda–FTC-Telekom Waterpolo (Tv: M4 Sport)

MÁJUS 19., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
33. FORDULÓ
20.45:
Everton–Crystal Palace
18. FORDULÓ
21.00:
Aston Villa–Burnley
27. FORDULÓ
21.00:
Chelsea–Leicester City

NÉMET BUNDESLIGA
OSZTÁLYOZÓ, 1. MÉRKŐZÉS
20.30:
Hertha BSC–Hamburg (Tv: Arena4)

ROMÁN KUPA
DÖNTŐ
19.30:
Sepsi OSK–Voluntari – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
15. állomás, London (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
4. FORDULÓ
A-CSOPORT (Helsinki)
15.20:
Németország–Dánia
19.20: Kanada–Kazahsztán
B-CSOPORT (Tampere)
15.20:
Nagy-Britannia–Egyesült Államok
19.20: Csehország–Lettország

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA

12. szakasz, Parma–Genova, 204 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.45:
Barcelona (spanyol)–Flensburg (német) (Tv: Sport1)
20.45: THW Kiel (német)–PSG (francia) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.15:
Portugália–Magyarország, Lisszabon
FÉRFI EUROLIGA
FINAL FOUR, ELŐDÖNTŐ
21.00:
Barcelona–Real Madrid – élőben az NSO-n!

TEKVANDÓ
Európa-bajnokság, Manchester

TENISZ
ATP-torna, Genf
ATP-torna, Lyon
11.00: WTA-torna, Strasbourg (Tv: Digi Sport1)
12.00: WTA-torna, Rabat (Tv: Digi Sport2)

 

MÁJUS 20., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
OSZTÁLYOZÓ, ELŐDÖNTŐ
20.30:
Auxerre–Sochaux

OLASZ SERIE A
38. FORDULÓ
20.45:
Torino–Roma (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
38. FORDULÓ

21.00: Rayo Vallecano–Levante
21.00: Real Madrid–Betis (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Chicago Cubs–Arizona Diamondbacks (Tv: Sport2)

DARTS
EUROPEAN TOUR, 7. ÁLLOMÁS, STUTTGART
13.00 és 19.00:
1. forduló (Tv: Arena4)

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
14.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
5. FORDULÓ
A-CSOPORT (Helsinki)
15.20:
Németország–Olaszország
19.20: Kazahsztán–Szlovákia
B-CSOPORT (Tampere)
15.20:
Nagy-Britannia–Finnország (Tv: Sport1)
19.20: Lettország–Ausztria

KAJAK-KENU
Maratoni országos bajnokság, Győr
9.30:
egyes versenyszámok

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA

13. szakasz, Sanremo–Cuneo, 150 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
NEKA–Telekom Veszprém, Balatonboglár
NŐI NB I
18.00:
Motherson Mosonmagyaróvári KC–Alba Fehérvár KC
18.30: FTC-Rail Cargo Hungaria–Váci NKSE – élő eredménykövető!
18.30: DVSC Schaeffler–Győri Audi ETO KC – élő eredménykövető!

KOSÁRLABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.15:
Portugália–Magyarország, Lisszabon

MOTORSPORT
SUPERBIKE-VB, ESTORIL
11.30:
SBK, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)

TEKVANDÓ
Európa-bajnokság, Manchester

TENISZ
ATP-torna, Genf
ATP-torna, Lyon
13.00: WTA-torna, Rabat (Tv: Digi Sport2)
15.30: WTA-torna, Strasbourg (Tv: Digi Sport1)

 

MÁJUS 21., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
38. FORDULÓ
21.00:
Angers–Montpellier
21.00: Brest–Bordeaux
21.00: Clermont–Lyon
21.00: Lens–Monaco
21.00: Lille–Rennes
21.00: Lorient–Troyes
21.00:
Nantes–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)
21.00: Olympique Marseille–Strasbourg
21.00: PSG–Metz
21.00: Reims–Nice

HORVÁT 1. HNL
36. FORDULÓ
19.00:
Gorica–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET KUPA
DÖNTŐ
20.00:
Freiburg–RB Leipzig (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
38. FORDULÓ – élő eredménykövető

17.15: Genoa–Bologna (Tv: Sport2)
20.45:
Lazio–Verona
20.45: Atalanta–Empoli
20.45: Fiorentina–Juventus (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
38. FORDULÓ
17.30: Valencia–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 10. FORDULÓ
17.00:
Trnava–DAC – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
21. FORDULÓ
14.00:
Ferencváros–Diósgyőri VTK
16.00: Puskás Akadémia–Haladás Viktória
17.15: MTK Hungária–ETO FC Győr

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
DÖNTŐ
19.00:
FC Barcelona–Olympique Lyon, Torino – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Birmingham

AUTÓSPORT
Ralikrossz Európa-bajnoki futam, Nyírád

BILIÁRD
12.00:
UK Open, 1. nap (Tv: Sport2)

DARTS
EUROPEAN TOUR, 7. ÁLLOMÁS, STUTTGART
13.00 és 19.00:
2. forduló (Tv: Arena4)

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
13.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
A-CSOPORT (Helsinki)
5. FORDULÓ
11.20:
Dánia–Franciaország
15.20: Kanada–Svájc (Tv: Sport1)
6. FORDULÓ
19.20:
Olaszország–Szlovákia
B-CSOPORT (Tampere)
5. FORDULÓ
11.20:
Egyesült Államok–Svédország (Tv: Sport1)
6. FORDULÓ
15.20:
Ausztria–Finnország
5. FORDULÓ
19.20:
Norvégia–Csehország

KAJAK-KENU
Világkupaverseny, Racice
Maratoni országos bajnokság, Győr
9.00:
páros versenyszámok 9.00

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA

14. szakasz, Santena–Torino, 147 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Ferencvárosi TC–Sport36-Komló
18.00: Balatonfüredi KSE–SBS Eger
18.00: Csurgói KK–Fejér-B.Á.L. Veszprém
18.00: Dabas KC VSE–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Kecskeméti TE
NŐI NB I
17.00: Vasas SC–Siófok KC
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Kisvárda Master Good SE
18.00: Érd–Moyra-Budaörs

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉSEK
17.00:
Alba Fehérvár–Sopron KC
18.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Szolnoki Olajbányász
19.00: MVM-OSE Lions–Egis Körmend
19.15: Naturtex SZTE Szedeák–Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely

FÉRFI EUROLIGA, FINAL FOUR, BELGRÁD
DÖNTŐ
19.00:
Real Madrid (spanyol)–Anadolu Efes (török) – élőben az NSO-n!
A 3. HELYÉRT
16.00:
Barcelona (spanyol)–Olympiakosz Pireusz (görög)

MOTORSPORT
SUPERBIKE-VB, ESTORIL
10.00:
SBK, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: SSP300, Superpole (Tv: Arena4)
11.15: SSP, Superpole (Tv: Arena4)
12.00: SBK, Superpole (Tv: Arena4)

RÖGBI
XV-ös bajnoki döntő és helyosztók, Budapesti Rögbi Centrum
Döntő

Esztergomi Vitézek RAFC–FIT World RC Szeged
A 3. helyért
Battai Bulldogok SZVISE–Budapest Exiles RC
Playoffmeccs a bennmaradásért
Debreceni EAC Huszárok–Honfoglalók RC

TEKVANDÓ
Európa-bajnokság, Manchester

TENISZ
ATP-torna, Genf
ATP-torna, Lyon
13.00: WTA-torna, Rabat (Tv: Digi Sport2)
15.00: WTA-torna, Strasbourg (Tv: Digi Sport1)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 1.00:
Holly Holm–Ketlen Vieira (Tv: Sport2)

ÚSZÁS
Mare Nostrum-versenysorozat, 1. állomás, Monaco

MÁJUS 22., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
38. FORDULÓ – élő eredménykövető
15.30:
Vasas FC–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
18.00: Békéscsaba 1912 Előre–III. Kerületi TVE – élőben az NSO-n!
18.00: Aqvital FC Csákvár–FC Ajka – élőben az NSO-n!
18.00: BFC Siófok–Budaörsi SC – élőben az NSO-n!
18.00: Kecskeméti TE Hufbau–Szentlőrinc SE – élőben az NSO-n!
18.00: Szolnoki MÁV FC–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
18.00: Pécsi MFC–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
18.00: ETO FC–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
18.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Szeged-Csanád GA, Balmazújváros – élőben az NSO-n!
18.00: Diósgyőri VTK–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!

NB III
37. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Békéscsaba II–Hajdúszoboszló
11.00: Diósgyőri VTK II–Putnok FC
11.00: Újpest II–Kisvárda II
17.00: Debreceni VSC II–Eger SE
17.00: Füzesgyarmat–Kazincbarcika
17.00: SBTC–Jászberényi FC
17.00: Sényő–Debreceni EAC
17.00: Tállya–BKV Előre
17.00: Tiszafüred–Tiszaújváros
17.00: Törökszentmiklós–Hidasnémeti
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Paks II–Ferencvárosi TC II
17.00: Dabas-Gyón–Honvéd FC II
17.00: Hódmezővásárhely–Kozármisleny
17.00: Iváncsa–FC Dabas
17.00: Makó FC–Gerjen
17.00: Monor–Balassagyarmat
17.00: MTK II–Dunaújváros PASE
17.00: Rákosmenti KSK–Cegléd
17.00: Szekszárdi UFC–Mohács
17.00: Vác–ESMTK
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–Tatabánya
11.00: Puskás Akadémia II–BVSC-Zugló
11.00: Zalaegerszeg II–Kaposvár
14.00: Győri ETO II–SC Sopron
17.00: Gárdony–Andráshida
17.00: Kelen SC–Pápa
17.00: Komáromi VSE–Érd
17.00: Mosonmagyaróvári TE–Balatonfüred
17.00: Veszprém FC–Mol Fehérvár FC II
18.00: Bicske–Nagykanizsa

ANGOL PREMIER LEAGUE
38. FORDULÓ – élő eredménykövető
17.00:
Arsenal–Everton
17.00: Brentford–Leeds United
17.00: Brighton–West Ham United
17.00: Burnley–Newcastle United
17.00: Chelsea–Watford
17.00: Crystal Palace–Manchester United
17.00: Leicester City–Southampton
17.00: Liverpool–Wolverhampton
17.00: Manchester City–Aston Villa
17.00: Norwich City–Tottenham

OLASZ SERIE A
38. FORDULÓ – élő eredménykövető

12.30: Spezia–Napoli
18.00: Internazionale–Sampdoria (Tv: Sport2) – körkapcsolás
18.00:
Sassuolo–Milan (Tv: Sport2) – körkapcsolás
21.00: Venezia–Cagliari (Tv: Sport2) – körkapcsolás
21.00: Salernitana–Udinese (Tv: Sport2) – körkapcsolás

SPANYOL LA LIGA
38. FORDULÓ

17.30: Elche–Getafe (Tv: Spíler2)
20.00: Alavés–Cádiz
20.00: Granada–Espanyol
20.00: Osasuna–Mallorca
22.00: Real Sociedad–Atlético Madrid
22.00: Sevilla–Athletic Bilbao
22.00: Barcelona–Villarreal (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
RÁJÁTSZÁS, 7. FORDULÓ
18.30:
Topolyai SC–Vojvodina – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
21. FORDULÓ
16.00:
Soroksár–Astra HFC

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
Ralikrossz Európa-bajnoki futam, Nyírád
Hétfő, 0.00: NASCAR All Star Open, Forth Worth, Texas (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.00: NASCAR All Star Race, Forth Worth, Texas (Tv: Arena4)

BILIÁRD
12.00:
UK Open, 2. nap (Tv: Sport1)

DARTS
SZUPERLIGA
12.00:
döntő, Budapest (Tv: Sport2)
EUROPEAN TOUR, 7. ÁLLOMÁS, STUTTGART
13.00:
nyolcaddöntő (Tv: Arena4)
19.00:
negyeddöntő, elődöntő, döntő (Tv: Arena4)

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
15.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
6. FORDULÓ
A-CSOPORT (Helsinki)
15.20:
Kazahsztán–Németország
19.20: Svájc–Franciaország
B-CSOPORT (Tampere)
15.20:
Nagy-Britannia–Lettország
19.20: Svédország–Norvégia (Tv: Sport1)

KAJAK-KENU
Világkupaverseny, Racice

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA

15. szakasz, Rivarolo Canavese–Cogne, 178 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
16.00:
MTK Budapest–Hungast Szombathelyi KKA
NÉMET BUNDESLIGA
14.00:
Flensburg–THW Kiel (Tv: Sport1)
16.00: Hamburg–Magdeburg (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
SUPERBIKE-VB, ESTORIL
12.00:
SBK, Superpole futam (Tv: Arena4) 

RALI
Portugál rali, a világbajnokság 4. futama, Matosinhos

RÖPLABDA
Bajnokok Ligája, döntő, Ljubljana
Férfiak
21.00:
Trentino Itas (olasz)–Grupa Azoty Kedzieryn-Kozle (lengyel) (Tv: Digi Sport1)
Nők
18.00:
A. Carraro Imoco Conegliano (olasz)–VakifBank Istanbul (török)

TEKVANDÓ
Európa-bajnokság, Manchester

TENISZ
Roland Garros, Párizs

ÚSZÁS
Mare Nostrum-versenysorozat, 1. állomás, Monaco

2022.06.25 09:14:28

Minden más foci SOMOGYI ZSOLT

Fülöpné Benjamin Gabriella: Hogyan lehetne az életünk ugyanolyan? Túlélni hogyan kell?

2022.06.25 22:08:41

Minden más foci GYŐRI FERENC

NS-VÉLEMÉNY. Tavaly nyáron súlyos örökséget vett át Konakov.

2022.06.25 22:08:41

Minden más foci SOMOGYI ZSOLT

NS-VÉLEMÉNY. Szükséges-e a sikeres edzői karrierhez a magas szintű játékosmúlt?